Як навчитися працювати і досягати успіху

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� � ���������� ������
% Приходячи після закінчення інституту на робоче місце, ви розумієте, що тих знань, які отримані у вузі, вам явно недостатньо і навчання ще тільки починається. Щоб стати висококласним фахівцем, вам потрібно буде навчитися працювати і досягати успіху. Професіонали зізнаються, що цьому треба вчитися весь час.
% Статті за темою «Як навчитися працювати і досягати успіху» %
Як навчитися працювати і досягати успіху
% Як досягти успіху в кар'єрі %
Як навчитися працювати і досягати успіху
% Азбука успіху ділової жінки %
Як навчитися працювати і досягати успіху
% Як домогтися поставленої мети %
Як навчитися працювати і досягати успіху
% Секрет успіху Періс Хілтон %
% Стримуйте свої амбіції, прийшовши на робоче місце. З перших днів ставитеся до будь-якого дорученням і завданням як до можливості краще і досконаліше дізнатися про свою професію. Тільки ознайомившись з усіма тонкощами і нюансами, ви зможете стати повноцінним фахівцем. Тому беріться за будь-яку роботу і, користуючись своїм становищем молодого фахівця, звертайтеся за допомогою до своїх старших колег, переймайте їхній досвід і знання.%

Але ви повинні бути готові до того, що життя не стоїть на місці - постійно з'являються нові матеріали, методики, технології. Тільки в тому випадку, якщо ви будете відслідковувати їх поява і цікавитися всіма нововведеннями, які ви можете застосувати у своїй роботі, ви зможете сказати, що знаєте свою справу. Тут уже все залежить від того, наскільки ви самі хочете навчитися працювати.

Займайтеся не тільки самоосвітою, але і самовихованням. Навчіться ставити завдання і домагатися своїх цілей, не відступаючи перед неминучими труднощами. Загартовуйте характер, вчіться не відпускати руки, а сприймати проблеми як привід для подолання та перевірку своїх ділових і душевних якостей.

Завойовуйте собі добру ділову репутацію. Стати людиною, на яку можна покластися надійним діловим партнером або виконавцем, завжди відповідайте за свої слова і виконуйте свої обіцянки. Все, що ви робите повинно виконуватися в строк і з високою якістю.

Домагаючись успіху, почніть з малого, ставте собі реальні завдання і плануйте їх виконання. Долаючи кожен етап, намічайте новий і не зупиняйтеся на досягнутому. Поки ви рухаєтеся вперед - ви розвиваєтеся.

Таке ставлення до своєї справи і кар'єрі дозволить вам добитися успіху і не боятися невдач і падінь, ставитися до них як до східців на шляху до своїх цілей. Якщо ви налаштовані рішуче, то ніхто не зможе зупинити або перешкодити вам. Всі ключі до успіху знаходяться тільки в ваших руках.

Теги: успіх, кар'єр, життя, фахівець

Як підготувати мова

% Bezumnaya greta, автор JustLady. % % %
��� ����������� ����
% Публічний виступ - це відповідальний захід, в якому сказана мова повинна бути лаконічною, логічною і цікавою. Випадкове цей виступ або регулярне - в будь-якому випадку, воно має бути добре підготовлено як інформаційно, так і психологічно.
% Статті за темою «Як підготувати мова» %
Як підготувати мова
% Як підготувати шкіру до мікродермабразії %
Як підготувати мова
% Як привітати чоловіка з річницею %
Як підготувати мова
% Як влаштуватися працювати на радіо %
Як підготувати мова
% Виставки та конференції як спосіб збільшити обсяг продажів %
% Інформаційна підготовка%

Визначте мету вашого виступу. Що ви очікуєте після закінчення виступу? Ви хочете просвітити слухачів по якомусь питання, чи мотивувати їх на які-небудь дії - сформулюйте мету і запишіть її.

Розбийте мету на підцілі або завдання. Кількість завдань залежить від розмаїття напрямів, які ви будете розглядати в доповіді, від тем та актуальних питань. Також сформулюйте і запишіть завдання.

Побудуйте змістовний план

Виступ містить вступну частину, яка повинна бути яскравою, короткої і оригінальною, основну частину і заключну - з підсумками або висновками. Ніякої зайвої і розмитою інформації. Вона відверне і розвіє увагу, якої важко потім буде знову сконцентрувати. Вищий пілотаж організації змісту - це логічна замкнутість крайніх частин тексту, коли укладення повертає до вступу, але вже з переробленої та проаналізованої інформацією.

Логіка

У виступі між частинами змісту і в цілому має бути присутня чітка логіка, легко визначається.

Статистика, факти, наочність

Можливість переключити увагу буде сприйнята слухачами з вдячністю - монотонні дії стомлюють нервову систему. Підкріплюйте доповідь слайдами, таблицями, діаграмами. Така інформація засвоюється легше, оскільки задіяно декілька органів чуття.

Психологічна підготовка

Впевнений у собі доповідач викликає більше довіри і схвалення, ніж той, який нервує і не може приховати свій страх перед публікою.

Головна причина страху - страх здатися некомпетентним в даній області, заплутатися в логіці, що не знайти вчасно потрібних слів. Підготуйтеся заздалегідь: якщо невпевнені у своїх знаннях - вивчіть відповідну літературу, боїтеся, що будете забувати слова - запишіть мова детально, а не тільки план.

Перед виступом не створюйте додаткові приводи для хвилювання: запізнення на доповідь, конфлікти, самонавіювання невдачі і т.д.

Ви повинні налаштувати себе на активну дію - на яку б тему не був доповідь, його читає людина, а не робот. Будьте самим собою - жестикулюйте (помірно), посміхайтеся, міняйте позу. Говоріть чітко і впевнено, голосно і виразно. Не бійтеся аудиторії, адже ви професіонал.

Теги: доповідь, публіка, виступ

Друзі на роботі - плюси і мінуси

% Gloria Mundi, автор JustLady. % % %
������ �� ������ - ����� � ������
% Хтось у п'ятницю після роботи їде додому, а хтось іде зі співробітниками в кіно або в бар. Якщо останнє про вас, то це означає, що ваші стосунки з співробітниками більше нагадують дружні, ніж просто професійні. З одного боку, появі нових друзів можна тільки радіти. З іншого - така дружба, на жаль, не завжди довговічна, крім того, вона іноді призводить до того, що робити кар'єру доводиться потім в іншої компанії, без друзів.
% Статті за темою «Друзі на роботі - плюси і мінуси» %
Друзі на роботі - плюси і мінуси
% Нарощування волосся: плюси і мінуси різних методів %
Друзі на роботі - плюси і мінуси
% Заміж після 30: плюси і мінуси %
Друзі на роботі - плюси і мінуси
% Худі чоловіки: плюси і мінуси %
Друзі на роботі - плюси і мінуси
% Відносини на відстані - плюси і мінуси %

Навіть якщо ви твердо дотримуєтеся думки, що в офісі потрібно лише працювати, а відносини з колегами другорядні, напевно вам буде приємніше знаходитися по 8-10 годин п'ять днів на тиждень в доброзичливій обстановці. З часом в такій обстановці можна завести друзів серед колег, і тоді на роботу ви точно будете ходити з радістю. Особливо це актуально для тих, хто недавно приїхав з іншого міста і не має знайомих в тому місті, де працює. У цьому полягають основні плюси наявності друзів на роботі - тепла психологічна обстановка, можливість часто бачитися з близькими людьми. Чимало людей роками дружать саме з колегами і вважають найближчими друзями їх.

Однак з такою міцною і довговічною дружбою щастить не всім. Наявність друзів на роботі несе в собі і певні мінуси. Найпоширеніший з них - різке погіршення відносин після переходу одного з друзів на вищу посаду. Добре дружити, коли друг - колега, але не коли друг - начальник. По-перше, з'являється заздрість до більш успішному одному, по-друге, прояв жорсткості (на кшталт вимог переробити те чи інше завдання) або різкої критики набагато важче сприймаються тоді, коли воно виходить від близької людини, а не від просто керівника. При цьому дискомфорт і фрустрацію відчувають обидві сторони: підлеглому неприємно, що його друг, вчора заходив у гості, сьогодні робить йому зауваження, а начальнику неприємно робити зауваження і лаятися з одним.

Зіпсовані відносини між друзями можуть призвести до появи пліток і пересудів: ображена сторона всіляко намагатиметься довести іншим, що його друга зробили начальником не через її здібностей керувати, а, приміром, через хороших відносин із засновниками компанії. На жаль, таке зустрічається нерідко, і може скінчитися тим, що одному з колишніх друзів доведеться покинути компанію: робочий клімат стане абсолютно неприйнятним.

Зберегти дружбу на роботі простіше за все тим, у кого немає або майже немає конкуренції між собою і другом. Наприклад, якщо ви працюєте в різних відділах, якщо у вас різні сфери діяльності. У таких випадках конкуренція зведена до мінімуму, і заздрості місця не буває.

Теги: робота, друг, дружба