Іспити за зірками

% Geo, автор JustLady. % % %
�������� �� �������
% Іспити доводиться здавати з початкової школи і до кінця життя. Це необхідно і при вступі в середні та вищі навчальні заклади і при отриманні прав на водіння. Підготуватися до них можна з урахуванням власного гороскопу, дізнатися яких помилок слід уникати, як отримати позитивну оцінку.
% Статті за темою «Іспити за зірками» %
Іспити за зірками
% Біографія зірки: Мел Гібсон %
Іспити за зірками
% Біографія зірки: Еван Макгрегор %
Іспити за зірками
% Якщо завтра - іспит ... %
Іспити за зірками
% Сяйво зірок: Поліна Гагаріна %

Овен підготовку до сесії або інших іспитів завжди відкладає. Зате, якщо візьметься за навчання, то буде отримувати одне задоволення від процесу. Навіть при незнанні відповіді на питання, представник цього знака зодіаку не розгубиться і відповість, мовчати не зможе. Таким чином, викладачеві надається можливість опитати Овна з багатьох питань, їх обох захопить процес складання іспиту.

Телець готується до іспитів методично, але повільно: на останні питання не вистачає часу. Головне для цього знака зодіаку - вміння розслаблятися. Навіть якщо вони не знають відповіді на питання, яке дістався, починають міркувати і обов'язково приходять до вірних висновків.

Близнюки підготуватися до іспиту «від» і «до» не можуть в принципі, так як не в силах всидіти на одному місці. Вони добре вивчать те, що їм цікаво, але з будь-якої ситуації зможуть викрутитися. Мова у цього знака зодіаку добре підвішений і екзаменаторам це подобається.

Рак завжди боїться іспитів, так що не завадить перед здачею прийняти заспокійливе. Звичка відповідати на питання здалеку може багатьох дратувати, краще відразу перейти до суті. Треба думати про питання, а не про кінець світу, який очікує в разі провалу.

Лев може вивчити тільки те, що розуміє. Зубрити він не вміє. Перевага цього знака зодіаку в тому, що він завжди впевнений у собі. Може розташувати екзаменатора так, що той почне відповідати разом з ним. Обдумуючи відповідь, їм необхідно знайти готовність довести свою точку зору.

Діви старанно вчаться протягом усього року або курсу навчання. Вони блискуче систематизують матеріал, тому перед здачею іспиту їм треба тільки повторити пройдене. Навіть якщо не вивчили, вони аналізують власні знання і відповідають правильно. Підводить їх невпевненість у собі.

У Терезів дуже розвинена інтуїція, але вони не здатні довго сидіти над книгами. Необхідно готуватися до іспитів потроху, але систематично. Ваги неймовірно чарівні люди, вміють привернути до себе будь викладача. Іноді їм здається, що вони не зможуть скласти іспит, в цьому випадку впадають в паніку.

Скорпіон велике значення надає хорошим оцінками. До їх отримання він прагне будь-якими способами. Як ніякому іншому, цьому знаку зодіаку вдається списувати і користуватися шпаргалками. Необхідно інакше сприймати всю процедуру здачі, пам'ятати, що це лише іспит, розмова двох розумних людей, а не останній бій.

Стрілець завжди відкриває підручник в останній момент, в момент іспиту, якщо відповідь на питання не відомий, треба залучити викладача в дискусію, компенсувати прогалини в знаннях за рахунок кмітливості. Особливу трудність для них представляють цифри і дати.

Козеріг підготовку починає ще під час навчання, зазвичай складає іспити без проблем. Дівчата-Козероги не розраховують на свою чарівність, ставляться до навчання дуже серйозно. Знання будуть давати легше, якщо ставиться до процесу навчання з часткою гумору.

Водолій ставиться до навчання з лінню, хоча отримує гарні оцінки і схвалення викладачів. Голова у представників цього знаку блискуча - ідеальне співвідношення інтуїції, логіки і мислення. До сесії або іспитів може не готуватися, сам процес його дуже захоплює, але іноді потрібно звертатися до відомостей з підручника.

Риби довго мучаться від того, що їм слід прочитати багато книг, в результаті все залишають на останній день, їм необхідний стимул. Можна пообіцяти, що в разі успішної здачі, вони куплять собі щось з речей.

Теги: зірка, знак, зодіак

Дамаск

% Terenia, автор JustLady. % % %
������
% Дамаск або дамасковие тканина - це тканина бавовняного, шовкового або вовняного походження, яка характеризується полотняним або копрова переплетенням. Часто на неї наноситься рослинний орнамент за допомогою атласної нитки. Використовується дамаск для пошиття штор, покривал, оббивки меблів, іноді - для пошиття жіночих піджаків і брюк.% Своєю назвою дамасковие тканину зобов'язана сирійському місту @. @
% Статті за темою «Дамаск» %
Дамаск
% Дамаст %
Дамаск
% Камчатка %
Дамаск
% Дама %
Дамаск
% Камка %
% Дамаск або дамасковие тканина - це тканина бавовняного, шовкового або вовняного походження, яка характеризується полотняним або копрова переплетенням. Часто на неї наноситься рослинний орнамент за допомогою атласної нитки. Використовується дамаск для пошиття штор, покривал, оббивки меблів, іноді - для пошиття жіночих піджаків і брюк.%

Своєю назвою дамасковие тканину зобов'язана сирійському місту Дамаску, який в XII столітті був одним з найбільших центрів торгівлі шовками. Але вперше цю тканину почали виробляти в Китаї за часів існування Великого шовкового шляху.

 Дамаск вважався однією з найдорожчих тканин до XIX століття. З нього шилися святкові одягу для церковнослужителів і заможних дворян. Після того як був придуманий жакардовий ткацький верстат, дамасковие тканину стала дешевшою у виготовленні і не такої рідкісної.

Взаємозв'язок людської психіки і Космосу

% Маргарита, автор JustLady. % % %
����������� ������������ ������� � �������
% Космоенергетика - це сучасне і дуже цікавий напрямок науки. Багато вчених ще в давнину вважали, що функціонування організму людини безпосередньо пов'язане з енергетичними потоками з Космосу. І ще більш активно Космос впливає на людську психіку. У сучасному світі люди, практикуючі космоенергетікі, навчилися управляти цими потоками і звертати їх собі на благо.
% Статті за темою «Взаємозв'язок людської психіки і Космосу» %
Взаємозв'язок людської психіки і Космосу
% Індивідуальність. Характер і конституція %
Взаємозв'язок людської психіки і Космосу
% Взаємозв'язок емоцій і здоров'я %
Взаємозв'язок людської психіки і Космосу
% Cознаніе і несвідоме в нашому житті %
Взаємозв'язок людської психіки і Космосу
% Атомний реактор всередині нас (використання енергії страху) %

Отже, що ж таке космоенергетіка? В цілому, метод космоенергетікі полягає у використанні певних космічних Енергополь, які, як вважається, мають лікувальні властивості. Сильна енергія космічних потоків зцілює організм, всі його органи і системи. Також люди, практикуючі космоенергетікі, впевнені: освоїти космічні енергополя - значить знайти шлях до гармонії, духовному зростанню і по-новому сприймати навколишній світ. Крім того, людина, який спіткав енергію Космосу, повністю змінює своє ставлення до людей, причому, тільки в кращу сторону.

Практикуючий космоенергетікі отримує потужний запас сил, підвищується стійкість до стресових ситуацій, психічна та фізична витривалість, і найголовніше, поліпшується загальний стан здоров'я. Сьогодні космоенергетіка - це багата система знань і практик, які вироблялися протягом століть.

Вільгельм Райх, відомий австрійський лікар і психолог, вважав, що людський організм має здатність вбирати в себе космічну енергію за допомогою дихання і через прямий приплив. Ця енергія вільно розповсюджується по всьому тему і концентрується в тих ділянках, в яких може виникнути в ній потребу.

Інший вчений-психолог, чех Станіслав Гроф, який присвятив своє життя вивченню змінених станів людської психіки, був упевнений: Космос надає на психічний, емоційний стан людини найважливіший вплив. Гроф писав про так званих «надособистісних переживаннях», які доводять прямий зв'язок організмів людей з космічними енергіями. На цю тему вчений написав кілька цікавих книг, у тому числі «Космічна гра», «За межами мозку» і багато інших.

В останні десятиліття відбувається настільки активне освоєння Космосу і розвиток високих технологій, що спостерігаються значні зміни в магнітосфері Землі. Все більше людей починають відчувати на собі вплив Космосу: відбуваються перепади настрою, зміна самопочуття. Між тим, учені стверджують: оскільки енергетика і психіка взаємопов'язані, можна навчитися ефективно використовувати цю двосторонній зв'язок. А зв'язок, треба сказати, двостороння. Наприклад, якщо людині сильно зіпсували настрій, енергії стає набагато менше. І якщо зменшується приплив енергії - то і настрій помітно погіршується.

Використовуючи знання з космоенергетікі, людина має можливість зберегти гармонію в думках і серце, і завжди відчувати психологічний спокій.

Теги: зв'язок, космос, психіка, Енергополь, взаємозв'язок, космоенергетіка