Право на шлюб за розрахунком

% Xyrma1, автор JustLady. % % %
����� �� ���� �� �������
% У нашому суспільстві в основному поширена думка про те, що якщо дівчина виходить заміж за розрахунком, то вона обов'язково корислива і штучна лялька, для якої гроші відіграють найголовнішу роль у її житті. Але якщо не бути настільки категоричними, то на шлюб з розрахунку можна подивитися і з іншого боку. Хто ж має на нього право?
% Статті за темою «Право на шлюб за розрахунком» %
Право на шлюб за розрахунком
% Шлюб по любові і шлюб за розрахунком %
Право на шлюб за розрахунком
% Шлюб з розрахунку: чи буде щастя? %
Право на шлюб за розрахунком
% Заміж за розрахунком %
Право на шлюб за розрахунком
% Нерівний шлюб: а чи є плюси? %

Більшість незаміжніх дівчат бажають зустріти багатого нареченого. Але коли дійсно його знаходять, то їх починають звинувачувати в корисливості й розважливості. Але невже шлюб з розрахунку так уже й поганий?

З одного боку, дійсно, шлюб з розрахунку ні до чого хорошого привести не зможе, тому що заміж виходиш нема за товстий гаманець, а за живу людину, з яким кожен день доведеться лягати в одне ліжко, ділити всі печалі і радості спільного буття. А адже це не так буде просто робити з нелюбом людиною, або, що ще гірше, з неприємним.

Але з іншого боку, життя в убогості може теж досить швидко спротивитися. Якщо доведеться щодня лізти геть зі шкіри, щоб не тільки заробити на їжу, але і намагатися економити кожну копійку, щоб назбирати собі на косметику або нові туфлі. Яке ж тут сімейне щастя?

Так що гроші - це не головне, але вони все ж важливі. І до того ж, якщо людина має стабільне фінансове становище, то вже за це його можна поважати, тим більше, якщо у своєму житті він всього добився сам, без незаконних махінацій і блату.

А якщо ще й враховувати те, що всі уявлення людини про розподіл ролей в сім'ї йдуть з дитинства, то дівчину, в сім'ї якої тато завжди додому приносив «мамонта», судити точно не варто. Дружина з такої родини навряд чи зможе поважати свого чоловіка, якщо він не в змозі буде знайти собі гідну, високооплачувану роботу, щоб забезпечувати своїх дітей і дружину всім необхідним. Вона, скоріше всього, знайде собі чоловіка з кола «сильних».

І якщо судити в глобальному масштабі, то нормальна людина, не інвалід, не обтяжений якими-небудь зобов'язаннями, просто зобов'язаний стати успішним у житті, в тому числі і стати матеріально забезпеченим.
% Але, звичайно ж, при виборі чоловіка ідеальним варіантом буде поєднати і гроші, і любов.

Теги: право, шлюб, розрахунок, правий

Причини для заміжжя

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
������� ��� ����������
% Вийти заміж - це те, чого бажає кожна дівчина. Хтось почне сперечатися, мовляв, «а як же кар'єра», «я ось зовсім не мрію заміж». Звичайно, для деяких - спочатку кар'єра, потім шлюб. Але от утворити щасливу сім'ю - загальна мета, причому не тільки для жінок, але і для чоловіків. І якщо їм належить побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина, що набагато легше робити в сімейних умовах, то у жінки теж є своя біологічна і соціальна програма, причому дуже сильна.
% Статті за темою «Причини для заміжжя» %
Причини для заміжжя
% Інстинкт заміжжя %
Причини для заміжжя
% 10 причин для жіночого щастя (до заміжжя і після) %
Причини для заміжжя
% Ідеальний вік для заміжжя %
Причини для заміжжя
% Уж, заміж, невтерпеж: кращий вік для заміжжя %

Одні дівчата виховані в суворій відповідності з громадськими традиціями, для них заміжжя є необхідністю. Мало того, вони піддаються тиску з боку всієї своєї родини: і батьки, і бабусі з дідусями, всі розраховують, що їх юна принцеса вийде заміж, і якщо її вік підходить вже до 30, а вона ще не поспішає, висловлюють несхвалення.

І ось, довгоочікуваний шлюб вже маячить на горизонті, об'явився претендент, планується весілля, і плаття ... ах, яке плаття! Вже готове і чекає нареченої. Відбувається церемонія гості відгуляли на весіллі. Це може виглядати дивно, але потім відбувається щось несподіване. Так, вийшла заміж. А далі що? Абсолютно незрозуміло. У чоловіків теж подібне трапляється. Будинок-дерево-син, програма виконана, а далі цілей немає. Тому класти всі сили на втілення в життя соціальних установок загрожує, щонайменше, кризою по їх здійсненню. Адже соціум не пропонує складні особисті цілі, які тільки ви можете поставити перед собою самостійно.

У сильного бажання вийти заміж для жінки є кілька причин. Одна з найбільш ранніх, які закладаються ще в дитинстві, коли й мови не йде про майбутню сім'ю, це фактор принцеси. Дівчинка мріє бути принцесою. Звичайно, вона повинна бути неймовірно прекрасна, в довгій сукні, але у принцеси є ще один важливий атрибут, який зустрічається у всіх казках. Це принц. Надалі життя кілька коригує запити, хай не принц, а чоловік ... Але ось саме весілля - це ваше свято, коли можна дійсно відчути себе принцесою. Деякі дівчата мріють, скоріше, про весілля, ніж про подальше заміжжя.

Заміжжя видається багатьом підтвердженням успіху у протилежної статі. Якщо засиділася в дівках, то ніхто не бере. Швидко вийшла заміж - популярна і приваблива. Хоча цей стереотип зовсім не відповідає дійсності. Як правило, швидко виходять заміж не найпопулярніші дівчини, а ті, хто з юних років мріяли про сім'ю і хотіли завести дітей. Загальновизнані красуні схильні довго вибирати, відкидаючи шанувальників, а заміж вони не поспішають, і навіть трапляється, що відкидають когось, в надії, що він буде продовжувати домагатися, а він і йде. Тоді красуня може вийти заміж, але не за ту людину.

Величезну роль відіграє і біологічний інстинкт. Кожна жінка налаштована на те, щоб народити і виховати потомство, так влаштувала сама природа. У когось цей інстинкт розвинений досить сильно, а хтось і зовсім його не чує, стверджуючи, що народження дітей - не для них. Більшість дівчат хотіли б спочатку завести чоловіка, створити надійну сім'ю, в якій і ростити дітей.

Теги: дівчина, заміжжя, причина

Наші помилки, які заважають нам вийти заміж

���� ������, ������� ������ ��� ����� �����
% Ви зустріли чудового чоловіка. Ваші стосунки складаються якнайкраще, і вам все частіше приходить в голову думка про весілля. Але обранець чомусь не поспішає робити вам пропозицію. Ви починаєте нервувати і думати про себе, що він вас не любить, раз не поспішає під вінець. Аналіз подібних ситуацій показує, що жінки здійснюють типові помилки, які не дозволяють швидко вийти заміж.
% Статті за темою «Наші помилки, які заважають нам вийти заміж» %
Наші помилки, які заважають нам вийти заміж
% Як вийти заміж після 40 років? %
Наші помилки, які заважають нам вийти заміж
% Вийти заміж за канадця %
Наші помилки, які заважають нам вийти заміж
% Як вийти заміж вдруге %
Наші помилки, які заважають нам вийти заміж
% Коли краще виходити заміж? %

Завищені очікування. Часто саме вони і стають нашою проблемою в першу чергу. Потрібно намагатися об'єктивно оцінювати реальність, ваші стосунки з чоловіком. Якщо він не поспішає зробити вам пропозицію, значить, він ще не готовий до цього кроку. Можливо, він в принципі не готовий поки до серйозних стосунків і побудови сім'ї.

 Занижена самооцінка. Це більше відноситься до ситуації, коли ви ще перебуваєте в пошуку майбутнього чоловіка. Якщо ви недооцінюєте себе, свій розум і привабливість, ви ризикуєте залишитися одній. Чоловіки звертають увагу на впевнених у собі жінок.

 Вміння чекати. Не потрібно квапити події. Є у вас близька людина, або ви перебуваєте в пошуку, вам в будь-якому випадку доведеться запастися терпінням. Потрібно навчитися довіряти процесу. Не форсуйте події. Не намагайтеся вхопитися за першого зустрічного або змусити вашого бойфренда зробити рішучий крок.

Довіряйте своїй інтуїції. Вона нас рідко обманює.

Помилково заміжжя зводити в ранг основної мети спілкування з протилежною статтю. Розумніше просто насолоджуватися спілкуванням.

Теги: чоловік, помилка, ставлення, увага