Новорічна весілля - подвійне свято

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
���������� ������� � ������� ��������
% Новорічне свято - особливий. Так уже склалося, що люди чекають його з особливим хвилюванням і нетерпінням: всі клопоти і неприємності хочуть залишити в році, що минає, а від наступаючого року чекають тільки хорошого і світлого. Якщо ж ще поєднати прихід Нового року з весіллям, то це буде справді незабутнє 31-е грудня!
% Статті за темою «Новорічна весілля - подвійне свято» %
Новорічна весілля - подвійне свято
% Новорічна весілля: плюси і мінуси %
Новорічна весілля - подвійне свято
% Весілля в Чехії %
Новорічна весілля - подвійне свято
% Весілля в Празі %
Новорічна весілля - подвійне свято
% Тематичне весілля - яскраво і самобутньо %
% Поєднання особливою, казкової атмосфери на рубежі зміни років з весільним торжеством - це щось чарівне, неповторне! Таке весілля дійсно невимовно романтична. Вона напевно запам'ятається і молодятам, і всім учасникам торжества. Як же зробити так, щоб новорічна весілля виявилося справжньою казкою - доброю, повчальною, незабутньою?%

Насамперед, треба дати волю фантазії, рішуче відмовившись від усіх шаблонів, стандартів. Доводи типу: «Але ж так споконвіку було прийнято» в новорічну ніч не діють! Раз молодята, їхні близькі та гості потрапили в казку, значить, все має бути, як у казці. Можна зазіхнути навіть на «святая святих» - одяг нареченого і нареченої. Хто сказав, що в новорічну ніч молода дружина обов'язково повинна бути в білому платті? Імпровізований костюм Снігуроньки, чесне слово, буде набагато краще і природніше! Точно так же молодому чоловікові замість суворого темного костюма цілком підійде вбрання Діда Мороза.

Або конкурси, що проводяться по одному і тому ж сценарію. Будемо відверті: на багатьох весіллях їх проводять тільки тому, що «так прийнято», і ніякого особливого задоволення від цього присутні не відчувають. Аби відбути невеселу «обязаловку». А якщо замість них в новорічну ніч влаштувати аматорський спектакль або бал-маскарад? Та ще з оригінальними призами, також відповідними новорічної тематики? Гостям це напевно сподобається куди більше!

Безумовно, необхідно внести відповідні зміни і в оформлення весільного залу. Замість квітів і всіляких повітряних кульок слід використовувати ялицеві, соснові і ялинові гілки з ялинковими іграшками, як поодинці, так і у вигляді комбінованих прикрас. Крім зовнішньої краси, вони наповнять зал приємним ароматом хвойної свіжості.

І, звичайно ж, щоб свято по-справжньому вдався і доставив непідробне задоволення всім присутнім, не варто зловживати алкоголем. Слід дотримуватися розумну помірність. Втім, так треба поводитися зовсім не тільки в новорічну ніч!

Теги: свято, рік, весілля

Весілля на Кіпрі

% Sky, автор JustLady. % % %
������� �� �����
% Весільна церемонія - традиційний і красивий спосіб узаконити стосунки закоханих. Цей день залишається в пам'яті на все життя. Тому варто заздалегідь подумати про те, де і як його організувати. Невипадково багато пар вибирають для проведення свого весілля острів кохання - Кіпр.
% Статті за темою «Весілля на Кіпрі» %
Весілля на Кіпрі
% Відпочинок на Кіпрі %
Весілля на Кіпрі
% Як одягатися на Кіпрі %
Весілля на Кіпрі
% Відпочинок з дітьми на Кіпрі: поради тревел-консультанта %
Весілля на Кіпрі
% Прямо в мрію: Кіпр %
% Жителі острова поважають свої традиції: їхнього весілля часто проходять з обрядом вінчання. Сонячний острів Кіпр, багате культурною історичними спадщиною, радо зустріне і майбутніх молодят з інших країн. Місцева кухня, звичаї і романтична краса землі Афродіти вельми розташовують до проведення весільного бенкету.%

Існує два варіанти організації весільної церемонії. Перший являє собою офіційну процедуру одруження з реєстрацією шлюбу в муніципалітеті. Другий варіант - проведення символічної весільної церемонії.
% Для офіційної реєстрації шлюбу вам знадобиться базовий пакет документів, що включає загальногромадянський паспорт, закордонний паспорт, свідоцтво про народження та завірену у нотаріуса довідку з РАГСу про те, що ви на даний момент не перебуваєте в шлюбі. Не забудьте свідоцтво про розлучення або смерті колишнього чоловіка (дружини), якщо раніше перебували в шлюбі. Документи повинні бути перекладені на англійську мову.

Проведення символічної весілля допомагає уникнути паперових проблем. Тому багато пар зупиняють свою увагу саме на такому варіанті проведення торжества. Зареєструвавши шлюб на Батьківщині, вони замовляють символічну весілля на Кіпрі, запросивши друзів і гостей.

На Кіпрі для закоханих створені всі умови для проведення весіль в самих різних стилях. Торжество можна організувати і на дикому пляжі, і в мальовничій грецькій таверні. Молодята можуть поєднати свої серця на борту білосніжної яхти або вимовити взаємні клятви біля стін давніх церков і монастирів.

Проведена професійним фотографом фотосесія або відеозйомка допоможе зберегти в пам'яті найефектніші моменти цього чудесного дня, а середземноморський клімат і ласкаве море підтримають ваші сили і здоров'я.

Замислюючись про те, чи варто проводити весілля на Кіпрі, не поспішайте. Подібна подія, відсвяткувати на цій землі, буде постійно впливати на ваші подальші сімейні відносини. Щоб любов зігрівала ваші серця довгі роки, важливо з усією серйозністю поставитися до церемонії одруження, виключаючи уявлення про неї, тільки як про престижному і показному дійстві.

Теги: весілля, одруження

Шлюбний договір: любов за правилами

% Невідомий автор, автор JustLady. % % %
������� �������: ������ �� ��������
% Весілля - одна з найважливіших подій у житті чоловіка і жінки. Квіти, шампанське, кільця ... Життя здається безхмарним і яскравою, ніщо не може порушити ваших романтичних почуттів. Але для чого ж в романтику втручаються ділові стосунки? Навіщо потрібен шлюбний договір? Чи потрібно його взагалі складати?
% Статті за темою «Шлюбний договір: любов за правилами» %
Шлюбний договір: любов за правилами
% Шлюбний контракт за всіма правилами %
Шлюбний договір: любов за правилами
% Шлюбний договір: не прийнято, але необхідно %
Шлюбний договір: любов за правилами
% Шлюбний контракт по-російськи %
Шлюбний договір: любов за правилами
% Шлюбний контракт: плюси і мінуси подружньої угоди %

Шлюбний договір регламентує насамперед майнові відносини подружжя у разі розлучення. У російській традиції не прийнято заздалегідь замислюватися про розірвання шлюбу, але в європейських країнах більшість пар заздалегідь укладає шлюбний контракт, і поступово росіяни починають наслідувати їх приклад.

Сімейний кодекс стверджує, що при розірванні шлюбу майно, нажите спільно, ділиться порівну, незалежно від того, який внесок у придбання вніс той чи інший чоловік. Однак при розлученнях часто виникають конфлікти, кому квартира, кому машина і що взагалі було нажито спільно. Справа може дійти і до судового розгляду, і до бійки, і навіть до замовного вбивства. Щоб всього цього уникнути, свідомі наречений і наречена (що цікаво, найчастіше це відбувається в зрілому віці) заздалегідь обумовлюють ті умови, за якими буде розподілятися їх майно, якщо шлюб виявиться невдалим.

Шлюбний договір - звичайно, явище аж ніяк не романтичне. Закоханої жінці важко навіть подумати про той день, коли доведеться розлучатися, та ще й ділити зі своїм обранцем якісь речі. Однак саме він зможе вас захистити від несправедливих утисків чоловіка. Наприклад, якщо ви протягом сімейного життя працювали не покладаючи рук, на ваші гроші було куплено практично все майно, шлюбний договір допоможе вам не втратити чесно зароблене, що особливо прикро, якщо чоловік вам нічим не допомагав. Якщо ж чоловік відмовляється поділити майно, то при наявності шлюбного договору ви можете звернутися до суду. Також протягом сімейного життя цілком можна змінити шлюбний договір, доповнити його або взагалі відмовитися від цього документа, але тільки за згодою обох подружжя.

Як видно, складання договору при укладенні шлюбу - справа непроста, але аж ніяк не зайве. У житті може трапитися різне, і краще бути готовим до можливих неприємностей заздалегідь. До того ж, укладення договору та обговорення його умов допомагає більше дізнатися про свою другу половинку.

Теги: розлучення, договір, шлюб, любов