Робота любить уважних: як зберегти зосередженість на робочому місці

% Sestr, автор JustLady. % % %
������ ����� ������������: ��� ��������� ����������������� �� ������� �����
% Якість виконуваної роботи часто безпосередньо залежить від уміння працівника зосередити увагу, відволіктися від усього, що не має відношення до виконуваного дорученням. Але рідко хто з працівників офісу може похвалитися окремим кабінетом, тому робочий процес відбувається в присутності інших людей. Уміння зосередитися на значимому в даний момент об'єкті - робочому завданні, можна розвинути самостійно.
% Статті за темою «Робота любить уважних: як зберегти зосередженість на робочому місці» %
Робота любить уважних: як зберегти зосередженість на робочому місці
% Понеділок - день важкий? %
Робота любить уважних: як зберегти зосередженість на робочому місці
% 3 речі, від яких ніколи не відмовиться чоловік %
Робота любить уважних: як зберегти зосередженість на робочому місці
% Чоловіче в твоєму характері %
Робота любить уважних: як зберегти зосередженість на робочому місці
% Покращуємо концентрацію уваги %

Така увага, коли концентрація досягається шляхом певних вольових зусиль, психологами називається післядовільною або вторинним, воно характеризується свідомим ставленням до діяльності і після певного тренування цієї навички може досягатися без постійних вольових зусиль. Але ви можете самі полегшити собі завдання і забезпечити можливість зосередитися.

Виключіть всі сторонні впливи. Вимкніть звук у свого мобільного телефону: ви завжди зможете при необхідності передзвонити абоненту пізніше. Забороніть собі вольовим зусиллям відволікатися на вихід в інтернет, ігри, вимкніть музику.

Організуйте на своєму робочому місці порядок. Ті документи, які можуть знадобитися вам для роботи, розмістіть ближче на столі або на полиці, звідки їх завжди можна дістати, просто простягнувши руку. Забезпечте собі все необхідне для роботи, щоб не вставати зі свого робочого місця в пошуках канцелярського приладдя, довідників, інструкцій.

Якщо ви відчуваєте, що думки застопорилися, і робота стала менш продуктивною, вийдіть з офісу, прогуляйтеся, подихайте повітрям. Проробіть кілька фізичних вправ, випийте чашку кави або чаю, поговорити на абстрактні теми з колегами і повертайтеся на робоче місце.

У тому випадку, якщо ваше завдання не потрібно виконати в авральному порядку, вибирайте для його виконання той час, який відповідно до вашим життєвим циклом, є найпродуктивнішим. У більшості людей цей час до обіду. З ранку ви зможете зробити набагато більше за той же самий проміжок часу.

Якщо вас чекає напружена праця і виконання важливого завдання, то постарайтеся перед цим виспатися і добре відпочити. Не варто переїдати перед початком роботи, процес травлення не сприяє зосередженню і викликає розслабленість.

При можливості, розвивайте вміння зосереджуватися на робочому процесі. Цьому можна навчитися, відвідуючи спеціальні тренінги та семінари.

Теги: робота, місце, робочий, увага, підготовка, зосередженість, Послепроизвольное

Як попросити надбавку до зарплати

% Zhutova, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� � ��������
% Коли заробітна плата не виправдовує витрачених сил і засобів і перестає приносити моральне і матеріальне задоволення, а обов'язки тільки ростуть, варто задуматися про необхідність її збільшення.
% Статті за темою «Як попросити прибавку до зарплати» %
Як попросити надбавку до зарплати
% Як просити прибавку %
Як попросити надбавку до зарплати
% Як переконати начальника підвищити зарплату %
Як попросити надбавку до зарплати
% Як обгрунтувати підвищення заробітної плати %
Як попросити надбавку до зарплати
% Як просити про підвищення зарплати %
% Перед тим як зустрітися з керівництвом з питанням про підвищення заробітної плати, продумайте стратегію, яку будете використовувати в переговорах, - озбройтеся інформацією про те, скільки отримує фахівець вашого рівня, довідаєтеся про фінансові можливості компанії.%

Підготуйте звіт про власні досягнення за весь час роботи в організації, вкажіть коло виконуваних вами обов'язків, і якщо вони розширилися з моменту початку вашої роботи у фірмі, то обов'язково згадайте це. Не забувайте про те, що на роботі ви продаєте свої здібності, знання, кваліфікацію, які мають свою ціну. Відповідно, розцінюйте ця розмова не просто як своє прохання, а як пропозиція про взаємовигідну угоду, адже ви не просто просите про підвищення оплати, але і пропонуєте компанії щось натомість - обов'язково розкажіть начальству, ніж ви корисні фірмі: про ваші можливості, про освіті, нових знаннях, набутий досвід. Формулюйте всі свої думки і побажання коректно.

Не завищувати свої вимоги та побажання, знаючи, що фахівець вашого рівня і профілю заробляє, наприклад, 30 тисяч рублів на місяць і це вважається хорошою зарплатою, не варто просити більше - так ви тільки зіпсуєте відносини з начальством. Чи не погрожуєте звільнитися в разі відмови і не вказуйте на те, що комусь зарплату підвищили, а вам ні.

Заздалегідь обміркуйте всі свої аргументи на користь збільшення зарплати, адже ви можете сильно хвилюватися під час бесіди, і для того, щоб звучати переконливо, завчіть їх напам'ять або запишіть.

Найсильніший аргумент огласите в кінці бесіди, оскільки люди краще запам'ятовують сказане останнім.
% У кожному разі, домагайтеся від керівника прямої відповіді - так / ні. У разі відмови поцікавтеся у нього не тільки причинами такого рішення, але і його очікуваннями щодо вашої роботи в майбутньому і тим, що ще ви можете зробити, щоб все-таки отримати бажану надбавку.

Обговорювати можливість підвищення заробітної плати краще регулярно, раз на 1-2 роки, при такій періодичності ви отримаєте можливість витягувати з цих переговорів користь навіть при негативному результаті справи. Кожного разу ви будете отримувати шанс подивитися на себе з боку і, можливо, переглянути свою поведінку і стосунки з шефом.

Виберіть підходящий момент для розмови про підвищення - коли у вас і у керівника достатньо часу, і ви обидва налаштовані на ділову розмову.

Якщо у вашій компанії існує система бюджетування, переговори проведіть перед плануванням бюджету на наступний період - це дозволить керівникові врахувати можливе його збільшення. Якщо ж ви працюєте в організації, що користується системою, за якою персонал оцінюють за підсумками роботи за певний період, ознайомтеся з наступною сходинкою цієї системи, щоб реально розуміти, на яке саме підвищення ви можете претендувати.

Теги: плат, підвищення, прибавка

Як взяти відпустку

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
��� ����� ������
% Нерідко життя змушує нас на якийсь час залишити робоче місце не для того щоб відпочити, а для вирішення якихось невідкладних особистих справ. Відпустку за свій рахунок - ось можливий вихід з подібних ситуацій.
% Статті за темою «Як взяти відпустку» %
Як взяти відпустку
% Як взяти відпустку на час сесії %
Як взяти відпустку
% Як взяти відпустку за свій рахунок %
Як взяти відпустку
% Як взяти декретну відпустку %
Як взяти відпустку
% Як взяти день в рахунок відпустки %
% Звичайно, ви можете взяти і кілька днів відпустки і зі збереженням змісту. Якщо, наприклад, у вас немає грошей, щоб вирішити якісь проблеми, тобто немає «свого рахунку». Але в цьому випадку ці дні будуть вирахувані у вас з відпустки за графіком. Крім цього, якщо вам необхідно залишити роботу на більш тривалий термін, вам можуть і відмовити або попросити написати заяву на звільнення за власним бажанням. Адже роботодавцю невигідно, щоб у нього в організації значилися «мертві душі».%

Якщо справа не термінова, то попередити свого начальника про те, що вам потрібна відпустка за свій рахунок, ви повинні хоча б за 2-3 тижні до того, як збираєтеся взяти його. Зрозуміло, він може і відмовити, особливо якщо ваше відсутність негативно позначиться на виробничому процесі. Але зазвичай керівники - не такі вже й монстри і прекрасно розуміють, що у будь-якої людини можуть виникнути ситуації, коли йому необхідно на час залишити службу.

Пам'ятайте, що роботодавці завжди йдуть назустріч, якщо у підлеглого сталося якесь трагічне (смерть або хвороба родича) або радісне (народження дитини) подія, що вимагає вашої присутності і участі. Навіть якщо ви в цей момент будете перебувати на лікарняному або у відпустці за графіком, який ось-ось скінчиться. У таких випадках ви можете поставити про це начальника повідомлено, просто зателефонувавши або надіславши телеграму. Або навіть постфактум (у разі трагічної події).

Для того щоб оформити відпустку за свій рахунок, ви буде необхідно оформити заяву на ім'я роботодавця. Підписати його будуть повинні і начальник відділу кадрів, і головний бухгалтер. Вкажіть в ньому дати відпустки і приведіть, по можливості, його причину. Якщо ви вирішили, що начальнику необов'язково знати про ваші проблеми, будьте готові до того, що він вам може відмовити або все-таки наполягти на тому, щоб ви розповіли про сформовану ситуацію, яка спонукала вас на якийсь час відкласти роботу.

Теги: заяву, рахунок, відпустка, причина