Марокен

�������
% Словом "марокен" називають сорт дуже щільною шовкової тканини. А також м'якої пофарбованої шкіри, отриманої шляхом дублення шкір овець або кіз, яка також називається "сап'яном". %% Марок зобов'язаний своїм походження французького слова "maroquin", що перекладається як "марокканський", а винаходом - кочовим берберам з міста Марракеша. Спочатку цей матеріал використовувався виключно для створення @. @
% Словом "марокен" називають сорт дуже щільною шовкової тканини. А також м'якої пофарбованої шкіри, отриманої шляхом дублення шкір овець або кіз, яка також називається "сап'яном".%

Марокен зобов'язаний своїм походження французького слова "maroquin", що перекладається як "марокканський", а винаходом - кочовим берберам з міста Марракеша. Спочатку цей матеріал використовувався виключно для створення дорогих книжкових палітурок. Але через кілька століть ареал його застосування значно розширився. В даний час марокен активно використовується модними дизайнерами для оббивки домашніх та офісних меблів преміум-класу.

Купальний комплект

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��������� ��������
% Купальний комплект - набір пляжної жіночої або дитячого одягу, витриманої в єдиному стилі. У комплект може входити роздільний купальник з ліфа і плавок, монокіні або танкіні, доповнені парео, міні-спідничкою, шортами, сарафаном, косинкою, капелюшком або панамою. У дитячі комплекти іноді включають рушник або накидку з капюшоном. Такі ансамблі виконуються @. @
% Статті за темою «Купальний комплект» %
Купальний комплект
% Як підібрати купальну шапочку %
Купальний комплект
% Купальник %
Купальний комплект
% Приховати недоліки фігури за допомогою купальника %
Купальний комплект
% Ликри %
% Купальний комплект - набір пляжної жіночої або дитячого одягу, витриманої в єдиному стилі. У комплект може входити роздільний купальник з ліфа і плавок, монокіні або танкіні, доповнені парео, міні-спідничкою, шортами, сарафаном, косинкою, капелюшком або панамою. У дитячі комплекти іноді включають рушник або накидку з капюшоном. Такі ансамблі виконуються з тканини або трикотажного полотна. Для шиття вибираються легкі, міцні, швидко сохнуть і нелинючі матеріали. Всі деталі комплекту витримуються в одному кольорі і стилі, наприклад, морському, тропічному або романтичному.

Чуні

����
% Чуні - це зручна і дуже тепле взуття, виготовлена ​​з подвійного хутра з підошвою з натуральної шкіри (виворотки), зсередини продубльованою устілкою. Взуття чуни рекомендують носити людям, що страждають від варикозного розширення вен, оскільки їм потрібно вкутувати ноги в овечу вовну, яка утворює ідеальний мікроклімат. Чуні - це зручна, тепле взуття, яка @. @
% Чуні - це зручна і дуже тепле взуття, виготовлена ​​з подвійного хутра з підошвою з натуральної шкіри (виворотки), зсередини продубльованою устілкою. Взуття чуни рекомендують носити людям, що страждають від варикозного розширення вен, оскільки їм потрібно вкутувати ноги в овечу вовну, яка утворює ідеальний мікроклімат. Чуні - це зручна, тепла взуття, яке не тільки приносить комфорт, але і надає благотворну дію на організм. Сьогодні чуни продає практично кожен взуттєвий магазин. Їх можна знайти як у відділі жіночого взуття, так і у відділі чоловічої. Крім цього, їх виготовляють різних розмірів, починаючи з найменших, тому якщо вам потрібна домашня дитяче взуття, то чуни - це ідеальний варіант.

Новорічні гадання: що рік прийдешній нам готує

% KamboJa, автор JustLady. % % %
���������� �������: ��� ��� �������� ��� �������
% На календарі 31 грудня змінилося 1 січня. Куранти пробили, шампанське випито, олів'є і молочне порося з'їдені. Чим зайнятися з гостями? Можна піти на вулицю - вітати всі зустрічних, знайомих і незнайомих, а можна погадати, дізнавшись, що ж приготував присутніх рік прийдешній.
% Статті за темою «Новорічні гадання: що рік прийдешній нам готує» %
Новорічні гадання: що рік прийдешній нам готує
% Новорічні гадання %
Новорічні гадання: що рік прийдешній нам готує
% Все про новорічних ворожіннях %
Новорічні гадання: що рік прийдешній нам готує
% Як зустрічати Новий рік 2011: корисні поради для яскравого свята %
Новорічні гадання: що рік прийдешній нам готує
% Плюси подружньої вірності, або Що секс прийдешній нам готує? %
% Новорічні гадання не мають настільки давніх традицій, як ворожіння різдвяні або святочні. Але, тим не менш, 1 січня - це день, який має дуже потужну енергетику. Він як двері, що відкриваються в новий час, новий рік і, можливо, нове життя. А що там за цими дверима? Знати хочеться так, що аж дух захоплює. І на допомогу приходять новорічні ворожіння.%

Отже, ворожіння перше. На жаль, воно не підходить жителям південних регіонів, які бачать сніг раз на 2-3 роки, а морози і того рідше. Для мешканців середньої смуги і північних регіонів воно доведеться в самий раз.

Візьміть блюдце і налийте в нього води. На кілька годин (краще на ніч) виставте тарілочку на мороз, підстеливши під неї червону папір або тканину. Після того як вода перетвориться на лід, оцініть результат. Так, рівна крижана поверхня скаже про те, що новий рік пройде рівно, без потрясінь і крутих змін. А якщо лід набув вигляду гірки, то це віщує рік багатий і щедрий. Замерзла хвиляста поверхня попереджає про неспокійних часах, а западина - про прийдешні неприємності, до яких потрібно бути готовим.

У Польщі використовують інше новорічне ворожіння. Поворожити по-польськи на прийдешній рік неважко. Потрібно налити в тарілку води, а потім знайти свічку і старий ключ з широким вушком. Розтоплений віск ллють через вушко ключа на воду, а потім по воскових фігур, що утворився на її поверхні, судять про події прийдешнього року.

Але, мабуть, найпоширенішим з новорічних ворожінь є запитування тіней. Для нього знадобиться кілька аркушів паперу (можна газет), свічка, деко або залізний піднос. Кожен з присутніх повинен зім'яти свій шматочок паперу, після чого цей зім'ятий клаптик поміщається на тацю і підпалюється. Коли папір згорить, попіл обережно, не порушуючи структуру, підносять до стіни і підсвічують свічкою, щоб отримати тінь. За формою тіні судять про те, що приготував рік власнику згорілого клаптика паперу.

Звичайно, не варто дуже вже серйозно ставитися до ворожіння, але, в кожному разі, це - хороший спосіб розважитися всієї компанії, що зібралася весело зустріти Новий рік і гідно проводити старий. А веселощі в цю ніч - запорука безтурботного життя весь рік.

Теги: рік, ворожіння, різдвяний