Як домогтися поставленої мети

% Thunderstorm, автор JustLady. % % %
��� �������� ������������ ����
% У житті буває необхідно зробити щось значне і важливе. Але людині не завжди вистачає терпіння і бажання працювати. Психологи пояснюють це низькою мотивацією до діяльності. Існує технологія, за допомогою якої можна підвищити мотивацію і добитися поставленої мети.
% Статті за темою «Як домогтися поставленої мети» %
Як домогтися поставленої мети
% Як домагатися поставлених цілей %
Як домогтися поставленої мети
% Як домогтися визнання в любові %
Як домогтися поставленої мети
% Як домогтися натурального кольору волосся %
Як домогтися поставленої мети
% Як домагатися цілей %
% Для початку слід вирішити, до якої мети ви йдете і чого бажаєте. Подумайте, наскільки це важливо для вас. Чи варто братися за справу зараз, або краще почекати більш сприятливого моменту? Якщо ви вирішили діяти негайно, приступайте до складання плану.%

Перед тим як складати план, візьміть аркуш паперу, поділіть його навпіл і запишіть всі «за» і «проти». Наприклад: «Я хочу вивчити іспанську мову. Плюс - я зможу поїхати до Іспанії і спілкуватися з місцевим населенням. Мінус - у мене немає достатньої кількості часу та коштів на курси з вивчення мови ». Якщо позитивних аспектів буде більше, ніж негативних - вас чекає успіх.

При складанні плану слід обов'язково обміркувати шлях досягнення мети, розбивши його на кроки і етапи. Після проходження кожного етапу важливо викреслювати його зі списку. Якщо щось не виходить, не варто падати духом. Завжди можна повернутися до попереднього етапу і спробувати альтернативний варіант.

Подумайте про те, що може знадобитися для реалізації ідеї, і в які терміни можна отримати результат. Головне - не переоцінювати свої здібності. Наприклад, установка «Я буду вивчати іспанську 12:00 в день протягом місяця» призведе до того, що через пару днів ви втратите бажання і відмовтеся від поставленої мети.

Важливо усвідомлювати всі варіанти розвитку подій і ускладнення, з якими можна зіткнутися. Найкраще налаштуватися на позитивний результат, але не варто сліпо вірити в себе, а також в беззаперечний успіх своєї справи.

Якщо в вас є азарт, можете посперечатися з колегою по роботі або чоловіком, що ви реалізуєте свою ідею. У цьому полягає додатковий стимул і запорука успіху. Головне - не вибирати «опонентом» людини, яким рухає заздрість чи негативний настрій.

Навчіться миттєво приймати рішення в екстрених ситуаціях - коли все йде не за планом. У разі ускладнень можна відкласти свою затію, а потім повернутися до неї з новими силами.

Головне - навчитися правильно ставити цілі і боротися до останнього. Домігшись успіху, не зупинятися, а йти далі. Хто знає - може, вам вдасться досягти неймовірного успіху.

Теги: успіх

Хочу собачку!

% Daria Dyatlova, автор JustLady. % % %
���� �������!
% Коли у людини виникає пристрасне бажання завести собаку, як правило, ніякі доводи близьких або свого власного розуму не можуть йому в цьому перешкодити. Загляньте в приймач для бездомних собак - майже всі сидять там тварини колись мали господарів. Перш ніж взяти цуценя в будинок, усвідомте всю відповідальність за цей серйозний вчинок. Задумайтесь, для чого вам потрібен чотириногий друг.
% Статті за темою «Хочу собачку! » %
Хочу собачку!
% Міфи про кишенькових собачок %
Хочу собачку!
% Кишенькова собачка: домашній улюбленець або модний аксесуар %
Хочу собачку!
% Кишенькова собачка: іграшка або вірний друг? %
Хочу собачку!
% Як полагодити блискавку %

Собаки потрапляють до людини з різних причин. Одним людям потрібен вірний вартовий і захисник, іншим - просто компаньйон, треті беруть собаку для полювання або подорожей. Буває, люди підбирають бездомних собак зі співчуття, інші сподіваються за допомогою собаки виховати в своїх підростаючих дітей доброту, відповідальність і милосердя.

Безумовно, присутність собаки в будинку в більшості випадків допомагає розрядити напруженість і скрасити самоту. Відомо, що спілкування з собакою самим позитивним чином впливає на формування характеру не тільки дітей, а й дорослих. І все-таки перш ніж привести в будинок чотириногого друга, прислухайтеся до порад досвідчених власників собака.

Перше: будь-який, навіть маленької декоративної собачці, необхідно приділяти увагу. Її потрібно виховувати, щоб прищепити певні правила поведінки в людському суспільстві. Для цього вам доведеться доглядати за нею, щоб стати в її очах господарем - головною людиною протягом усього її собачого століття. І робити це доведеться не час від часу, коли у вас буде відповідний настрій, а день у день з раннього віку вихованця. Пам'ятайте, що практично у всіх вадах поведінки тварини винен господар.

Друге: щодня, рано вранці, пізно ввечері, а іноді і вдень, незалежно від того, чи світить сонце, чи йде дощ або сніг - словом, в будь-яку погоду вам доведеться йти з собакою на прогулянку. І не п'ятихвилинну прогулянку, щоб вона тільки зробила «свої справи», а мінімум на півгодинну. Якщо вранці ви погуляли з собакою п'ять хвилин, то ввечері вам доведеться надолужити згаяне і прогулюватися не менш години (в ідеальному варіанті 1, 5-2 години).

Третє: годувати собаку людської їжею не можна. Тому вам доведеться варити їй «собачу» кашу, купувати «собачу» їжу та вітаміни.

Четверте: їдучи з родиною у відпустку (якщо ви самотня людина, то і у відрядження) ви повинні будете кидатися у пошуках людини, яка змогла б цей час пожити у вас в квартирі з вашим улюбленцем або взяв би його до себе додому. Собаку не можна залишати надовго в повній самоті - вона буде дуже тужити. Тому варіант з приходом тільки для годування та вигулу відразу відпадає.

П'яте: ви не зможете надовго затриматися в гостях або на роботі, бо вдома вас цілий день чекає собака. Чекає і сумує (див. Пункт 4).

Шосте: крім годування, вигулу та виховання, вам доведеться мити собаці лапи, підстригати кігті, чистити вуха, доглядати за її шерстю і т.п., а поки цуценя росте - без кінця підтирати калюжки і прибирати купки. Якщо раптом вихованець захворіє, необхідно буде купувати ліки, робити уколи і їздити у ветлікарню. Для породистих собак обов'язкові щорічні щеплення. Відвідувати собачі виставки чи ні - вирішите самі. Але якщо захочете завести цуценят, то хоч раз виставку відвідати доведеться для того, щоб собаку «оцінили» і дозволили в'язку.

Сьоме: якщо ви завели «суку», то два рази на рік ви неминуче зіткнетеся з проблемою тічки, відганяючи під час прогулянки прибігли невідомо звідки псів різних порід і мастей. Однак потрібно зазначити, що характер у сук, як правило, краще, ніж у псів. Тому початківцям собаківникам радять заводити суку, особливо це відноситься до серйозних породам собак (службовим, охоронним і т.п.).

Повірте, це далеко не повний список, але @. @

Якщо після ознайомлення з обіцяними перспективами, ви все ж не передумали і залишилися тверді у своєму намірі завести собаку, знайте - у вас є шанс знайти самого відданого і щирого друга! Про це ж говорить відома життєва мудрість: «Якщо хочеш придбати безкорисливу любов за гроші, купи собі собаку! »

Теги: собака, друг, догляд, труднощі, турбота

Як зберегти жоржини

% Myangel, автор JustLady. % % %
��� ��������� ��������
% В саду розцвіли пишним цвітом жоржини? Значить не за горами осінь. У цього прекрасного квітки неймовірну кількість форм і забарвлень, завдяки яким він здатний прикрасити будь-який, навіть самий непоказний куточок саду. Жоржин - рослина багаторічна, але для того щоб воно радувало вас багато років, бульби необхідно викопувати і зберігати взимку в прохолодному приміщенні.
% Статті за темою «Як зберегти жоржини» %
Як зберегти жоржини
% Як зробити вибір кольорів для квітника %
Як зберегти жоржини
% Зимовий сад на балконі %
Як зберегти жоржини
% Яким повинен бути букет нареченої %
Як зберегти жоржини
% Подарунки на рубінову весілля %

Цвітіння жоржин триває до самих заморозків. Як тільки вони зашкодять листя квітки, можна приступати до викопування бульб. Робіть це в першій половині погожого сухого дня, щоб бульби встигли трохи підсохнути.

Зріжте стебла з рослин на 15-20 сантиметрів від землі, щоб при викопуванні не пошкодити коріння. Окопалися бульба з усіх боків, обережно підніміть і вийміть, підтримуючи за залишки стебел. Обтрусіть його, намагаючись не пошкодити шийку.

Огляньте коріння, все бульби з найменшим підозрою на захворювання викидайте і знищуйте без жалю, інакше під час зимового зберігання, вони заразять весь посадковий матеріал. Якщо є які-небудь ушкодження, обріжте коріння до здорової тканини і присипте товченим деревним вугіллям.

Приміщення, де будуть зберігатися жоржини потрібно продезінфікувати. Зробити це можна за допомогою розчину свежегашеной вапна. Підсушені в тіні бульби розкладіть на стелажі або на пісок в один або два шари. Якщо місця в погребі недостатньо, то розкладіть бульби в дерев'яні ящики або корзини, пересипаючи кожен шар піском або тирсою.

Маленькі бульби розкладіть по поліетиленовим мішкам і засипте їх вермикулітом або тирсою. У приміщенні, де ви збираєтеся зберігати бульби, повинна бути температура приблизно +5 градусів, а вологість повітря не повинна перевищувати 60% плюс-мінус десять відсотків. Також приміщення повинно мати хорошу вентиляцію, що буде перешкоджати розвитку грибкових захворювань рослини. Оглядайте бульби не менше одного разу на місяць. Захворілі коріння відразу ж видаляйте.

Якщо у вас немає льоху, можна цілком успішно зберегти їх і в квартирі при температурі + 12-20 градусів. Для цього добре просушіть корені, обріжте всі дрібні й торішні бульби, стебла укоротите ще раз, залишивши пеньки приблизно 2 сантиметри. Місце зрізів присипте вапном. На дно дерев'яних ящиків насипте садову землю з вашої ділянки, укладіть бульби, всі ряди пересипте землею. Ящик щільно закрийте папером і поставте в прохолодне місце. Таким чином, ваші жоржини добре перезимують і порадують вас чудовими квітками ще не один рік.

Теги: жоржин