Зірки простягають руку. Обережно, стихія Вогню!

������ ����������� ����. ���������, ������ ����!
% Плями є навіть на Сонці, що вже говорити про людей, до якого б знаку зодіаку вони не належали! Але попереджений - значить, озброєний, і в цій невеликій серії статей журнал JustLady дасть Вам кілька порад, як порозумітися з представниками будь-якої з чотирьох природних стихій, до яких всі ми належимо з моменту нашого народження.
% Статті за темою «Зірки простягають руку. Обережно, стихія Вогню! » %
Зірки простягають руку. Обережно, стихія Вогню!
% Зірки простягають руку. Як упоратися зі стихією Повітря? %
Зірки простягають руку. Обережно, стихія Вогню!
% Як виробити силу %
Зірки простягають руку. Обережно, стихія Вогню!
% Як дізнатися свою стихію особистості %
Зірки простягають руку. Обережно, стихія Вогню!
% Як визначити стихію людини %

Для початку звернемося до стихії Вогню. Основними якостями, що відрізняють людей, що належать до цієї стихії, є енергійність, хоробрість, імпульсивність. Це - авантюристи, що легко піддаються раптовим поривам, бажаючі отримати всі саме зараз, негайно - чи не одержати ніколи. Імпульсивні, емоційні, вони як полум'я на вітрі, спалахуючи, не помічають, що оточуючі їх люди отримали опіки, і, найчастіше - серйозні. Для досягнення своєї мети вони готові працювати цілодобово. Тим різкіше настає спад активності. Це логічно, адже вогонь легко загасити, виливши на нього хороший цебер води. Переконати вогненних людей, приводячи які-небудь аргументи, нереально, їм потрібно показати приклад, заразити ентузіазмом. Егоїсти від народження - вони віддають перевагу своїм інтересам, роблячи виключення тільки для друзів і близьких. У цьому випадку їх любов до себе як би огортає оточуючих своєю аурою, зігріваючи і полегшуючи життя. До вогненним знакам ставляться Овен, Лев і Стрілець.

Овен (21.03 -19.04) - опікуваний Марсом, цей знак, при всіх своїх перевагах, має багато недоліків, і основні з них - нетерпимість, і тверда переконаність у тому, що для досягнення мети всі засоби хороші. Все його життя - боротьба, і він отримує від неї щире задоволення.Війна - його стихія, І Овен із задоволенням створює навколо себе конфлікти. Він мріє про владу і, найчастіше, добівавается її. Не треба чекати від нього вірності в любові - при його темперамент і нерозбірливості у зв'язках, це слово для нього - порожній звук. Зате він буде наполегливо і небезуспішно брехати про свої неземних почуттях. Крім того, відносини з ним з'ясовувати марно, оскільки при його запальності дискусія неминуче переросте в скандал. З усім цим вдіяти нічого не можна. Овна треба або приймати таким, як він є, або не мати з ним справи. У будь-якому випадку при спілкуванні з ними, треба виявляти максимум передбачливості

Лев (23.07 - 22.08) безумовний лідер серед всіх знаків зодіаку. Закінчений егоїст, щедро обдарований від природи енергетикою, лев живить неприборкану спрагу влади. Його чарівність, внутрішній шарм і вміння знаходити спільну мову з будь-яким, допомагають леву управляти людьми. Щедрий, безпосередній, який не вміє або не вважає за потрібне прикидатися - він мимоволі викликає до себе симпатію і повагу. Лев при всіх своїх перевагах має і левову частку недоліків.Агресивний, свавільний, при необхідності він легко пожертвує всім чим завгодно. Користуючись репутацією трудоголіка, Лев з великим задоволенням спихає роботу на інших, щоб потім привласнити її результати. Але ці недоліки цілком перекриваються його відданістю друзям, так що, якщо ви хочете жити з Левом мирно, постарайтеся з ним потоваришувати. У Льва є нехороша звичка різати правду-матку в очі. Єдиний вихід із цього становища - ставитися до цього з гумором, пам'ятаючи, що правда буває різна, однією може бути лише істина. На щастя, Лев на неї і не претендує. Не дратуйте сплячого Лева, наступаючи на його амбіції, і співіснування з ним буде цілком комфортним.

Стрілець (22.11 - 21.12) Привабливий, живий інтелігентний Стрілець нікого не залишає байдужим, не терпить перешкод і з блиском їх долає. Заповзятливий, відважний стрілець любить пригоди і з задоволенням влазить в будь авантюри. Шкода, що на додачу до його безперечних достоїнств додаються такі недоліки, яккористолюбство, безвідповідальність, зарозумілість і мінливість. Як і Лев, він не соромиться говорити правду в очі, але виходить у нього це набагато прикріше, завдяки його вродженої насмішкуватості. Його незалежність робить подружнє життя схожою на сидіння на бочці з порохом. З його недоліками боротися практично неможливо, так як Стрілець їх прекрасно усвідомлює, і вони його цілком влаштовують. Залишається тільки підлаштовуватися під нього і запасатися великими обсягами почуття гумору.

Муз @
% Жіночий журнал JustLady

Теги: зірка, стихія

Чи впливає гороскоп на реальне життя

% Наталя, автор JustLady. % % %
������ �� �������� �� �������� �����
% Велика кількість людей ставляться до різних гороскопам досить скептично. Тим не менш, всі існуючі на планеті Земля ситуації, так чи інакше, програються в житті кожної людини, і кожен відчуває на собі загальні енергетичні впливу небесних тіл.
% Статті за темою «Чи впливає гороскоп на реальне життя» %
Чи впливає гороскоп на реальне життя
% Ключ до сприятливої ​​подружнього життя - весільний гороскоп на 2011 рік %
Чи впливає гороскоп на реальне життя
% Східний гороскоп на 2011 рік - зустрічаємо білого Кролика %
Чи впливає гороскоп на реальне життя
% Гороскоп єгипетський %
Чи впливає гороскоп на реальне життя
% Любовний гороскоп на 2011 %
% Питання полягає в тому, в якій формі і мірі вони проявляються в життя конкретної людини? На нього і відповідає індивідуальний гороскоп, який неповторний і унікальний.%

До уваги завжди приймаються гороскопи, засновані на трьох типах існування людини одночасно: у фізичному, емоційному та астральному світах. Перший тип гороскопів видає інформацію про те, що при особливому розташуванні планет у момент народження для людини визначається, яким буде його статура, колір очей, розмір вух, як він буде ходити, ніж хворіти і т.п. До цього типу, наприклад, відноситься гороскоп здоров'я.

Другий тип гороскопів фіксує вплив планет в момент зачаття. Такі гороскопи кажуть, як формується підсвідомість людини, які емоційні риси в ньому закладені і які потенційні можливості в ньому ховаються. Такими є зодіакальні, нумерологические і подібні гороскопи.

І, нарешті, астральні гороскопи (наприклад, гороскоп любовної сумісності) є найвищою програмою життєдіяльності людини. Згідно з ними, людина вміє моделювати реальну ситуацію, концентрувати на ній свою увагу і виробляти алгоритм дій. Риси характеру, якими обдаровує природа в момент народження, являють собою унікальне поєднання космічних впливів, і вони єдині і неповторні.

Прочитавши свій гороскоп в перший раз, ви, швидше за все, сприймете тільки поверхневий рівень, подумаєте, що все це ви вже знаєте, і немає нічого незвичайного і цікавого в написаному тексті. Пізніше ви будете шукати відповідь на виниклі питання або рішення назрілої в житті проблеми, повертаючись до прочитаного гороскопом. Будете неодмінно аналізувати реальні події, порівнюючи їх з викладеними фактами, щоб розібратися в що відбувається навколо вас.

Теги: життя, вплив, гороскоп