Як зустріти нареченого

��� ��������� ������
% Зустріти нареченого - це цілком природне бажання дівчат. Притому, більшість хочуть знайти розумного, красивого, доброго, щедрого ... Як же відшукати того, хто має хоча б частину таких якостей?%
% Статті за темою «Як зустріти нареченого» %
Як зустріти нареченого
% Як знайти нареченого %
Як зустріти нареченого
% Де знайти багатого нареченого %
Як зустріти нареченого
% Багатий наречений %
Як зустріти нареченого
% Питання нареченому при викупі нареченої %
% Всі ваші подружки вже давно одружена, а ви ніяк не зустрінете свого принца? Доведеться переглянути свої погляди. Якщо до цього ви сиділи в очікуванні, що молоді люди помітять, яка ви красива і розумна, то тепер треба більш активно продемонструвати їм свої якості.%

Першим ділом вивчіть свою зовнішність. Ретельно розгляньте себе в дзеркало. Чи достатньо добре ви виглядаєте? Якщо ваше волосся зблякли, а зачіска виглядає гірше нікуди, варто негайно вирушати в салон. Зробіть модну стрижку, пофарбуйте волосся, може бути, зробіть мелірування. Заодно подправьте форму брів і приведіть в порядок руки.

Тепер підберіть правильний макіяж. Перегорніть журнали, вивчіть модні напрями і виберіть самий прийнятний для вас стиль. Головне - виглядати не помітно, а стильно. Для цього можете звернутися до майстра, який допоможе вам з нанесенням макіяжу і підкаже, яку косметику краще придбати для домашнього застосування.

Перегляньте свій гардероб. Приберіть застарілі фасони і полинялі кольору. Прикупите собі пару нових речей. Тепер ви у всеозброєнні і можете вирушати на пошуки нареченого.

Але спочатку визначите для себе радіус цих пошуків. На круті клуби і ресторани сильно не розраховуйте. Там ви, швидше за все, зустрінете чоловіка, який просто захоче провести з вами деякий час без подальшого серйозного продовження.

Більш ретельно розглянете місце, де ви працюєте. Звичайно, значно більше можливостей на виробництві, де більша частина працівників чоловічої статі. Якщо ви ще студентка, можете придивитися до старшокурсникам. В інституті, до речі, можна підібрати хлопця з досить привабливими перспективами.

Реально познайомитися у великих супермаркетах. Краще вибирати різні будівельні відділи, спортивні супермаркети чи магазини для любителів полювання. Зайдіть також у відділ годин або електроніки. Запримітив непогану кандидатуру, постарайтеся зав'язати розмову, запитаєте про призначення тієї чи іншої речі, про марку товару, попросіть допомогти з вибором.

Цікавий варіант - пошук жениха в автосалонах. Тут ви визначите платоспроможність чоловіки по тому, до якій машині він придивляється.

І, мабуть, найпоширеніший на сьогодні спосіб зустріти реального нареченого - це інтернет. Тільки вибирайте серйозні, перевірені сайти, щоб не нарватися на шахраїв і аферистів.

Теги: хлопець

Сапфірове весілля

% Muza, автор JustLady. % % %
���������� �������
% Кожен прожитий рік в сімейній парі має своє значення і тлумачення. Чим довше подружнє життя, тим більше сенсу вкладається в назву річниці весілля. 45 років спільного життя - це особлива дата, перевірена і загартована часом. Недарма її величають сапфіровою весіллям.
% Статті за темою «Сапфірове весілля» %
Сапфірове весілля
% Які бувають весілля: від 1 до 100 років %
Сапфірове весілля
% Що подарувати чоловікові на річницю весілля %
Сапфірове весілля
% Підводний світ в дизайні сучасних прикрас %
Сапфірове весілля
% Брекет-системи: "голлівудська усмішка" %

45-й ювілей весілля припускає, що відносини між парою міцні і усталені. Подружжя з півслова і з одного погляду розуміють один одного, тому відносини називають прозорими і чистими, такими ж, як камінь сапфір. Надійність і міцність - ось синоніми цієї річниці весілля. При погляді на пару, яка прожила разом стільки років, у будь-якої людини виступить сльоза розчулення і радості за них.

Традиційно сапфірове весілля - свято сімейне. На святкування запрошуються тільки найближчі для ювілярів люди: родичі, але не виключаються друзі та колеги, зокрема, коли подружжя продовжують трудову діяльність і при цьому працюють в одній організації. Організацію свята, як правило, беруть на себе діти ювілярів. Відзначати торжество найкраще поза домом, так як кількість гостей вимагає великого приміщення. Особливі гості 45 ювілею весілля - свідки, якщо вони мають можливість бути присутніми на урочистостях, то їх також вшановують, вітають і дарують подарунки, адже саме вони «допомагали» скріпити союз пари ювілярів.

Після 45 років спільного життя у подружжя є все, що потрібно. Тому вибираючи подарунок для них, потрібно відштовхуватися насамперед від бажання зробити приємний сюрприз або залишити щось пам'ятне. Наприклад, діти можуть подарувати батькам путівку на відпочинок як «весільну подорож», можна зробити відеофільм про їхнє життя, включивши в нього особливо пам'ятні та значущі події.

Що стосується самих ювілярів, то вони обмінюються оновленими обручками, в які оговтується сапфір - символ даного свята. Такий подарунок не тільки красивий, але і корисний, завдяки цілющим властивостям сапфіра, які йому приписуються. Головне достоїнство етогокамня - зняття нервової напруги і стресу, що важливо для людей похилого віку.

Теги: весілля, життя, річниця

Коли заміж невтерпеж ...

% Mazajka, автор JustLady. % % %
����� ����� ��������
% Більшість жінок дуже хочуть заміж. Не цікавою роботи, що не кохання, не хорошої людини поруч, а тільки заміж. Якщо у пані є таке маніакальне бажання, то воно написано на лобі великими буквами. Але чоловіки, на жаль, цураються таких дівчат і жінок. Що ж робити, якщо заміж невтерпеж?
% Статті за темою «Коли заміж невтерпеж ...» %
Коли заміж невтерпеж ...
% Уж замуж невтерпеж! %
Коли заміж невтерпеж ...
% Уж, заміж, невтерпеж: кращий вік для заміжжя %
Коли заміж невтерпеж ...
% Уж замуж невтерпеж: 5 причин весільної лихоманки %
Коли заміж невтерпеж ...
% Уж замуж невтерпеж %

Красивого, розумного, коханого чоловіка завжди зустрічають, а не вибирають. Тим жінкам, які бачать в кожному чоловікові лише кандидатів в чоловіки, вийти заміж не так вже просто. Не треба бачити найбільшу радість в житті тільки в з'єднанні з чоловіком. Хіба жінка не може зробити себе щасливою сама?

Чоловіки - мисливці за своєю натурою. Вони хочуть саме ту жінку, яка буде для них недоступна. Для них є важливим прояв ініціативи, вони хочуть домагатися, завойовувати даму серця.

Для початку потрібно розібратися в собі - ви хочете заміж тому, що це прийнято, або бажаєте прив'язати когось до себе сильніше? А може бути, ця нав'язлива думка - родом з дитинства?

Процес буде проходити швидше, якщо головною вашою меті не буде заміжжя. Краще, якщо чоловік не стане думати, що він - світло у вашому віконці. Тільки тоді в ньому може прокинутися інстинкт власника. Якщо чоловік довго поводиться нерішуче, то спробуйте звернути свою увагу на інших хлопців. Він тут же помітить зміну в ставленні і буде сам ставитися до коханої по-іншому. А якщо його поведінка не зміниться, то швидше за все, він не має наміру одружуватися зовсім.

Якщо ви відчуваєте себе повноцінно і не будучи в любовних стосунках з кимось, то може, варто подумати про те, що ваш час ще не прийшов? Перестаньте на час думати про чоловіків і заміжжя. Займайтеся цікавими речами. Відпочиньте, думайте тільки про свої інтереси, полюбите себе більше, концентруйтеся на своїх почуттях.

Якщо ж кохана людина вже є, але пропозиції все ще не надходить, постарайтеся зробити свій внутрішній світ більш цікавим для себе і свого обранця. Навчіться жити разом з ним - разом творите, разом розвивайтеся, вчіться дивитися на світ його очима, покажіть йому свій погляд на життя. Не повинно бути ніякої рутини, кожен день повинен проходити по різному. Це величезна праця, але від нього вийдуть і великі результати.

Бажання бути заміжньою жінкою природно, головне - не зациклюватися на ньому. Будьте щасливі, і тоді обов'язково все бажання збудуться!

Теги: чоловік, бажання, жінка, заміжжя