Чаклунка

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��������
% Чаклунка - зачіска з довгих прямих розпущеного волосся. Отримала назву після однойменного фільму, головну роль в якому зіграла французька актриса Марина Владі. Образ красуні-чаклунки дуже сподобався глядачам, а копиця недбало розвіваються волосся стала однією з найпопулярніших зачісок 50-х років. Розпущене локони і коротка пряма чубчик дуже @. @
% Статті за темою «Чаклунка» %
Чаклунка
% Стиль чаклунки: підбираємо наряд на Хелловін %
Чаклунка
% Що пов'язувало Висоцького і Владі %
Чаклунка
% Володимир Висоцький і Марина Владі - історія кохання %
Чаклунка
% Частинка від відьми є в кожній жінці? %
% Чаклунка - зачіска з довгих прямих розпущеного волосся. Отримала назву після однойменного фільму, головну роль в якому зіграла французька актриса Марина Владі. Образ красуні-чаклунки дуже сподобався глядачам, а копиця недбало розвіваються волосся стала однією з найпопулярніших зачісок 50-х років. Розпущене локони і коротка пряма чубчик дуже йшли молодим дівчатам і добре гармоніювали з модним одягом тих років - сукнями з пишними спідницями і вузьким ліфом, білими блузками з декольте і облягаючими брюками-капрі.

Майя

% Gerda, автор JustLady. % % %
����
% Майя - це легка бавовняна тканина полотняного переплетення. З неї виготовляють дитячі та жіночі сукні та блузи. Також цей матеріал використовують для пошиття постільної білизни, вертикальних жалюзі, легких фіранок і штор. %% Тканина майя відрізняється відмінною пористістю, повітропроникністю і гігроскопічністю. Після прання вона швидко сохне. Випускається гладкокрашеной, набивної і вибіленої @. @.
% Статті за темою «Майя» %
Майя
% Біографія зірки: Майя Кристалинская %
Майя
% Дієта Майї Плісецької %
Майя
% В очікуванні апокаліпсису: фільми про кінець світу %
Майя
% Особливості національного гламуру: Холодна, Орлова, Плісецька %
% Майя - це легка бавовняна тканина полотняного переплетення. З неї виготовляють дитячі та жіночі сукні та блузи. Також цей матеріал використовують для пошиття постільної білизни, вертикальних жалюзі, легких фіранок і штор.%

Тканина майя відрізняється відмінною пористістю, повітропроникністю і гігроскопічністю. Після прання вона швидко сохне. Випускається гладкокрашеной, набивної і вибіленої. Забарвлення зазвичай світлі і соковиті. Часто матеріал мерсерізуют, що надає йому приємний блиск, м'якість і шовковистість. Зовні тканина майя нагадує тонкий ситець або шифон.