Зірки простягають руку. Як упоратися зі стихією Повітря?

������ ����������� ����. ��� ��������� �� ������� �������?
% Ця легка, рухлива стихія повною мірою обдарувала своїх дітей особливими якостями. Як ви вже здогадалися, мова піде про самих волелюбних представників знаків зодіаку, що належать до стихії Повітря. З літа сприймають і засвоюють інформацію, вони чудово навчаються буквально всьому - було б бажання. У представника цієї стихії завжди маса ідей, якими він легко ділиться з оточуючими. Він взагалі дуже контактний, тому легко сходиться з людьми. Крім того, у повітряного представника зазвичай чудове почуття гумору, що робить його загальним улюбленцем і душею компанії. На жаль, з тією ж легкістю представник Повітря змінює свої плани. %
% Статті за темою «Зірки простягають руку. Як упоратися зі стихією Повітря? » %
Зірки простягають руку. Як упоратися зі стихією Повітря?
% Зірки простягають руку. Обережно, стихія Вогню! %
Зірки простягають руку. Як упоратися зі стихією Повітря?
% Як дізнатися, який стихії ви належите %
Зірки простягають руку. Як упоратися зі стихією Повітря?
% Як виробити силу %
Зірки простягають руку. Як упоратися зі стихією Повітря?
% Як дізнатися свою стихію особистості %

Його легко переконати в чому завгодно, якщо апелювати не до емоціям, а до логіки. Змусити таку людину виконувати одноманітну, сидячу роботу практично неможливо. Ось вже у кого, воістину шило в одному місці! Його жарти можуть стати уїдливими, причому без жодного наміру з його боку. Пурхаючий по верхівках, він, як не дивно, може зібрати і засвоїти величезну кількість інформації, і так само легко, не добившись остаточного результату, відмовитися від своєї ідеї. Якщо ви хочете від нього чогось добитися, вам доведеться докласти всіх зусиль, щоб він сам цього захотів, і при цьому ні в якому разі не зміг здогадатися, що ним намагаються маніпулювати.

Близнюки (21.05- 21.06) - Реалісти, вольові, обдаровані багатьма талантами, ці люди легко адаптуються в будь-якому середовищі і скрізь користуються успіхом. Влюбливі обаяшки, примудряються крутити одночасно не по одному роману. Використовувати кого завгодно в своїх цілях для них швидше правило, ніж виняток. Цей знак весь час знаходиться в русі, тому і мови бути не може про виконання ним монотонної роботи. А от у відрядження він завжди їздить із задоволенням, тим самим задовольняючи свою невгамовну спрагу пригод.Близнюки - невиправні брехуни, ніколи не прислухаються до чужих порад, Тому постійно потрапляють у неприємні історії, часто конфліктують з законом. Якщо вам потрібен блазень - шукайте його серед Близнюків, тільки потім самі не здумайте на нього ображатися. Близнюк, образливий по натурі, абсолютно байдуже ставиться до почуттів оточуючих. Що можна вдіяти з цим вітрогон? Ловити попутний вітер і мчати разом з ним в незвідані далі. Тільки тоді, побачивши в вас колегу і однодумця, Близнюк поставиться до вас з усією серйозністю, на яку здатний цей легковажний знак.

Ваги (23.09-22.10) - Якщо серед знаків зодіаку шукати гармонійні натури, то треба звернути свій погляд на Терези. Справедливі, які прагнуть до досконалості, що володіють почуттям прекрасного, що не піддаються вибухів емоцій, вони завжди доброзичливі. Готовність прийти на допомогу ближньому вигідно відрізняють їх від більшості знаків. Правда, з не меншою готовністю вони користуються своїми зв'язками для досягнення своїх цілей.Впертість і необ'єктивність Терезів породжує велику кількість фанатиків. Не варто наживати ворогів в особі Терезів, так як їх мстивість межує з вищезазначеним фанатизмом, а завдяки високому інтелекту і блискучим здібностям до маніпуляції людьми, результати можуть бути непередбачуваними. Не варто змушувати представників Терезів робити що-небудь через силу. Крім неприємностей ви нічого не доб'єтеся, так як Ваги страхітливо ледачі. У виборі друзів або дружина Ваги діють згідно прислів'ї: «Сім разів відміряй - один раз відріж». Квапити їх не варто, все одно нічого не доб'єтеся. У спілкуванні з Терезами треба приймати їхні правила гри, непомітно маніпулюючи ними і, потихеньку, створюючи у них звичку до вас і вашу думку.

Водолій (20.01 - 18.02) - самий суперечливий знак зодіаку. Закінчений індивідуаліст, він легко сходиться з людьми. Наділений неабияким інтелектом, він серйозно ставиться до містики, цікавиться всім непізнаним і абсолютно щиро може вірити в барабашку. Чи не переживає з приводу грошей чи кар'єри, Водолій з легкістю цю кар'єру робить, щоб потім, наплювавши на досягнуте, поринути з головою з чергову божевільну затію. Водолій завжди вірний високим ідеалам і готовий їх відстоювати.Примхливий і нетерплячий, він схильний миттєвим змінам настрою. Найбільше на світі Водолій цінує свою свободу, і будь-які спроби її обмежити можуть призвести до катастрофи, оскільки Водолій схильний до найсильнішим нервових зривів. Якщо ж цієї людини не обмежувати, він блищить своїми талантами, щедро обсипаючи всіх оточуючих. Як і Терези, Водолій не ображений лінню, але й нічого не роблячи, він продовжує залишатися генератором ідей. Якщо ви хочете приручити Водолія, ставитеся з повагою до його свободи і з поблажливістю до його необов'язковість і, можете бути впевнені, що він оцінить вашу поведінку по достоїнству. Головне - не намагатися маніпулювати Водолієм, оскільки завдяки своїй інтуїції і критичного відношенню до оточуючих, він з успіхом розпізнає ці спроби.

Муз @
% Жіночий журнал JustLady

Теги: зірка, стихія

Гороскоп на лютий 2010 року

% Перша половина лютого вдалий час для того, щоб виключити зі свого життя все, що заважає розвиватися, створює складності в житті і заважає працювати. Може бути, ви і раніше хотіли змінити щось у своєму житті, але обставини не дозволяли це зробити. Зараз же ситуація кардинально змінилася, і здійснити задумане стало цілком реально. Спробуйте виключити зі свого життя весь негатив і поліпшити якість життя. Якщо займатися цим послідовно і не поспішати, ви досягнете всього, що хотіли.
% Статті за темою «Гороскоп на лютий 2010 року» %
Гороскоп на лютий 2010 року
% Ключ до сприятливої ​​подружнього життя - весільний гороскоп на 2011 рік %
Гороскоп на лютий 2010 року
% Гороскоп на 2011 рік для всіх знаків зодіаку %
Гороскоп на лютий 2010 року
% Золота осінь 2010 року: модні тенденції і новинки %
Гороскоп на лютий 2010 року
% Модні футболки - 2010: мистецтво бути собою %

У рубриці Краса: Як візуально збільшити очі

У першій половині лютого, настане вдалий час для особистих взаємин. Але для цього, треба намагатися поважати особистий простір свого партнера і будувати відносини на взаємній довірі і рівноправність.

У другій половині лютого цілком можливо отримання винагороди за раніше виконану роботу.

 Гороскоп на лютий. Овен.

У лютому Овни будуть вдалі у творчості, приклавши деякі зусилля, вони можуть досягти непоганих результатів у даному напрямку. Цей місяць підходить для самовдосконалення і духовного розвитку. В цілому, місяць буде вдалим, у тому числі і в особистому житті, незважаючи на непослідовні дії Овнів. Прагнення до серйозних стосунків, допоможе зміцнити існуючу романтичний зв'язок. Іншими словами, відносини стануть більш близькими. Якщо існуючі відносини вам дороги, треба уникати непослідовних вчинків по відношенню до партнера, але трохи різноманітності і романтики, не завадить.

Гороскоп на лютий. Телець.

Тельці в лютому знайдуть новий цінний досвід, здатний змінити плани на майбутнє і принести нові ідеї. У цьому місяці, Тельців чекають нові знайомства, деякі з них переростуть в міцну дружбу. Коло спілкування в лютому, значно збільшиться, цілком можливо, що деякі нові знайомі будуть з інших міст і країн. Цей період сприятливий для вирішення різного роду побутових питань, можна сміливо починати вдома ремонт, затіяти генеральне прибирання або зайнятися облаштуванням побуту.

Гороскоп на лютий. Близнюки.

Для Близнюків, лютий стане місяцем змін, але вони відбудуться тільки з їхньої згоди. Досягти бажаного Близнюкам цілком під силу, для цього знадобиться небагато напористості, і докладені зусилля принесуть плоди. У цьому місяці Близнюків чекає багато приємного спілкування, вони будуть фліртувати і ходити на побачення. Цілком можливо початок нових романтичних відносин, адже наближається свято всіх закоханих, сприяє цьому.

Гороскоп на лютий. Рак.

У лютому, Ракам можна вирушати в подорож, це дасть можливість розширити кругозір, а якщо компанію в подорожі складе їхня друга половинка, то це допоможе поліпшити особисті стосунки. Це сприятливий період для навчання і придбання, різного роду, досвіду. У лютому, Раки отримають гарну можливість стабілізувати своє фінансове становище, доходи істотно не зростуть, але якщо ретельно працювати, база для того, що збільшити свої доходи в наступному місяці, буде зроблена.

Гороскоп на лютий. Лев.

Львів, в лютому, чекають зміни в роботі, вони можуть отримати дуже привабливу пропозицію. Але перед тим, як приймати його, треба все добре зважити, правда, часу для цього буде достатньо. Можливі позитивні зміни в інтимному житті. Але не варто гнатися за кількістю нових зв'язків, краще зосередитися на якості. У лютому буде сприятливий період для того, щоб зайнятися спортом. З'явиться прагнення до активного стрімкого способу життя, у зв'язку з цим, стануть частішими різноманітні поїздки. Життєва позиція теж зазнає змін, Леви стануть більш активними.

Гороскоп на лютий. Діва.

У лютому, Діву чекає багато романтики, цей місяць буде багатий на приємні любовні переживання. У ті відносини, що зараз існують, необхідно додати трохи гостроти, емоцій і динаміки, це дозволить перейти їм, на якісно новий рівень. Можливо, Дев чекає багато нових емоцій, у відносини з постійним партнером повернеться пристрасність. Також можуть бути нові цікаві знайомства. Збільшиться кількість нових шанувальників або прихильниць, деякі з них, будуть робити активні спроби звернути на себе увагу. Добре те, що у Дів буде шанс вибрати кращого (кращу) і почати з ним серйозні стосунки.

Гороскоп на лютий. Ваги

У лютому, Ваги будуть багато працювати, але робота буде приносити задоволення. Ваги отримають новий професійний досвід, який знадобиться у майбутньому. У лютому Ваги можуть зайнятися ремонтом, у них для цього буде все необхідне - ідеї, бажання і можливості.
% В стосунки з друзями додасться елемент суперництва, але воно буде носити позитивний характер і підштовхне працювати над собою, щоб відповідати своєму оточенню.

Гороскоп на лютий. Скорпіон

У лютому, представники цього знака, будуть багато фліртувати, спілкуватися і знайомитися з новими людьми. Ті Скорпіони, у яких немає серйозних відносин, цілком можливо їх заведуть. У цьому місяці, Скорпіони можуть займатися інтелектуальною творчістю, воно буде досить успішним. Можна сміливо брати участь у конкурсах і вікторинах. Тим Скорпіонам, у кого є діти, треба спрямувати зусилля на їх виховання, більше грати з ними і спілкуватися.
% Щоб досягти поставлених цілей, Скорпіони будуть прикладати багато зусиль, але щоб досягти їх, треба бути послідовним у своїх діях. Це допоможе не витрачати свій час і сили даремно.

Гороскоп на лютий. Стрілець

 Кінець зими для Стрільців вдалий для здійснення операцій з нерухомістю, вони можуть сміливо продавати, купувати, угоди будуть вельми успішними. Покупку або продаж житла краще здійснювати в першій половині місяця. Відносини з друзями будуть досить серйозними і насиченими. Спілкування стосуватиметься складних тем, які потребують роздумів і це обов'язково відіб'ється на поглядах на життя. У лютому, Скорпіонам треба приділяти багато часу навчанню - це принесе нові знання і можливості. Ефективним буде навчання на різних курсах, до того ж це стане хорошою можливістю познайомитися з новими людьми і завести нових друзів.

Гороскоп на лютий. Козеріг

Козероги в лютому, стануть більш товариськими, у них з'явиться більше впевненості в собі. Оточуючі будуть прислухатися до їхньої думки, і вважатимуть Козерогів надійним джерелом інформації. Лютого стане місяцем рішучих вчинків, які сприятимуть досягненню намічених цілей. Цілком припустимо розумний ризик, але в діях має бути послідовність, інакше дії Козерогів, виглядатимуть дивними і безглуздими.

Гороскоп на лютий. Водолій

У лютому, Водолії зможуть успішно вирішити всі фінансові проблеми. Активне використання інтуїції і минулого досвіду, допоможуть прийняти вірне рішення. Не варто присвячувати навколишніх у свої проблеми і фінансові справи - чим менше про це будуть знати інші, тим краще буде кінцевий результат. В особистих стосунках, Водолії стануть набагато більш активними, але багато дії не будуть відрізнятися послідовністю. Перед Водоліями відкриються нові перспективи, виникне необхідність зміцнення зв'язків. Але без допомоги партнера, успіху досягти буде досить складно, самостійні дії, можуть привести до сварки з коханою людиною.

Гороскоп на лютий. Риби

 У цьому місяці Риби будуть сповнені оптимізму і впевнені у своїх силах. Буде багато енергії, нових планів, реалізувати які цілком реально. Друзі та деякі знайомі, зможуть Рибам в цьому допомогти. У лютому, Рибам варто приділити увагу своєму здоров'ю - пройти курс профілактичного лікування. Також цього місяця сприятливий період для інтенсивної роботи. Якщо Риби будуть наполегливі і послідовні, то зможуть вирішити багато виникаючі питання і досягти високої продуктивності.

Теги: гороскоп, лютий