Офіс - це маленьке життя
% Zubaranna, автор JustLady.
%
%
%
% Сучасна суєта обумовлена постійним рухом людей, які намагаються поліпшити свої житлові та інші умови. Звичайно ж, основним місцем отримання грошових коштів є офіс, в якому людина проводить більшу частину свого життя.
% Статті за темою «Офіс - це маленьке життя»
%
% Чи є життя після роботи?
%
% Здорове харчування в офісі
%
Можливо, саме тому кожен співробітник намагається створити сприятливі умови для власного робочого місця, щоб відчувати себе більш комфортно. Робоче місце має одночасно налаштовувати на робочий лад і розслабляти для відновлення сил. Обладнання робочого місця повинно проводитися відповідно до вимог, які забезпечують співробітнику якісне виконання посадових обов'язків без явного збитку для здоров'я людини. До таких моментів відноситься освітлення, колірна гамма меблів, зручність робочого місця, площа робочого місця і т.д.
Для створення гарного настрою можна використовувати на робочому столі улюблені речі (наприклад, фотографії близьких людей, горщик з улюбленою квіткою, невеликий сувенір). Як правило, в хвилини перерв можна подивитися на улюблені речі і переключитися на особисті думки. Це дозволить відпочити від робочих моментів і поліпшити подальшу працездатність. Також рекомендується придбати гарну кружку, яка під час чаювання буде викликати посмішку і приємні спогади. Приємною дрібницею може стати сувенірна ручка або інший канцелярський предмет, який часто використовується в робочому процесі.
Звичайно, набагато простіше облаштувати офіс на свій розсуд, якщо працівнику призначений окремий кабінет. Складніше доводиться тим, хто знаходиться в одному приміщення ще з десятком працівників. Тут необхідно дотримуватися загальних правил, щоб не порушувати цілісність робочого приміщення.
Тим не менше, люди, які велику кількість часу проводять на роботі, різними способами намагаються досягти комфорту і затишку на робочому місці. Тому що постійна концентрація на робочих моментах призводить до швидкої стомлюваності та зниження результативності професійної діяльності.
Теги: місце, підвищення, робочий, життя, офіс, маленька, маленький
Як ставити цілі в житті
% Марія Рошаль, автор JustLady.
%
%
%
% Умови для всіх однакові. У добі 24 години. Але хтось з успіхом використовує цей час і добивається результатів, а деякі - проводять його у мріях або, що гірше, заздрості і обуренні. Різниця ж проста, одні вміють ставити цілі, інші - ні.%
% Статті за темою «Як ставити цілі в житті»
%
% Як ставити собі досяжні цілі
%
% Як правильно ставити цілі і здійснювати задумане
%
% Про користь сімейного життя
%
% Як домогтися поставленої мети
%
% Мета завжди безпосередньо пов'язана з поняттям успіх. Тому дуже важливо визначитися з тим, що для вас важливо в житті. Для когось успіх - це матеріальні цінності, для когось - визнання таланту. Метою може бути створення сім'ї або навіть внутрішня гармонія. Перший крок до постановки мети - це сформулювати власні пріоритети.% Як правило, сформульована на словах мета, легко втрачається і забувається. Тому всі свої бажання і мрії краще записати на папері. Крім того, візуалізація цілей - це надійний спосіб нагадування. Просто повісьте список на робочому столі, або на стелі, куди ліниві люди так часто люблять плювати.
Щоб розібратися з пріоритетами, потрібно правильно оцінити власні здібності. Наприклад, якщо ви дуже хочете стати великим скрипалем, то крім можливості купити скрипку, треба б перевірити чи є у вас музичний слух.
Крім визначення рівня здібностей, цей метод дозволяє розбити мета на більш дрібні. Часто мета здається великою і непідйомною. І поступово ви втратите всяке бажання її домагатися. Тому перетворите велику мету в ланцюжок маленьких. На цьому етапі важливо перетворити бажання в ясну послідовність дій.
Таким чином, цілі стають конкретними - ви знаєте, чого хочете, і у вас є план дій. Кожен крок по досягненню мети має термін виконання, виразний і вимірний результат. Наприклад, завтра я куплю скрипку, і запишуся на уроки. Через місяць я зіграю один етюд. Учитель сказав, що це реально.
Щоб досягти мети, потрібно бути дисциплінованим людиною. Тому що коли ви визначитеся з пріоритетами, сформулюєте бажання і ланцюжок дій до його здійснення - потрібно працювати щодня. Але будьте реалістами, якщо працювати 24 години на добу - довго не протягнеш. Для ефективності включіть щоденний відпочинок в ваш шлях досягнення мети, це до того ж приємно.
8 «стресових типів» офісного працівника. Впізнали себе?
% Андрей Сидоров, автор JustLady.
%
%
%
% Зіткнутися зі стресом на роботі під силу кожному. Цей підступний лиходій підстерігає на кожному розі. В результаті дослідження, проведеного американськими фахівцями, було з'ясовано, що робочий стрес впливає на стан здоров'я, викликаючи проблеми зі шлунком, приводячи до інфарктів і інсультів, а також провокує розвиток ракових пухлин. Відомі випадки суїциду на грунті стресу. Але дослідження американців на цьому не закінчилися, вони виявили 8 типових видів працівників, що стали жертвами робочого стресу.
% Статті за темою «8« стресових типів »офісного працівника. Впізнали себе? »
%
% Зайва вага: проблеми сучасного офісного працівника
%
% Хвороби офісних працівників
%
% Як вижити в офісній війні
%
% Що таке офісні захворювання
%
«Фока на всі руки дока»
Постійне використання співробітника у вирішенні більшості питань, причому в обов'язки самого працівника дані завдання не входять. Наприклад, допомогу в навчанні стажистів, консультування з сторонньому проекту. У підсумку такий умілець довго виконує свої прямі обов'язки, затримуючись на роботі і здаючи результати своєї роботи в останній момент.
Рішення: невміння концентруватися і нездатність виділити першорядні завдання - одна з явних проблем «майстра на всі руки». Першим ділом, що потрібно зробити в цій ситуації - це завести щоденник і записати туди всі свої (!) Завдання за ступенем важливості і чітко дотримуватися їх.
«На побігеньках»
Постійні чужі завдання, навалюється нескінченним потоком, не дають зупинитися, щоб подумати над своїми.
Рішення: всім догоджати товариші важко зупиняються перед виконанням чужих зобов'язань, адже їм цінно отримати схвалення з боку оточуючих. Відсутність віддачі породжує стрес. Слід обговорити плани начальства щодо такого співробітника і не обов'язково просити підвищення, важливо просто внести ясність у посадові обов'язки.
Отримати подяку можна не тільки на роботі, але і в сім'ї: допомогти посидіти з дитиною, приготувати вечерю, винести сміття, в кінці кінців.
Чужий
На роботі з таким майже ніхто не спілкується, не підтримує у важку хвилину, навіть обідати доводитися одному. Висловлювання від начальника завжди тримаються при собі, оскільки слухачів немає.
Рішення: психологи стверджують, що душевне здоров'я складається з лояльного ставлення начальства і емоційної підтримки колег. Отже, необхідно заводити розмови із співробітниками, а не повністю йти в роботу, а що стосується начальника, то догодити йому виконаною роботою, адже запам'ятовується, насамперед, людина, а вже потім його справи.
Всі шишки на нього
До нього відправляють всіх проблемних клієнтів, яким він тільки й може, що посміхатися і просити прощення. За його спокоєм криється гіркоту розчарування в собі і колегах, що потихеньку наганяє стрес.
Рішення: стриманий гнів дуже небезпечний стан для психіки людини. Фахівці радять не звертати уваги на подібні ситуації на роботі, адже саме за це платиться зарплата. Всі проблеми клієнтів не є проблемами конкретної людини. Вилити заперечення можна шляхом крику - просто покричати кілька хвилин у порожнечу. Стрес піде.
Ув'язнений технікою
Технічний прогрес зробив крок далеко вперед. Завдяки чому начальник здатний дістати своїх підлеглих у будь-який час дня і ночі, а на роботі, поки відповідаєш на дзвінки, електронні листи, мало залишається часу на роботу.
Рішення: техніка мешкає всюди, мабуть, тільки в душ з нею поки не ходять. Щоб не заробити перевтома, слід в виразно встановлений час відключати всі ноутбуки, телефони та «очищати» голову від думок трудового дня.
«Як у тумані»
Сил не вистачає, дії на автоматизмі, існування подібно рослині.
Рішення: необхідний відпустку або відгул. Якщо це неможливо - слід шукати розваги у вихідні дні, незважаючи на втому і бажання повалятися в ліжку.
Вічно крайній
Всі помилки промахи, будь вони власні або всього відділу, завжди лягають на «вічно крайнього», а отримані завдання повинні виконуватися раніше, ніж усіма іншими.
Рішення: отримуючи чергове завдання, необхідно продемонструвати власний професіоналізм. Аргументування занадто коротких термінів дозволить начальству знову відчути повагу до такого працівника, а це заодно і підвищить в очах співробітників.
Безперспективний
Постійне підвищення по службі колег, виплата премій родичам начальства - все це може легко породити стрес співробітника, повз якого проходять всі ці блага.
Рішення: ситуація несправедлива. Але допомоги чекати немає від кого. Йти з роботи не варто, оскільки всі вважатимуть це за втечу, а душа ще довго болітиме.
Теги: робота, тип, стрес, працівник
|