Сексуальний гороскоп на листопад

% Листопаді, останній місяць осені, буде не надто сприятливим часом для розвитку нових сексуальних відносин, однак старі зв'язки ви зможете зміцнити і вдихнути в них нове життя. Холодна погода і очікування зими будуть не дуже сильно сприяти романтичності і бажанням віддаватися принад любові на вулиці, проте дощ і негода за вікном як не можна краще будуть спонукати зайнятися сексом вдома або в гостях. %
% Статті за темою «Сексуальний гороскоп на листопад» %
Сексуальний гороскоп на листопад
% Ключ до сприятливої ​​подружнього життя - весільний гороскоп на 2011 рік %
Сексуальний гороскоп на листопад
% Любовний гороскоп на 2011 %
Сексуальний гороскоп на листопад
% Східний гороскоп на 2011 рік - зустрічаємо білого Кролика %
Сексуальний гороскоп на листопад
% Чотири секрету сексуального макіяжу (ФОТО) %

Майже весь листопад Сонце буде знаходитися у знаку Зодіаку Скорпіон, так само як і майже всі значущі планети, які визначають наші інтимні стосунки. Однак Венера, планета краси і любові, в середині місяця перейде в Терези. Дане положення світил на небесах говорить про те, що наша сексуальне життя буде не надто успішної на початку місяця.

Тим не менш, в окремі дні можливі досить яскраві прояви сексуальної енергії, а ближче до кінця періоду у більшості представників знаків Зодіаку інтимне життя буде досить успішною. Наші астрологічні рекомендації в плані інтиму допоможуть вам налаштувати себе і партнера на потрібний лад і досягти повного успіху в любов і секс.

Овни, Різноманітність в сексі в цьому місяці пробудить сексуальну енергію вашого партнера і принесе вам незабутнє задоволення, особливо в кінці місяця. Однак при виборі поз не надто захоплюйтеся і враховуйте думку партнера.

Тельці, В цей період зірки рекомендують вам не комплексувати і проявляти якомога більше активності в ліжку. Партнер це оцінить, і ваше проведення часу НЕ БУДЕ похмурим і нудним.

Близнюки, Якщо ви самотні, і досі нікому було зігріти вас у вашій ліжечку, то в цьому місяці положення може кардинально змінитися в кращу для вас сторону. Ви, очевидно, зможете зустріти того, хто доставить вам небувале задоволення.

Раки, В першій половині місяця ваш темперамент може несподівано здивувати партнера. Ваша сексуальна пристрасть не дасть йому заснути досить довго, і в деякі дні є небезпека того, що ви обидва можете спізнитися на роботу.

Леви, Нові холодні осінні вітри привнесуть, очевидно, багато нового і у ваше інтимне життя. Поява нового сексуального партнера підбадьорить вас, і ви вже не будете нудьгувати смутними осінніми вечорами.

Діви, Зірки в листопаді не рекомендують вам постійно займатися любов'ю будинку. Спробуйте як-небудь зайнятися цим в іншому місці - в гостях або навіть на природі, якщо, звичайно, погодні умови дозволять.

Ваги, Якщо ваш партнер не надто задоволений вашою з ним інтимним життям, будьте впевнені - справа, насамперед у вас. Ви зможете змінити ситуацію, якщо будете йому давати більше ніжності і ласки.

Скорпіони, Ваша сексуальне життя в цьому місяці просто б'є ключем! Ваша винахідливість у сексі не залишить байдужим ні вашого партнера, ні вас самих. Вашому чоловікові доведеться навіть іноді стримувати прояви вашого палкого темпераменту.

Стрільці, Для того, щоб уникнути застою в інтимному житті, зірки радять вам її трохи урізноманітнити. Намагайтеся влаштовувати іноді вашому партнерові маленькі сюрпризи, які можуть його порадувати, і тоді вам не загрожуватимуть нудьга і одноманітність.

Козероги, Вам в цей період краще не брати на себе ініціативу в ліжку - надайте цю прерогативу вашому партнерові. Новизна і яскравість, яку він привнесе у ваші інтимні стосунки, не забаряться позначитися на якості вашого сексу.

Водолії, Радимо вам не обмежуватися в листопаді сексом лише у власній спальні. У будинку є ще досить багато місць, де можна зайнятися інтимом. Спробуйте зробити це на кухні або у ванній кімнаті.

Риби, Ваші сексуальні відносини в цей період не будуть знаходитися на підйомі. Виправити ситуацію може лише ваше обопільне з партнером бажання урізноманітнити ваш секс. Вам не завадять збуджуючі фактори у вигляді перегляду порно або відвертих журналів.

www.womenclub.ru

Теги: гороскоп, листопад

Лунницах

% Justin Ripper, автор JustLady. % % %
�������
% Лунницах - жіноча прикраса у формі півмісяця. Виготовлялося з золота, срібла, бронзи та інших металів. Перші лунніци з'явилися наприкінці бронзового століття, тобто в проміжку між XIII і XI століттями до н.е. Через те, що півмісяць земного супутника був звичайним явищем в будь-якій точці планети, це прикраса мало дуже широке @. @
% Лунницах - жіноча прикраса у формі півмісяця. Виготовлялося з золота, срібла, бронзи та інших металів. Перші лунніци з'явилися наприкінці бронзового століття, тобто в проміжку між XIII і XI століттями до н.е. Через те, що півмісяць земного супутника був звичайним явищем в будь-якій точці планети, це прикраса мало дуже широке поширення. Наприклад, у європейських і азіатських землеробських народів лунницах відображала культ родючості, а у амазонок вона поєднувалася з ЛАБРІС (подвійним сокирою).

Макарони

% InitialsJK, автор JustLady. % % %
��������
% Макарони («macaroni») - англійські щиглі 60-70-х років XVIII століття, часу правління короля Георга III. У своїй манері одягатися вони наслідували французьким та італійським модникам - з цієї причини їх і прозвали «макаронниками». Макарони обожнювали пастельні тони і витончені орнаменти, носили величезні перуки, шпаги, рукавички з вилогами і взуття на @. @
% Макарони («macaroni») - англійські щиглі 60-70-х років XVIII століття, часу правління короля Георга III. У своїй манері одягатися вони наслідували французьким та італійським модникам - з цієї причини їх і прозвали «макаронниками». Макарони обожнювали пастельні тони і витончені орнаменти, носили величезні перуки, шпаги, рукавички з вилогами і взуття на червоних підборах. Вони також використовували косметику і зубочистки. Їх зовнішній вигляд і манірно поведінку епатували англійську публіку; макарони звинувачували у надмірній жіночності та химерності. Серед знаменитих прихильників стилю макарони - лорд Скарборо і лорд Еффінгем.

Східний гороскоп на 2010 рік

% Рік Білого Тигра НЕ БУДЕ спокійним, він привнесе в наше життя ефект раптовості і несподіванки. Тому бажано проявляти обережність і не здійснювати раптових і необдуманих вчинків. Цей рік може виявитися нестабільним в політичному плані, можливі несподівані політичні розклади і навіть революції.
% Статті за темою «Східний гороскоп на 2010 рік» %
Східний гороскоп на 2010 рік
% Східний гороскоп на 2011 рік - зустрічаємо білого Кролика %
Східний гороскоп на 2010 рік
% Гороскоп на 2011 рік для всіх знаків зодіаку %
Східний гороскоп на 2010 рік
% Китайський гороскоп 2011 %
Східний гороскоп на 2010 рік
% Ключ до сприятливої ​​подружнього життя - весільний гороскоп на 2011 рік %

У рубриці Худнемо Разом: Помідорова дієта

Згідно зі Східним календарем, наступний 2010 рік - це рік Білого або Металевого Тигра. Розпочнеться він з 14 лютого 2010 року. Рік Тигра - це третій рік в 12 річному Східному календарі.

У чому проявляється стихія металу? Метал - це холодність, твердість, сухість, гострота, старість і справедливість. Для цього року характерно мужність і хоробрість, тому цей рік буде вдалим для тих, хто відрізняється сильним характером, не боїться життєвих труднощів і не підпорядковується виникають обставинам.

Рік Білого (Металевого) Тигра сприятливий для планування змін в житті, але тільки якщо всі вони ретельно обдумані, поспішних рішень краще уникати. Особливо це стосується таких аспектів життя, як здоров'я, фінанси, кар'єра і особисте життя.

Східний гороскоп 2010. ПАЦЮК

Для тих, хто народився в рік Щура, наступаючий рік Тигра буде дуже сприятливим. Завдяки своїй інтуїції, розважливості та економності, Щури зможуть прорахувати на кілька кроків вперед виникають обставини і мінімізувати їх негативні впливи. Народженим в цьому році, завдяки докладеним зусиллям і вдалим вкладенням, зробленим у минулі роки, представитися шанс отримати додатковий прибуток. Цього року можливе виникнення великої кількості конфліктних ситуацій, але цього можна уникнути, якщо стежити за своїми висловлюваннями і діями по відношенню до оточуючих.
 10 рік, для народжених у рік Пацюка, сприятливий для отримання нових знань, підвищення кваліфікації, участі в семінарах та стажуваннях. Знання, отримані в цьому році, стануть довгостроковим і надійним вкладенням в майбутнє. Імпульсивна і енергійна Щур буде перебувати в гущі подій, її закрутить вир розваг, знайомств, поїздок та угод. Рік Тигра для Щурів, стане яскравим і насиченим.

Східний гороскоп 2010. БИК

У 2010 році, східний гороскоп обіцяє Бикові принести перші плоди від проектів розпочатих раніше. Якщо ви працювали, не покладаючи рук, значить, для вас настав час пожинати результати своїх праць. Рік Тигра обіцяє бикам райдужні перспективи і плани, тому відпочивати бикам в цьому році буде ніколи. Цей рік виявиться успішним в плані фінансів, і ви зможете трохи розслабитися, порадувавши себе давно планованими покупками. Бику в 2010 році потрібно постаратися відійти від своїх консервативних поглядів і приготуватися до змін у житті. Народженим в рік Бика, потрібно зосередиться на головному, відсікаючи другорядні речі, проявити свою працьовитість і завзятість і це дозволить домогтися просто приголомшливих результатів!

Східний гороскоп 2010. ТИГР

У свій рік, народжені під цим знаком можуть робити все що завгодно. Тиграм буде везти, тому можна сміливо починати нові проекти і справи. Але не варто чекати миттєвих результатів, вони будуть, але в довгостроковій перспективі і дуже прибуткові. Цього року Тиграм варто відмовитися від нерозумного ризику і різного роду авантюр. Прислухайтеся до порад професіоналів, вивчайте інформацію та аналізуйте, перш ніж зайнятися яким-небудь проектом. І звичку створювати собі проблеми, а потім їх героїчно вирішувати, треба починати міняти. Цього року, можливо зміна соціального статусу, кар'єрний ріст.

Східний гороскоп 2010. КРОЛИК / КОТ

Зміни не подобаються Коту, тому що вони порушують його спокійний спосіб життя, у зв'язку з цим 2010 рік для Котов виявиться дуже складним. Цей рік буде складатися з чорних і білих смуг. У Рік Тигра, ви нарешті почнете отримувати результати від роботи у минулі роки. Настав час підбити деякі життєві підсумки, визначити пріоритети і розібратися які цінності є істинними. Якщо Ви зможете розкласти все по поличках, значить, у ваш будинок повернеться спокій і гармонія, ви позбудетеся від фінансових проблем і побутових негараздів. Рік білого Тигра підходить для змін в особистому житті. Цього року можна сміливо починати ремонт або будівництво, і проводити будь-які операції з нерухомістю.

Східний гороскоп 2010. ДРАКОН

У наступаючому році Дракону буде везти, здійсняться багато задумки і плани. Люди, народжені в рік Дракона, отримають давно заслужену нагороду. Велику роль в рік Тигра грає оточення. У реалізації своїх планів Тигр зможе розраховувати на допомогу друзів, інвесторів і колег. Такі людські якості Дракона, як енергійність, ентузіазм, життєстійкість, харизма допоможуть знайти однодумців. У рік Тигра, Драконів чекають зміни в особистому житті: заручини, шлюб, народження дітей або нові відносини.

Східний гороскоп 2010. ЗМІЯ

Для Змії 2010 виявиться досить складним, але в теж час цей рік додасть змії мудрості і стане роком великих досягнень. Рік Тигра стане для Змії часом великих змін і потребують повної самовіддачі у багатьох сферах життя. Змія буде змушена відмовитися від багато чого заради досягнення успіху: від спілкування з родиною та друзями, відпочинку та сімейного затишку. Але, незважаючи на всі складнощі, результати цього року вразять вашу уяву. Змія зможе досягти значних висот у кар'єрі і піднятися на наступний щабель соціальної драбини. Головне для Змії - не втратити голову від успіху і не ставити професійні досягнення, вище сім'ї, тому що підтримка сім'ї буде як ніколи важлива.

Східний гороскоп 2010. КІНЬ

Кінь зможе цього року добитися великих успіхів у творчих починаннях, зможе задовольнити професійне самолюбство. Рік Тигра для Коні буде успішним, можуть бути зміни в особистому житті: народження дитини, одруження або нові відносини. Цей рік буде ознаменований змінами в житті не тільки особистого характеру, можлива зміна місця проживання, пропозиція нової перспективної роботи за кордоном або ж зміна виду професійної діяльності.
% Якщо ви займаєтеся бізнесом, наступний рік пройде під знаком зростання, появи нових бізнес контактів і партнерів закордоном і в інших регіонах.
% Головне що потрібно зробити Коні в цьому році - переглянути свої уявлення про життя і примирити свої бажання і реальні можливості, адже щастя - це те що ми маємо зараз, а недосяжний ідеал - це примара, який заважає жити і насолоджуватися реальним життям!

Східний гороскоп 2010. КОЗА / ВІВЦЯ

Цього року Коза навчиться відповідальності і практичності. Це дозволить їй уникнути неприємностей і зайвих хвилювань. У 2010 році, Козу очікують зміни в житті, тому їй варто переглянути свої погляди, по-новому поглянути на існуючі відносини. У рік Тигра, Козу чекає кар'єрний ріст, це допоможе досягти нового рівня партнерських відносин, дасть нові можливості для поліпшення матеріального достатку.
 10 рік буде вельми насичений різними контактами: діловими, світськими і особистими. Цей рік принесе Козі нові знайомства, а життя надасть нові дивовижні шанси, тому не зайвим буде згадати про своє природному чарівності і артистизм.

Східний гороскоп 2010. ОБЕЗЬЯНА

Для Мавпи наступний рік буде зовсім не простим, можна навіть сказати стресовим. Цей рік принесе багато нових клопотів і переживань, з'явитися потреба переглянути існуючі цінності. Особливо сильно зміни торкнутися відносин з оточуючими. 2010 рік для Мавпи буде ознаменований змінами в особистих відносинах, з'ясуванням стосунків, вступом у шлюб. Також можлива зміна роботи, виду діяльності і навіть місця проживання. Всі ці зміни будуть дуже болючі для Мавпи, а в зв'язку з ексцентричністю, емоційністю і неврівноваженістю Мавпи, ситуація може тільки посилитися. У наступному році. В Мавпи можуть бути складнощі з законом, можуть з'явитися вороги через прагнення Мавпи контролювати все навколо і все мати. Але якщо в Мавпи вийти впоратися з самозамилуванням, марнославством і більше контролювати себе, т.е. контролювати свої пориви навчити оточуючих жити, менше критикувати і засуджувати, то, при її природному дарі виходити без втрат з найскладніших ситуацій, вона цілком здатна все змінити на краще. Якщо бути розсудливим і стримувати шквал бурхливих емоцій, а також природну хитрість, Мавпа зможе навіть завести корисні знайомства і зацікавити їх своїми «наполеонівськими» планами, ідеями та проектами. 

Східний гороскоп 2010. ПІВЕНЬ

Рік Тигра, для народжених у рік Півня, стане роком турбот, навчання, роботи. Виникне необхідність зайнятися саморозвитком, самовдосконаленням, підвищенням професійного рівня. У 2010 році, в колективі, де працює або вчитися Півень можливі зміни та Півневі доведеться активно працювати і вчиться. Такий напружений ритм життя, звичайно ж, відбитися на душевному рівновазі, тому Півневі потрібно обов'язково займатися своїм духовним розвитком і стежити за станом здоров'я. Якщо Півневі вдасться зосередитися на основному і не відволікатися на дрібниці, не надавати значення думки оточуючих про себе і менше звертати увагу на те, як він виглядає з боку, то рік принесе набагато більше позитивних результатів.

Східний гороскоп 2010. СОБАКА

У рік Тигра, Собака виконає всі свої творчі плани, відкриються всі її таланти і з'являться хороші перспективи для виконання нереалізованих починань. У 2010 році, Собака отримає можливість проявити всі свої найкращі якості, проявити свою тонку романтичну натуру. Це стосується не тільки особистих, але і суспільних відносин. У рік Тигра, собака, можливо зустріне справжню любов. Для сімейних людей, рік Тигра може принести збільшення в сімействі, цей рік сприятливий для зміцнення сімейних відносин, з'явитися можливість побалувати близьких подарунками і приємними вчинками і вони це оцінять.
% Сім'я стане опорою для Собаки, в професійній діяльності. Весь рік Собака буде професійними і громадськими справами, буде боротися з конкурентами і недоброзичливцями. Використавши свій талант керівника, лідера і організатора, Собака вийде переможцем у багатьох кризових ситуаціях і втілить в життя багато свої проекти, придбавши при цьому внутрішню рівновагу, гармонію і почуття задоволення.

Східний гороскоп 2010. СВИНЯ (КАБАН)

Для Кабана, 2010 рік стане вирішальним у багатьох сферах життя. Кабана очікують значні зміни, пов'язані з бажанням змінити своє життя. Цілком можливо, що доведеться порвати деякі давні стосунки і позбутися старих і вже не потрібних зв'язків. Щоб в життя прийшли зміни, потрібно позбутися від вантажу минулого. Кабану доведеться зрозуміти, що в житті можна покладатися тільки на родинні та сімейні зв'язки

Теги: гороскоп, артем