Як відновити репутацію
% Алла Артем'єва, автор JustLady.
%
%
%
% Для ділової людини хороша репутація - це цінність, значення якої важко переоцінити. Втративши її, заодно можна втратити й відмінної роботи, і кола спілкування, і віри в себе. Відновити репутацію набагато складніше, ніж завоювати. Як це можна зробити?
% Статті за темою «Як відновити репутацію»
%
% Як відновити чорний колір одягу
%
% Як змусити за собою бігати чоловіка
%
% Секс з колишнім: "за" і "проти"
%
% 4 нових продукти для схуднення
%
% Універсального способу відновлення репутації не існує. У кожному конкретному випадку потрібно підбирати комбінацію методів, найбільш придатних для ситуації, що створилася.% Якщо ваші помилки стали надбанням громадськості, і репутація вже значно постраждала, найгірше, що ви можете зробити, це спробувати перекласти провину або піти на конфлікт. Коли колеги або ділові партнери вже налаштовані проти вас, переконати їх під напором не вдасться. Інша справа, якщо ваша репутація постраждала з вини когось ще, але в такому випадку у вас повинні бути на руках залізні докази.
Скажіть правду і повинностей. Поясніть, що ваші наміри не були поганими. Дуже часто люди йдуть назустріч людині, що визнає свої помилки. Тим більше що приховування інформації може принести додатковий шкоду. Зізнавшись, ви можете запропонувати вихід із ситуації і хоча б частково компенсувати збиток.
Іноді компрометує вас обставина може бути досить дрібним і не зачіпають бізнес, але в той же час - неприємним. Наприклад, ваше не зовсім пристойне поведінку на корпоративі. У такому випадку можна спробувати відновити реноме, відволікаючи увагу від себе. Буде добре, якщо в цій справі вам допоможе друг. Напевно у великій компанії знайдеться маса тем для розмов і крім вас.
Відновлювати репутацію можна і по частинах. Наприклад, ви підвели кількох партнерів по бізнесу. Постарайтеся налагодити з ним стосунки, доведіть, що це не повториться. Природно, не слід сподіватися на миттєвий результат, але з часом він почне вам довіряти, а інші, дивлячись на нього, теж відновлять відносини.
Постарайтеся компенсувати створений вами негатив позитивними справами. Якщо, наприклад, ви зірвали висновок важливого договору, то постарайтеся відновити відносини з цим діловим партнером або знайдіть альтернативного клієнта.
Умовте шефа довірити вам відповідальну справу. Головне - щоб воно принесло швидкий і позитивний результат. Коли проект буде реалізований, вас вже не зможуть дорікати в безвідповідальності та відсутності ділових якостей.
Займаючись відновленням репутації, візьміть за правило постійно вдосконалювати свою діяльність, знаходити нові рішення. І чим більше користі ви принесете, тим швидше будуть забуті ваші похибки в минулому.
Незважаючи на велику кількість способів, що допомагають відновити репутацію, це тривалий і малоприємне справу. Краще бережіть її спочатку.
Як ставитися до роботи
% Робота міцно займає одне з перших місць в житті людей. Їй присвячують більше третьої частини всього наявного часу, і тому вона не може не впливати на життя людини. Правильне ставлення до роботи необхідно для того, щоб життя було гармонійним.%
% Статті за темою «Як ставитися до роботи»
%
% Як ставитися до флірту на роботі
%
% Як ставитися до інтриг колег
%
% Як ставитися до начальника
%
% Як домогтися успіху на роботі
%
% Більшості людей робота не приносить ніякого задоволення, а певний відсоток опитаних визнає, що з роботою зв'язані самі негативні почуття, емоції і проблеми. І якщо ситуацію ніяк поміняти не можна, то потрібно хоча б спрямувати ставлення до неї в потрібне русло, інакше з часом вона вичавить з вас всі соки, сили і здоров'я.% Відводите роботі певне місце в житті. Особливо це важливо тим, хто має, так званий ненормований графік, або ж надмірно турбується про роботу. Якщо ви будете дозволяти собі відволікатися на робочі моменти поза нею, то від цього будуть страждати члени сім'ї, друзі і ваша нервова система, тому що постійне внутрішнє напруження не проходить безслідно. Особливо у вихідні дні та під час відпустки приділяйте час собі для того, щоб відновити свої емоційні та фізичні сили.
Знаходьте позитивні моменти. Навіть якщо робота вам зовсім не до душі, знаходите можливість мислити позитивно і майте творчий підхід. Наприклад, уявіть, що ви граєте, і кожна вирішена задача дозволяє перейти на новий, більш складний, але цікавий рівень. Або подумки уявіть, що рішення того чи іншого питання впливає на ставлення начальства до вас. Тоді ви будете братися за нього з подвоєною силою і отримувати внутрішнє задоволення.
Продовжуйте вчитися. Багато професій вимагають з часом додаткових знань і навичок. Навіть якщо ви не зможете їх реалізувати, обов'язково вчитеся. Тоді ви будете у власних очах набагато вище і мудрішими. А може саме нові знання допоможуть вам в якійсь складній ситуації проявити себе з кращого боку. Підвищення кваліфікації ніколи не зашкодить.
Проявляйте відповідальність. Серйозний підхід і своєчасне вирішення будь-яких питань допоможуть вам у роботі. В першу чергу вони зарекомендують вас як хорошого працівника, що може сприяти просуванню по службових сходах, а також вироблять самодисципліну, яка стане в нагоді не тільки на роботі, але і в різних сферах життя.
Як ставитися до начальника
% Tash777, автор JustLady.
%
%
%
% Щоб побудувати свою кар'єру, знайти своє місце в колективі, на робочому місці, мало однієї старанності і працьовитості. Велику роль у становленні фахівця відіграє людський фактор. Наприклад, ставлення керівництва, конкретного начальника. При доброзичливому ставленні останнього можна не просто швидко зійти по службовій драбині, але й отримати справжню кваліфікацію та досвід.
% Статті за темою «Як ставитися до начальника»
%
% Що потрібно знати про начальників
%
% Як налагодити відносини з начальством
%
% Що робити, якщо ваш начальник - тиран ...
%
% Знак зодіаку начальника
%
% Однак перш ніж відповісти на питання, яку форму спілкування з керівництвом вибрати, необхідно задуматися, що конкретно хочеться отримати на виході. Якщо людина займається статистичною роботою і не марить будь-якими благами чи бажанням просування, то і особливо старатися в цьому плані не варто, досить коректного, ввічливого тону спілкування.% Але для тих, хто мріє добитися більшого від займаної посади, не упускає не найменшого шансу більш міцно утвердитися або просунутися вгору, цього недостатньо. І начальник цілком може розглядатися як засіб цього просування. Мова не йде про задум інтриг або яких-небудь компрометуючих, малоприємних методах, можна цілком безневинними способами заручитися його підтримкою.
Щоб шанси збільшилися, перш ніж застосувати нову тактику спілкування, потрібно досконально вивчити предмет. Який цей начальник? Що він любить, які його переваги, хобі, політичні погляди. Тип темпераменту. Особливості ставлення до підлеглих. Чи володіє почуттям гумору. Який стиль ведення виробництва, управління колективом - сучасний, креативний, або стара добра класика: «Я начальник - ти дурень»?
З усіх цих спостережень і буде вибудовуватися форма спілкування. Але однією інформацією про керівника мало. Необхідно об'єктивно оцінити і свої здібності. Мати акторські навички, володіти знанням людської психології.
Крім прекрасної працездатності фахівця, начальника можна чимось зачепити. Багато хто, наприклад, прекрасно ставляться до дотепним поміченим тонкощам. Правда, дозовано, з урахуванням того, що навпроти - людина вище за посадою.
Ще дієвий варіант - «передбачення». Кожен співробітник приблизно уявляє світогляд свого боса. І здогадується, як той зможе відреагувати на те чи інше явище, подія. Непогано було б його випередити. І, о диво: він думав те ж саме! Пара-трійка таких влучних попадань, і у начальника почне складатися враження, що це і не підлеглий, а однодумець. А значить, варто звернути на нього увагу.
У всіх цих випадках необхідно володіти собою, бути трохи лицедієм, але без перегинів. Не варто надто захоплюватися налагодженням контакту, якщо начальник грубий або це дуже неприємно. Вміти, наприклад, пожартувати з серйозним обличчям (ні в якому разі не сміятися раніше самої жарти). Полестити начальнику нейтрально, без «визначень особистості».
І останнє: не варто забувати, що більшу частину робочого часу доведеться перебувати з колегами, які по-різному ставляться до подібної ініціативи.
Теги: начальник, ставлення
|