Болівар

% Nyura, автор JustLady. % % %
�������
% Капелюх «болівар» - це циліндр, основна риса якого - широкі поля. Назва йому дали в кінці 18-го століття по імені героя Латинської Америки Симона Болівара. % % Найбільш популярні капелюхи подібного типу були на початку 19-го століття. А прославив «болівар» А.С. Пушкін - Євгеній Онєгін, відомий модник, @. @
% Капелюх «болівар» - це циліндр, основна риса якого - широкі поля. Назва йому дали в кінці 18-го століття по імені героя Латинської Америки Симона Болівара.%

Найбільш популярні капелюхи подібного типу були на початку 19-го століття. А прославив «болівар» А.С. Пушкін - Євгеній Онєгін, відомий модник, носить в однойменному романі саме цей циліндр.

І в наші дні капелюхи форми «болівар» маються на колекціях провідних кутюр'є. Завдяки правильним пропорціям, вони чудово підходять дамам і джентльменам з будь-якими формами особи.

Кілмарнок

% Avore, автор JustLady. % % %
���������
% Кілмарнок - плоский бере синього, червоного або чорного кольору з великим помпоном в центрі, зроблений із щільної вовняної тканини. Своєю назвою зобов'язаний місту Кілмарнок, що знаходиться на островах Великобританії, в Шотландії, в графстві Ер, в якому спочатку вироблявся, починаючи з 17 століття. Бере спочатку в'язали, потім валяли, щоб сформувати щільну @. @
% Кілмарнок - плоский бере синього, червоного або чорного кольору з великим помпоном в центрі, зроблений із щільної вовняної тканини. Своєю назвою зобов'язаний місту Кілмарнок, що знаходиться на островах Великобританії, в Шотландії, в графстві Ер, в якому спочатку вироблявся, починаючи з 17 століття. Бере спочатку в'язали, потім валяли, щоб сформувати щільну вовняну тканину. Кілмарнок є частиною військового обмундирування. Прикрашається різними нашивками, значками, пір'ям страуса. Цифри на берете позначають номер полку, емблеми - види військ. На Кілмарнок офіцера наноситься малюнок у вигляді червоних і білих клітин в три ряди. Є прообразом сучасного шотландського берета з пір'ям.

Шлафор

% Кім Рокотов, автор JustLady. % % %
������
% Шлафор або шлафрок (нім.) - Різновид теплою зручного крою домашньої чоловічого одягу. В Європу привезений в XVII столітті голландцями зі Сходу. У Росії шлафор з'явився на початку XVIII століття у вигляді широкого халата покрою кімоно. Виготовлявся він, як правило, з ефектних візерункових тканин - атласу, штофу, парчі, оксамиту, барвистою @. @
% Статті за темою «шлафор» %
Шлафор
% Шлафроке %
% Шлафор або шлафрок (нім.) - Різновид теплою зручного крою домашньої чоловічого одягу. В Європу привезений в XVII столітті голландцями зі Сходу. У Росії шлафор з'явився на початку XVIII століття у вигляді широкого халата покрою кімоно. Виготовлявся він, як правило, з ефектних візерункових тканин - атласу, штофу, парчі, оксамиту, барвистою набійки, камки. Теплі шлафор шилися на хутрі або стібають на ваті. Носили їх поверх сорочки або камзола. Ошатний шлафор міг служити і для прийому гостей. Трохи пізніше - в XIX столітті шлафор стали носити і жінки.

Фуросики

��������
% Фуросики (фурошики) - атрибут давньої японської банної традиції, банний килимок (дослівний переклад), шматок матерії прямокутної форми, частіше квадратний. На нього вставали босими ногами, вийшовши з офуро, в нього загортали зняте кімоно. %% У сучасній Японії фуросики - різновид рукоділля, мистецтво оформлення подарунків. Пік популярності припав на 70-і роки XX @. @
% Фуросики (фурошики) - атрибут давньої японської банної традиції, банний килимок (дослівний переклад), шматок матерії прямокутної форми, частіше квадратний. На нього вставали босими ногами, вийшовши з офуро, в нього загортали зняте кімоно.%

У сучасній Японії фуросики - різновид рукоділля, мистецтво оформлення подарунків. Пік популярності припав на 70-і роки XX століття - подарунок японської нареченій повинен був загорнутий тільки в фуросики. У повсякденному житті фуросики виконує роль багаторазової тари для перенесення речей.

Фуросики може бути багатошаровим, з різнофактурних тканин, з красивими бантами або вузлами. Залежно від розміру, фуросики використовується як серветка, циновка і навіть як плед. Японці носять фуросики у вигляді рюкзаків і сумок. З метою оздоровлення екологічної обстановки в фуросики загортають коробочки з сніданком (бенто) і покупки, відмовляючись від одноразової пластикової упаковки.

Будинок моди

% Андрей Ремезов, автор JustLady. % % %
��� ����
% Будинком моди називають фірму, що займається пошиттям модного одягу. Дуже часто назва будинку моди нерозривно пов'язане з ім'ям його засновника. Наприклад, всьому світу відомі такі будинки моди, як Armani, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Gucci, Prada, Versace, Valentino і багато інших. Ім'я засновника, а часто і головного модельєра @. @
% Статті за темою «Дім моди» %
Будинок моди
% Діор: родоначальник імперії моди %
Будинок моди
% Легенди моди: Versace %
Будинок моди
% Світ моди: Майкл Корс %
Будинок моди
% Модний Будинок Versace %
% Будинком моди називають фірму, що займається пошиттям модного одягу. Дуже часто назва будинку моди нерозривно пов'язане з ім'ям його засновника. Наприклад, всьому світу відомі такі будинки моди, як Armani, Dolce & amp; Gabbana, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Gucci, Prada, Versace, Valentino і багато інших. Ім'я засновника, а часто і головного модельєра успішного будинку моди, з часом стає товарним брендом. Купуючи річ від відомого будинку моди, покупець впевнений у її високій якості. Перший будинок моди «House of Worth» був відкритий в Парижі англійцем Чарльзом Ворт в 1858 році. Саме Ворт став першим кутюр'є, який щороку представляв публіці невеликі колекції модних суконь, на копії яких потім приймав замовлення.

Значення імені Олександр

% Geo, автор JustLady. % % %
�������� ����� ���������
% Походження цього імені має грецьке коріння. Воно є похідним від «алекс» і «андрос». Значення - чоловік, чоловік, захисник і переможець. Відомо багато Александров в історії, сучасному світі, політиці, мистецтві та інших сферах, які добивалися висот завдяки поставленим перед собою цілям.
% Статті за темою «Значення імені Олександр» %
Значення імені Олександр
% Особисте життя Олександра Домогарова %
Значення імені Олександр
% Родимки на тілі - задум природи або знак згори? %
Значення імені Олександр
% Практична психологія навіювання %
Значення імені Олександр
% Обідки для волосся 2011 %

Олександр з дитинства знає, що йому потрібно, він добре вчиться, займається спортом, не терпить обману і вимагає того ж від оточуючих. У людей з цим ім'ям широке коло спілкування, багато друзів. Згодом Саші стають талановитими керівниками. Вони володіють даром переконання, з такими людьми легко домовитися і прийти до спільної думки. У розумінні володарів цього імені краще добрий світ, ніж худа сварка.

У відносинах з жіночою статтю Олександр дуже галантний, ввічливий, йому притаманна здатність до компліментів, довгим залицянням. Літні представники імені легше знаходять спільну мову з дітьми, ніж зимові. У сімейному житті можуть віддати ініціативу дружині, але у вирішенні багатьох питань залишають за собою пріоритетне думку. До дітей суворі, справедливі, здатні пробачити дрібні провини. Сашка не злопам'ятні. Єдине, що може затьмарювати їх життя, це тяга до спиртного, вірніше, неможливість зупинитися. Часто виною тому стають компанії друзів. Відвернути від алкоголю Олександра може лише сильне потрясіння або стрес у житті, а також стимул до нової діяльності.

З дитинства у Олександра можуть бути проблеми з нирками, легенями, він схильний до переломів. Іноді страждає безсонням. Шлунок також уразливі.

Він дуже любить подорожувати, вивчати нове, проводити час за містом. Повністю віддається улюбленим заняттям. Проявляє інтерес до футболу та хокею, домашні справи його не приваблюють. Олександра не приваблює рутина, у нього пристрасть дослідження, дружині такої людини деколи доводиться чекати, коли він повернеться додому.

Саші мають гарну пам'ять, заздалегідь продумують всі свої дії, проте побоюються невдач. Вони є поетичними натурами, веселі, розумні, іноді відчайдушний. Олександри - прекрасні керівники, горді, чесні перед собою і оточуючими, не виносять зради і не прощають зрад. Дуже гостинні і чуйні.

Іменини святкують 25 серпня, 26 березня, 6 листопада, 28 березня по Православному календарю.

Теги: значення, олександр