Як вижити в офісі

% Косінова, автор JustLady. % % %
��� ������ � �����
% Найскладніше це дається новачкам. Причому, посада не має значення - менеджер, кур'єр, оператор call-центру, розслаблятися не варто. Не так важливо і те, яким чином ви отримали свою посаду. Головне - на ній втриматися і піднятися по кар'єрних сходах.%
% Статті за темою «Як вижити в офісі» %
Як вижити в офісі
% Як вижити в офісній війні %
Як вижити в офісі
% Як вижити у світі чоловіків %
Як вижити в офісі
% Інтриги в офісі: чи всі виживуть? %
Як вижити в офісі
% Як виживати на роботі %
% Будьте уважні, постарайтеся познайомитися максимум з усім відділом, обов'язково з тими, з ким ви будете перетинатися по роботі. Добре, якщо вас представив начальник, який прийняв на посаду.%

 Бажано запам'ятати імена колег, запишіть їх у спеціальний блокнотик, тільки не тримайте його на робочому місці відкрито. Навпаки імен можна записати дні народження, їх можна запитати самому, подивитися на внутрішньому сайті контори або звернути увагу на інформацію, вивішену на стенді - іноді «поздравлялки» вішають на стіні.

Несіть позитив, не завантажуйте колег своїми проблемами, намагайтеся вирішувати їх самостійно. Звертайте увагу на зовнішній вигляд нових знайомих - даруєте компліменти.

Не запізнюйтесь на роботу, приходьте трохи раніше. В кінці робочого дня корисно трохи затриматися, врахуйте, завжди знайдуться люди, яким до всього є діло. Від цих носіїв «громадської совісті» залежатиме ваше перебування на новому робочому місці.

 Працюючи в офісі тривалий час, ви піддаєте ризику своє здоров'я. Проводячи більшу частину робочого дня за комп'ютером, ви ризикуєте зіпсувати зір - робіть зарядку для очей або носите спеціальні окуляри.

Процес сидячої роботи впливає на поставу. Не відмовляйте собі в міні-розминці або, якщо це принесе масу незручностей, не користуйтеся ліфтом, ходіть пішки.

Живіть по режиму, не прагнете до виконання неможливого. Не робіть зайвих зусиль щодо досягнення результату. Намічайте список справ з ранку - заведіть спеціальний блокнот. Увечері позначайте зроблене, а те, що не встигли, перенесіть на наступний день, не поспішайте.

Скрізь встигне саме той, хто нікуди не поспішає. В офісі ви будете проводити більшу частину дня, а може, й життя, навчитеся жити так, щоб досягти великих результатів, уникнувши непотрібних проблем. Отримуйте від роботи задоволення.

Теги: робота, офіс

Неробочий настрій

% Катерина Копаєва, автор JustLady. % % %
��������� �������
% Кожен з нас хоча б раз стикався з тим, що, приходячи на роботу, готовий годинами розкладати «Косинку», пити чай, читати газети і розповідати анекдоти - аби не приступати до своїх безпосередніх обов'язків. Відсутність робочого настрою зіпсувало кар'єру не одному працівнику. Тому, як тільки ви зрозуміли, що втрачаєте інтерес до роботи, починайте з цим активно боротися.
% Статті за темою «Нерабочий настрій» %
Неробочий настрій
% Психологічний настрій на сексуальність %
Неробочий настрій
% Настрій себе на результат %
Неробочий настрій
% На роботу, як на свято %
Неробочий настрій
% Дієта мінус 60 - рецепти стрункості %

Перш за все, відкрийте кватирку або вікно і впустіть в кабінет свіже повітря. Кондиціонери, обігрівачі, електрочайники - всі ці прилади згубні для кисню, так необхідного мозку для роботи. Підійдіть до вікна, подивіться на пейзаж, глибоко вдихніть в себе повітря - і відразу ж відчуєте прилив сил і бадьорості. А значить, можна знову братися за справи.

Якщо ви з заздрістю спостерігаєте, що частина працівників в офісі постійно робить все, що завгодно, крім роботи, намагайтеся ні в якому разі до них не приєднуватися. Це тип працівників-ледарів. А адже така погана звичка, як лінь, швидко і вас захопить у свій полон, варто тільки піддатися їй на секунду. І вже завтра саме ви будете розповідати веселі історії і розливати чай.

Приходячи в офіс, залишайте за порогом всі домашні та особисті турботи і проблеми. Розставання з другою половинкою, хвора нога улюбленої кішки і сусіди, третій місяць роблять ремонт, не повинні відволікати вас на роботі. Ніяких сліз, скарг та зітхань. Навпаки, використовуйте робочий час як можливість відволіктися від побутових проблем.

Якщо у вас невеликий і дружний колектив, придумайте загальний ритуал, що налаштовує всіх на роботу. Наприклад, ранкове п'ятихвилинне чаювання з обговоренням того, хто що робив вчора. Але тільки 5 хвилин. Або роздрукуйте таблицю, де кожен в кінці дня може поставити плюсик, якщо зуміє виконати всі завдання. А за підсумками місяця найкращим працівникам можна дарувати невеликий приз - шоколадку, наприклад.

Пробудити робочий настрій допоможе і порядок на робочому столі. Розділіть в різні папки вхідну і вихідну кореспонденцію, звіти, листи та накази. Тоді буде легше в потрібний момент зорієнтуватися, знайти необхідні папери і рахунки і виконати поставлене перед вами завдання. І час заощадите, і перед начальство не зганьбитися.

Якщо ж протягом тривалого часу ви ніяк не можете зосередитися, почати працювати на повну силу, відчуваєте втому, напругу, роздратованість, вирушайте у відпустку. А потім, з новими силами - на підкорення нових професійних вершин!

Теги: робота, лінь, втома, робочий

Як провести експертизу

% Bosyak, автор JustLady. % % %
��� �������� ����������
% Експертиза - це розгляд якого-небудь питання або справи фахівцями, які дають згодом компетентний висновок. Це і оцінка завданої шкоди здоров'ю і вартості приватної власності, і наукова експертиза @. @
% Статті за темою «Як провести експертизу» %
Як провести експертизу
% Як провести тест ДНК %
Як провести експертизу
% Як повернути в магазин взуття %
Як провести експертизу
% Як зареєструвати товарний знак %
Як провести експертизу
% Як повернути взуття за гарантією %
% Проведення експертизи будь-якого ступеня складності - відповідальний захід. Наприклад, технічна експертиза при ДТП. Правила її проведення регламентовані постановою уряду РФ в 2003 році. Її мета - встановити, чи є обставини, що впливають на отримання страхових виплат.%

Такими обставинами можуть бути пошкодження на автомобілі і їх характер, причини їх появи, а також вартість ремонтних робіт автомобіля після ДТП. Всі ці аргументи прописані в договорі обов'язкового страхування транспортного засобу.

Проводити подібну експертизу самостійно ви не маєте права. Для цього зазвичай призначається спеціальна комісія з державного експертного центру. Правда, їх дії можуть затягнутися, тому можна звернутися в незалежну експертну бюро.

Перед тим, як довірити проведення експертизи приватним особам, потрібно переконатися в тому, що у них є достатній рівень кваліфікації та документи, що підтверджують цей факт. Експертизу може проводити професійний технік-експерт. Перед початком роботи він повинен представити документ, що підтверджує факт його переатестації і внесення до державного реєстру.

Технік-експерт повинен знаходитися в експертному бюро на постійному місці роботи, воно для нього має бути основним. Зверніть увагу - експертна організація повинна бути зареєстрована як юридична особа, а в її статусі проведення експертизи повинно бути вказано в якості основного виду діяльності.

При зверненні за допомогою до експертів необхідно подати письмову заяву та укласти договір на надання послуг. У договорі повинні бути вказані всі необхідні для надання послуги відомості. У тому числі і питання, які потрібно вирішити в ході перевірки, а також обумовлені терміни і відповідальність сторін.

Теги: експертиза, розгляд