Пілатес - модний спосіб життя
% Пілатес - модне і красиве напрямок сучасного фітнесу.
% У Москві пілатес коштує значно дорожче аеробіки, фітнесу та шейпінгу. Однак є одним з найпопулярніших і відвідуваних напрямків у фітнес-центрах і спортивних клубах. Уже кілька років цей вид тренувань має масу шанувальників у США. Можливо, і у нас пілатес стане не просто черговим бумом на здоровий спосіб життя.
% Статті за темою «Пілатес - модний спосіб життя»
%
% Принципи та результати пілатесу
%
% Йога або пілатес: в чому різниця і що вибрати?
%
% Пілатес: секретна розробка
%
% Пілатес: шлях до себе
%
Пілатес - Модне і красиве напрямок сучасного фітнесу. % У Москві пілатес коштує значно дорожче аеробіки, фітнесу та шейпінгу. Однак є одним з найпопулярніших і відвідуваних напрямків у фітнес-центрах і спортивних клубах.
Що ж таке пілатес?
Пілатес - Комплекс вправ, який зміцнює тіло і розвиває гнучкість. Пілатес - не просто спорт, це спосіб мислення.
Лікарі визнаютьпілатес одним з найбезпечніших видів тренування. І навіть рекомендують його для реабілітаційних програм людям, що перенесли травму хребта. % Для жінок ці вправи особливо не замінні в дородовий і післяпологовий період - вони зміцнюють м'язи тазу, низу спини і преса.
Для пілатеса немає обмежень у віці та поле. Він підходить всім, хто хоче відмінно виглядати і бути завжди у формі.
Специфіка пілатеса полягає в тому, що у нього немає ніяких переваг. Вправи пілатесу багатопланові, і задіють велику кількість м'язів одночасно, в тому числі і дуже глибокі м'язові групи.
Пілатес чимось схожий на калланетику. Та ж плавність, повільність. Вправи вимагають точного плавного виконання і високої концентрації на тому, що ви робите.
6 основних принципів:
1. Концентрація. Під час виконання вправ необхідно зосередити максимум уваги на кожному русі.
2. Контроль. Вправи виконуються поступово: від простого до складного. Необхідно стежити за правильністю виконання.
3. Правильне дихання. Дихати потрібно не грудьми, а животом (як при заняттях йогою), направляючи при вдиху струмінь повітря до попереку. За рахунок цього клітини в потрібній мірі забезпечуються киснем.
4. Навантаження на м'язи центральної частини тіла.
5. Плавність рухів.
6. Дисципліна. Головне не кількість, а якість виконання вправ.
Три види тренувань по системі Пілатес:
- Тренування на підлозі. % - Тренування на підлозі, але зі спеціальним обладнанням: кільцями Pilates Ring, гантелями, гумовими амортизаторами або м'ячами. % - Тренування на спеціальних тренажерах.
Небезпеки
Найбільша небезпека - це розтягування, які особливо поширені у новачків. Тому починати краще у фітнес-клубі. Інструктор, під керівництвом якого ви будете вивчати нові рухи, стежитиме за якістю рухів, вашим диханням, докладно пояснить і продемонструє техніку виконання вправ, буде суворо дозувати навантаження, проконтролює ваші енерговитрати.
Хто зрозумів життя, той не поспішає
Пілатес не дає швидких результатів. Але згодом ефект від занять буде просто приголомшливим: гнучкість, стрункість, пластичність, психологічна релаксація і, що найважливіше, молодість.
Уже кілька років цей вид тренувань має масу шанувальників у США. Можливо, і у нас пілатес стане не просто черговим бумом на здоровий спосіб життя.
Боротьба з сутулістю
% Для того щоб виглядати стрункою, недостатньо тільки мати тонку талію й підтягнуті стегна. Ви можете бути худою і міняти дієти, але при цьому здаватися непривабливою через невміння правильно тримати себе. Адже стрункість - це ще і хода, і постава. Сутула спина псує навіть власниць найкрасивіших фігур.
%
%
% Статті за темою «Боротьба з сутулістю»
%
% Вправи проти сутулості
%
% Як збільшити зростання
%
% Що таке офісні захворювання
%
% Як зробити свою спину гнучкої
%
Сучасні жінки дуже велику увагу приділяють боротьбі із зайвою вагою. Багато хто займається фітнесом, ходять на танці або на аеробіку. Кожна перепробувала не одну дієту. Однак справжня проблема сьогодні - не стільки надлишок ваги, скільки сутулість.
Більшості з нас доводиться довгі години проводити перед моніторами комп'ютерів. Ми звикли чути, що це дуже шкідливо для очей, проте не менш шкідливо багатогодинне сидіння і для спини. Змінити сучасний світ ми не можемо, але ми можемо звернути увагу на існуючу проблему і самі захистити себе.
Почнемо з того, які звички необхідно викоренити.
Шкідлива звичка 1
Якщо ваша робота пов'язана з довгим сидінням перед комп'ютером, або якщо вам доводиться багато писати від руки, то вам не завадить згадати шкільні правила сидіння за партою. Не можна писати або друкувати так, щоб лікті звисали зі столу. Влаштуйте своє робоче місце таким чином, щоб ви могли повністю спертися руками об стіл.
Шкідлива звичка 2
Немає нічого приємнішого, ніж після важкого трудового дня лягти на диван і подивитися кіно. Але, якщо ви хочете виглядати стрункою і граціозною, то від цієї звички краще відмовитися. Категорично протипоказано для постави читати, є або дивитися телевізор лежачи в ліжку.
Шкідлива звичка 3
Ще одна згубна звичка - схрещувати руки на грудях. Це дуже шкодить поставі. Якщо вже вам нікуди подіти свої руки, то складіть їх так само, як звикли складати на грудях, але тільки за спиною.
Якщо ви хочете виглядати привабливо і граціозно, то до викорінення шкідливих звичок не перешкодить додати щоденне виконання кількох простих вправ.
Вправа 1
Встаньте біля стіни на відстані 20-30 см випряміть спину. Поверніться вліво, притулившись руками до стіни. Намагайтеся ставити руки, як можна далі вправо, щоб збільшити кут повороту. Зафіксуйте це положення. Потім поверніться вправо, намагаючись відвести руки якомога лівіше. Повторюйте повороти кілька разів. Дуже важливо, щоб при поворотах ноги не відривалися від підлоги.
Вправа 2
Сядьте на стілець або на коліна, випрямити спину і розставте руки в сторони долонями вгору. Зігніть руки, як би намагаючись звести лікті разом за спиною. При цьому основна напруга ви відчуєте в області лопаток. Повторіть цей рух кілька разів. Потім витягніть руки вперед і зігніть спину у зворотний бік. Потягніться кілька секунд, щоб розслабити м'язи спини. Цей комплекс вправ краще проробляти кілька разів.
Вправа 3
Встаньте рівно і нахиліться вперед. Розставте руки в сторони. Спина повинна бути прямою. Потім починайте махи руками вгору-вниз. Ця вправа добре нам знайоме, зі шкільної програми з фізкультури як «Млин».
Вправа 4
Встаньте на карачки біля стільця. Покладіть витягнуті руки на сидінні. Відстань має бути таке, щоб голова практично стосувалася краю стільця. Тягніться обличчям до підлоги, при цьому, не згинаючи руки. Потім опустіть руки, вставши назад на карачки і вигнеться спину вгору. Повторіть підхід кілька разів.
Берта Брейер
Йога дарує радощі сексу
% Відмінна сексуальне життя - це не тільки весело, але ще й корисно для вашого здоров'я. «Сексуально активні люди живуть довше і мають менший ризик серцевого захворювання», - говорить Беверлі Уіппл, доктор філософії, співавтор «Науки оргазму».
% Статті за темою «Йога дарує радощі сексу»
%
% Йога для відносин: що? де? коли?
%
% Йога - гімнастика для душі і тіла
%
Згідно з його дослідженням, гормони і хімічні продукти мозку, що вивільняються під час оргазму, допомагають знизити гостру і хронічну біль. Інші дослідження показують, що секс може боротися з депресією і повнотою, а також підтримувати імунну систему.
Так чому ж допомагає йога? Вона робить вас сильнішими, гнучкими і впевненими в собі, як у ліжку, так і в неї. Іншими словами, «чим більше часу ви проводите на килимку для йоги, тим більше сексуальним виявляється ваше перебування в ліжку», - говорить Джак Ноель Гройкс, інструктор йоги і співавтор книги «Кращий секс за допомогою йоги». «Йога допомагає відкрити ваше тіло, скористатися глибинної силою і сексуальною енергією», - пояснює вона. Йоги вірять у те, що сексуальність зосереджена в стегнах і тазі. Такі пози, як Зв'язаний кут (коли ви сидите на підлозі із сполученими ступнями) і Нахил вперед з широко розставленими ногами допомагають збільшити приплив крові до цих областей, що, в свою чергу, покращує сексуальну чутливість і задоволення. А рухи, що вимагають від вас підняття вгору промежини (наприклад, прикореневі замок або Мула Бандха) підсилюють м'язи тазового дна, як це роблять вправи Кегеля. Це, в свою чергу, покращує інтенсивність ваших оргазмів.
Крім збільшення сексуального задоволення, такі пози як чатуранга (Поза, в якій працюють всі кінцівки) підвищують силу і запас життєвої енергії. Крім того, йога вчить приймати себе. Якщо ви полюбите своє тіло, то будете почувати себе комфортно в оголеному вигляді і будете менш затиснуті під час сексу. «Легке ставлення до свого тіла - це сексуально», - говорить Алісія Рамбо-Возніак, яка викладає йогу для партнерів разом зі своїм чоловіком Робом.
Практикуючи йогу разом зі своїм коханцем, ви обидва можете насолодитися її перевагою і стати ближче один до одного в процесі тренувань. «Парна йога - як прелюдія. Ви дихаєте, потієте і рухаєтеся разом », - розповідає Гройкс. А коли простирадла будуть розстелені, плоди ваших старань дадуть тривалий результат. «Без сумніву, заняття йогою зі своїм партнером поглиблює відносини", - говорить Білл Уіланд, співвласник Берналь Йоги в Сан-Франциско. - "Вона допомагає вам з'єднатися на всіх рівнях - фізичному, розумовому і духовному».
|