Біжи завжди, біжи всюди

% Bacheva, автор JustLady. % % %
���� ������, ���� �����
% Важко знайти більш легкий спосіб привести в порядок своє здоров'я і зовнішність, ніж біг підтюпцем. Пік популярності джоггинга припав на вісімдесяті роки, тоді в парках і на вулицях можна було побачити безліч бігунів самого різного віку. Саме в той час у країні організувалося велика кількість клубів любителів бігу. Зараз пані, які прагнуть до краси і здоров'ю, вважають за краще проводити час у спортивних залах. А даремно, адже біг має свої незаперечні переваги.
% Статті за темою «Біжи завжди, біжи скрізь» %
Біжи завжди, біжи всюди
% Блищати завжди, блищати скрізь @. @ %
Біжи завжди, біжи всюди
% Завжди в моді: жіночий одяг, яка пройшла перевірку часом %
Біжи завжди, біжи всюди
% На ловця і звір біжить: кокетство - мистецтво залучати чоловіків жестами %
Біжи завжди, біжи всюди
% Танцюю завжди і скрізь! %

Біг підтюпцем дозволяє опрацьовувати всі групи м'язів людського організму. Правильна техніка бігу на увазі включення в роботу навіть ті м'язи, які в звичайному житті не діють.

Під час бігу прискорюється обмін речовин, це сприяє не тільки позбавлення від жирової тканини, але і виведенню шлаків і шкідливих речовин, що скупчилися в організмі завдяки неправильному харчуванню, і погану екологічну обстановку.

Для бігу краще вибирати сквери та парки. У цьому випадку клітини організму отримують посилену дозу чистого повітря. Легені починають працювати на повну силу. А адже саме кисневе голодування клітин є причиною їх передчасного старіння і руйнування.

Посилена робота легенів і серцево-судинної системи забезпечує додатковий приплив крові, збагаченої киснем до клітин головного мозку. Це сприяє поліпшенню мозкової діяльності. Підвищується швидкість запам'ятовування, поліпшується реакція і сприйняття зорових образів

Біг на свіжому повітрі сприяє загальному загартовуванню всього організму, підвищується імунітет, знижується чутливість до хвороботворних мікробів.

Біг є кращим засобом для зниження кількості жирової тканини в організмі. Без кардиотренировок неможливо домогтися ні рельєфного преса, ні підтягнутих сідниць.

Основна робота під час пробіжки виконується м'язами ніг. Рівномірна динамічна і ударна навантаження, підвищує кровопостачання епідермісу стегон і сідниць, тому целюліт скаже вам «прощай» швидше, ніж при будь-яких інших спортивних заняттях.

Багато дівчат мріють позбавитися від дуже повних литок. Цей косметичний недолік найчастіше викликаний наявністю великої кількості швидких м'язових волокон в цій частині організму. Саме тривалий біг в середньому або повільному темпі по рівній поверхні допомагає скоротити кількість швидких м'язів і збільшити кількість повільних. Повільні м'язи відповідають за витривалість і мають набагато менший об'єм. Щоб підсушити литкові м'язи, вам доведеться приділяти неспішним пробіжок півтори-дві години щодня, але це один з дуже небагатьох способів отримати стрункі ікри.

Біг підтюпцем доступний дівчатам з будь фізичною підготовкою. Навіть абсолютно нетренована товстуха може вийти на пробіжку і приділити 15 хвилин бігу в повільному темпі. Разом з поступовим збільшенням часу тренування буде прискорюватися і втрата ваги. Головне, не починати надто жваво.

Щоб бігати підтюпцем, не потрібні спеціальні снаряди і особлива екіпірування. Сама потрібна річ - хороші якісні кросівки. Решта одяг має бути зручним і добре дихаючої. Деревам у парку абсолютно байдуже, наскільки модний спортивний костюм ви наділи.

Теги: ікра, тканина, заняття, біг, Трусца

Правила самооборони для жінок

% Vermon, автор JustLady. % % %
������� ����������� ��� ������
% Напевно не кожній людині відомо про те, що тільки в 10% небезпечних ситуацій для самозахисту йому може знадобитися фізична сила, а в 90% - зберегти своє життя і здоров'я можна, просто дотримуючись певних правил.
% Статті за темою «Правила самооборони для жінок» %
Правила самооборони для жінок
% Це корисно знати кожній жінці. Прийоми самооборони %
Правила самооборони для жінок
% Самооборона найважливіше %
Правила самооборони для жінок
% Кошти самооборони %
Правила самооборони для жінок
% Як захистити себе від насильства %

Правила самооборони для жінок трохи відрізняються від тих, якими можуть скористатися чоловіки, адже жінки слабші, однак при цьому мають ряд інших якостей, які і можуть прийти їм на виручку.

1. Будьте сміливою. Перехожий просить про допомогу, але вас щось насторожує в його зовнішності і манері спілкування, вам здаються підозрілими його дії, не бійтеся - ви нікому нічого не винні пояснювати. Вибачившись, сміливо відповідайте, що у вас немає часу і продовжуйте свій рух.

2. Будьте пильною. Як правило, бандити і зловмисники атакують лише тих дівчат і жінок, які здаються їм неуважними, абстрактними, незахищеними, тобто любительок поговорити по телефону на вулиці, забувши про все на світі, жінок, що заснули в метро або автобусі, або тих, хто захоплений новим iPad або написанням смс. Атакувати таких персон досить легко. Постарайтеся завжди бути пильною, не відволікайтеся на дрібниці, дивіться підозрілим перехожим прямо в очі, створюючи тим самим посил про те, що ви - людина серйозний і сміливий.

3. Не з'являйтеся без супроводу пізньої ночі на вулиці. Пам'ятайте, безневинний похід за грошима в найближчий банкомат вночі може обернутися неприємностями. Дочекайтеся ранку, так як зловмисники для своїх діянь в більшості випадків вважають за краще вибирати пізній час доби. Не спокушайте долю.

4. Будьте обережні, здійснюючи переписку в інтернеті. Не ставте свої персональні паспортні дані, включаючи телефон та адресу, на сайтах знайомств або в соціальних мережах.

5. Не суперечте грабіжникові. Якщо трапиться потрапити в ситуацію, коли у вас вимагають сумочку, коштовності або гроші - віддайте їх, не чиніть опір. Всі ці предмети - справа наживна, а ось ще одне життя не купиш.

6. Використовуйте в якості захисту підручні засоби. Передчуваючи напад, візьміть в руку будь-який предмет, який допоможе вам чинити опір. Це може бути і олівець, і спрей, і ключі, і газовий балончик, і безліч інших речей, наносити удари якими слід швидко і точно. Не дайте грабіжникові схаменутися. Бийте сильно і впевнено і відразу тікайте. Не будьте пасивної жертвою, заявіть про подію в поліцію, допоможіть в розслідуванні.

Теги: жінка, самооборона

Нове захоплення Голлівуду - будокон

% Нові види фітнесу з'являються щотижня і багато з них приходять з Америки, а якщо на ньому стоїть знак якості "перевірено Голлівудом", то успіх йому гарантований заздалегідь.
% Статті за темою «Нове захоплення Голлівуду - будокон» %
Нове захоплення Голлівуду - будокон
% Новий рік в Голлівуді %
Нове захоплення Голлівуду - будокон
% 10 зірок Голлівуду, схиблених на пластику %
Нове захоплення Голлівуду - будокон
% Макіяж в стилі Голлівуду 40-х %
Нове захоплення Голлівуду - будокон
% Як підняти самооцінку: уроки від зірок Голлівуду %

Будокон - Новий вид фітнесу і, згідно його засновникові, ціла філософія життя і руху, яким не тільки поголовно займаються знаменитості, але і народився він власне на Фабриці Мрій. Як то кажуть: все нове - це добре забуте старе, іБудокон по-новому об'єднує в собі тисячолітні традиції йоги, східних бойових мистецтв і медитації.

Сучасний фітнес еволюціонував на вищий рівень розвитку, і до прагнення володіти ідеальною фігурою приєдналося прагнення до досягнення духовного балансу, гармонії з навколишнім і внутрішнім світом. Саме гострою нестачею останнього страждають багато зірок Голлівуду: життя під пильним поглядом шанувальників і папараці нерідко призводить до нервових зривів і психічного виснаження. Не дивно, щобудокон з'явився саме в Голлівуді. Затятою прихильницею нової методики є Дженніфер Еністон, і, як зізнаються інші послідовники, а серед них багато успішних акторів, моделей і спортсменів, будокон змінив їхнє життя.Будокон - Це не релігія, і мета його прояснення, це, скоріше, мистецтво життя або мистецтво жити, простіше кажучи - інтегральна форма фітнеса.

Заснована методика була в 2000 році Камероном Шейном, який довгий час пропрацював особистим тренером і охоронцем багатьох зірок Голлівуду. Прийшов він до будокону через власний досвід. У перекладі з японської Bu-Do-Kon означає "шлях духовного воїна". У віці 12 років Камерон всерйоз захопився корейськими єдиноборствами, спочатку це було Му Дук Кван, потім Тейквондо на олімпійському рівні. Згодом до них приєдналися Карате (Шейн володар чорного поясу) і Джиу-джитсу. Бойові мистецтва допомогли йому дізнатися своє тіло і досконало оволодіти технікою руху. Справжнім переворотом в його житті стало відкриття йоги (у віці 21 року) - заняття хатха-йогою допомогли осягнути суть внутрішньої енергії. Ідея об'єднати накопичені знання в області бойових мистецтв і йоги виникла не відразу. Більше 10 років Шейн пропрацював в тісному контакті з зірками Голлівуду. Він би охоронцем Чарлі Шина і Шона Пенна, а також особистим фітнес-тренером і вчителем хатха-йоги для Кортні Кокс, Дженніфер Еністон і Мег Райан. Крім того, він допомагав в постановці хореографії і трюків для Джекі Чана і Кріса Такера в обох частинах фільму "Час Пік".

Будокон був заснований в 2000 році, сьогодні він має тисячі послідовників в Америці, Великобританії та Японії і поступово пробирається в континентальну Європу, в тому числі і до Росії. На відміну від звичайного фітнесу, послідовник будокона не прагне до якоїсь певної мети (скинути пару кілограмів, підвищити м'язовий тонус і т.п.), а пізнає мистецтво життя через рух. Як говорить "батько" будокона, "Наші рухи відображають наше мислення. Наше мислення відображає наш спосіб життя. Наш спосіб життя відображає світ, який ми самі створюємо. Отже, те, як ми рухаємося, впливає і завжди впливатиме на наш спосіб життя" . Наша суть складається з чотирьох "тіл": емоційного, фізичного, інтелектуального і духовного, і тільки звертаючись до всіх аспектів, можна створити здорове тіло і дух.

Заняття будоконом складаються з двох частин - фізичної частини і медитації дзен. Фізичні вправи будуються на комбінації стародавніх і сучасних видів йоги і бойових мистецтв. Всі техніки будокона направлені на дослідження руху тіла в різних його аспектах. На заняттях приділяється рівна увага швидкості, силі, рівновазі, легкості і плавності рухів. Вправи діляться на дві серії: йогичеськую і Будо, які плавно переходять одна в іншу і залежать один від одного. У йогичеськой частини сильно помітно вплив йоги Аштанга і Айенгара, які фокусують увагу на контролі, спокої, силі і точності руху. Серія Будо виконується стоячи, індивідуально або в групі, і поєднує в собі елементи Карате, Джиу-джитсу та Тейквондо. Ця частина направлена ​​на розвиток швидкості, сили, спритності, плавності і концентрації. Закінчується заняття сидячій медитацією дзен.

Вбудоконе не можна зробити щось правильно або неправильно. Учитель тільки спрямовує і показує технічні аспекти вправ. Учень сам вирішує, що для нього краще. Як говорить сам Камерон Шейн: "Довіряйте собі! Ви знаєте своє тіло краще, ніж будь-хто інший. Не шукайте відповідей навколо - досить заглянути в себе". Іншими словами: не намагайтеся перевершити кого-небудь іншого, а тільки себе. У будокона є своя філософія, яка включає в себе елементи дзен-буддизму і китайського даосизму (концепція Інь і Янь). Крім того, будокон рекомендує перехід на вегетаріанське харчування, основу якого складають овочі з обмеженим вживанням зернових і фруктів. Радиться також замінити звичайний цукор натуральними підсолоджувачами: мед і кленовий сироп.

Незважаючи на те щобудокон / з'явився в Голлівуді, його творець стверджує, що звичайним людям набагато легше їм займатися, оскільки у реальних людей ясніша картина навколишнього світу, а знаменитостям важче позбавитися від свого его. Серед вірних "учнів" Камерона Шейна - Дженніфер Еністон, Рене Руссо, Давид Аркетт, Амбер Валетта і багато інших знаменитостей. Насилу віриться, що "зірки" Голлівуду відмовилися від своїх амбіцій, але поліпшення у фізичному плані в наявності і, як свідчить більшість з них, вони ніколи не відчували себе так добре. Ось така новинка насувається на вітчизняні фітнес-центри. Той, хто хоче познайомитися з будоконом раніше за інших, може замовити DVD-курс через інтернет-магазини, можливо і вам вдасться знайти шлях свого духовного воїна.

Теги: голливуд, захоплення