Дружний колектив чи хороша зарплата?
% Озерова Юлія, автор JustLady.
%
%
%
% На вашій роботі все чудово, вона цікава, колеги - приголомшливі люди. Але от тільки розмір грошової винагороди залишає бажати кращого. Знайома ситуація? У якийсь момент перед людиною постає вибір: залишитися на хорошому місці з невисокою оплатою або перейти на іншу роботу, де будуть платити набагато більше.
% Статті за темою «Дружний колектив чи хороша зарплата? »
%
% Як швидко влитися в новий колектив
%
% Як поліпшити клімат в колективі
%
% 7 помилок у твоїй поведінці, що заважають будувати кар'єру
%
Об'єктивних причин, за якими більш висока зарплата відповідає посаді в оточенні не такого приємного колективу, не існує. Але, як ніби за законом підлості, таке трапляється. У підсумку доводиться вибирати між гарною заробітною платою і доброзичливим колективом, з яким склалися прекрасні стосунки. Якщо ви стоїте перед вибором, йти з роботи, на якій вас влаштовувало все, крім зарплати, в іншу компанію або на іншу посаду, де вам не подобається колектив, то подумайте, чи немає альтернативи, щоб, як кажуть, «і вовки ситі, і вівці цілі ». Можливо, десь вас чекає набагато більш високооплачуване, ніж нинішнє, місце, а колектив налаштований більш доброзичливо.
Також можна спробувати поговорити з власним керівництвом. Можливо, дізнавшись, що ви стоїте перед вибором, йти на іншу роботу або залишатися на нинішньому місці, ваш директор задумається і прийме рішення платити вам більше, лише б зберегти цінного фахівця. Але також пам'ятайте, що начальство не повинно вважати, що для вас єдиним критерієм вибору роботи є питання про розмір зарплати. У цьому випадку, бачачи, що ви не дуже віддані своїй компанії, директорський склад попрощається з вами (можливо досить холодно).
У разі, коли питання стоїть руба, і альтернативи немає, то задумайтеся, наскільки для вас важливі фінансові умови оплати праці. Чи справді вони коштують більше, ніж комфортна робоча обстановка? Ретельно обміркуйте зміну робочого місця, щоб перехід не виявився для вас кар'єрних катастрофою. Адже може статися, що бажаної гарної зарплати ви не отримаєте, але от доброзичливий колектив пропустіть.
Психологи з цього приводу кажуть, що для людини, щоб бути задоволеним своїм місцем роботи, потрібно врахувати три чинники: матеріальну винагороду, колектив і те, наскільки цікава йому робота. При цьому, як вони вважають, люди відчувають значне задоволення навіть у тому випадку, коли дотримується тільки дві умови з трьох перерахованих.
Теги: робота, умова, колектив, праця, зарплата
Цейтнот на роботі
% Євгенія Соколова, автор JustLady.
%
%
%
% Катастрофічний брак часу для виконання доручень начальства і повсякденних справ - серйозний привід задуматися над оптимізацією свого робочого графіка і простору. Ефективний розподіл робочого часу - запорука продуктивної діяльності і успішного просування по службі.
% Статті за темою «Цейтнот на роботі»
%
% Як вибратися з цейтноту
%
% Як досягти успіху на роботі
%
% Як найняти хатню робітницю
%
% Make-up для супер-зайнятих, або експрес-візаж
%
% Одним з головних помічників в боротьбі з цейтнотом є добре сплановане розклад повсякденних справ. Запишіть в щоденник всі відповідальні доручення і важливі заходи, не перевантажуючи список дрібної поточною роботою. Складаючи перелік майбутніх справ, обов'язково врахуйте свої індивідуальні особливості. Якщо ви «жайворонок», заплануйте основну масу роботи на першу половину дня. «Совам» краще відвести для серйозних занять, що вимагають концентрації уваги і сил, післяобідній і вечірній час.% Іншим важливим фактом, що впливає на працездатність, є організація робочого простору. Адже півгодинні пошуки потрібного документа або папки в комп'ютері можуть повністю вибити вас з графіка. Дотримуйтесь порядок на робочому місці і в персональному комп'ютері. Не лінуйтеся привласнювати електронним документам імена, що відповідають їх змісту, це істотно полегшить всю вашу подальшу роботу.
Ефективна діяльність неможлива без відпочинку. Кожні годину-півтори переривається на 10-хвилинну паузу. Якщо вам важко припиняти роботу на середині, робіть перерву після того, як виконали завдання. У цей час можна відірватися від монітора, потягнутися або зробити собі легкий масаж, випити чашку кави або чаю.
Постарайтеся звести до мінімуму всі відволікаючі фактори - марні розмови з колегами, численні перекушування, годинні просиджування в соціальних мережах і постійні дзвінки з особистих питань. Все це відбивається на результатах вашої діяльності вкрай негативно. Єдине, для чого можна зробити виняток - контрольний дзвінок рідним, але він повинен бути нетривалим і діловим. Попросіть дітей, маму або чоловіка дзвонити вам на роботу, в тому випадку, якщо терміново потрібно ваша допомога чи порада.
Теги: робота, час, робочий, цейтнот
Грамотна презентація - успіх всього проекту
% Sestr, автор JustLady.
%
%
%
% Важливою частиною будь-якого проекту є грамотна, яскрава презентація. Вона дозволяє дати зацікавленим особам всю необхідну інформацію в наочній, доступній формі, узагальнити її та випередити виникають перед початком розробки проекту запитання. Часто рішення інвесторів взяти участь у розробці того чи іншого проекту багато в чому остаточно формується саме на презентації, ось чому вправний оратор ніколи не залишиться без роботи.
% Статті за темою «Грамотна презентація - успіх всього проекту»
%
% Російська мова: грамотне написання тексту
%
% Як грамотно спланувати сімейний бюджет
%
% Як грамотно звільнитися
%
% Виходимо з дієти грамотно
%
Визначте мету вашого майбутнього виступу - це буде інформаційний доповідь, прохання, заклик або що-небудь інше. Проаналізуйте склад вашої аудиторії, одна і та ж тема повинна бути піднесена по-різному якщо, наприклад, вас будуть слухати бізнесмени або наукові співробітники.
Продумайте одяг і аксесуари. На бізнес-презентаціях недоречна одяг яскравих, кричущих кольорів з глибоким декольте. Не підійде в цьому випадку і безліч відволікаючих увагу прикрас та аксесуарів. Зазвичай доречно виглядає діловий костюм і строга зачіска. Подумайте про взуття, адже окрім самої презентації, яка займе близько 20 хвилин - півгодини, вам ще доведеться відповідати на запитання. Тому не варто надягати незручну шпильку, на якій ноги швидко втомляться, і стояти буде важко.
Перед виступом не забудьте представитися і сказати фразу, об'єднуючу вас з присутніми, наприклад: «Як і багато, тут сидять, я цікавилася цим питанням і хочу поділитися з вами своїми міркуваннями».
Структуруйте ваш виступ - воно повинно мати вступ, основну частину і висновок. Вступ найбільш важливий момент. Ви повинні захопити увагу слухачів і з перших пропозицій зацікавити їх. Тут є кілька випробуваних прийомів - жарт, цитата з класиків, шокуючу заяву, тільки враховуйте при цьому характер аудиторії. Щоб подібні прийоми були для неї доречні.
В основній частині виступу постарайтеся дотримати кілька правил. Дослідження психологів показують, що через 72 години після вашого виступу, з усього сказаного присутні згадають тільки 20%, тому подумайте, що ви повинні сказати за 20 хвилин виступу, щоб у 20% запам'ятався увійшло найголовніше, що ви намагалися донести. Використовуйте для залучення уваги до головного образні вислови, змінюйте для виділення сенсу голосову або візуальну подачу.
На закінчення можна використовувати хороший прийом - логічно закільцьовуючи свій виступ. Якщо ви почали з жарту або цитати, то і закінчите ними. Не забудьте подякувати присутнім за увагу, запитати, чи є питання і відповісти на них.
Теги: успіх, проект, грамотний
|