Як написати заяву на звільнення

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� �� ����������
% Якщо вас не влаштовує ваша робота чи ви знайшли інше, більш відповідне для вас робоче місце, то вам необхідно звільнитися, а для цього - написати заяву. Звільнення не завжди проходить гладко, якщо у вас непогані відносини з працедавцем, і він розраховує на вас. Не варто переживати з цього приводу - перш за все ви повинні дотримуватися свої інтереси. Беріть ручку і пишіть заяву.
% Статті за темою «Як написати заяву на звільнення» %
Як написати заяву на звільнення
% Як скласти заяву на звільнення %
Як написати заяву на звільнення
% Як оформити заяву про відхід %
Як написати заяву на звільнення
% Як писати наказ про звільнення %
Як написати заяву на звільнення
% Як грамотно звільнитися %
% Розірвати укладений з підприємством трудовий договір ви можете в односторонньому порядку в будь-який час. Погоджувати свій вчинок ні з юристами, ні з кадровиками, ні з керівництвом вам не треба. Підставою для цього є заява на звільнення, яке ви повинні написати і підписати власноручно.%

У роботодавця є право звільнити вас не з дати, коли було зареєстровано заяву, а тільки через 14 календарних днів. Цей термін передбачений для випадків, коли працівник, що звільняється повинен передати або закінчити всі матеріальні цінності та справи, які числяться за ним. У тому випадку, якщо звільняється керівник підприємства, цей термін може бути збільшений до 1 місяця.

Писати заяву на звільнення слід на звичайному аркуші паперу з дотриманням всіх відступів і полів. У правому верхньому куті напишіть прізвище, ініціали та посада керівника підприємства, назва підприємства, свою посаду, прізвище та ініціали. Відступите на 1 см нижче, напишіть заголовок документа: «Заява».

Стандартне формулювання: «Прошу звільнити мене за власним бажанням з такого-то числа». Ніяких причин, за якими ви звільняєтеся, вказувати не обов'язково. Не забудьте поставити дату і розписатися. Зареєструйте заяву у секретаря. Ваш чотирнадцятиденний термін відпрацювання починається з наступного дня після дати реєстрації заяви. Якщо ви сумніваєтеся в сумлінності керівництва, зробіть копію заяви і також зареєструйте її.

Після закінчення двотижневого терміну ви маєте право припинити трудові відносини, а роботодавець повинен до цього часу надати вам повний грошовий розрахунок, включаючи компенсацію за невикористану відпустку, і повернути оформлені належним чином документи. На всякий випадок, замовте в бухгалтерії довідку про доходи за останній рік, а також відомості про нараховані та сплачені до Пенсійного Фонду внески, вони вам стане в нагоді на новому місці роботи.

Теги: бажання, заява, звільнення

Як керувати на підприємствах

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ������������
% Керувати підрозділом на виробничому підприємстві досить відповідально, оскільки, як правило, невиконання плану або збій роботи одного відділу, тягне за собою порушення виробничого процесу в інших підрозділах. Тому в своїй роботі керівник повинен передбачити і врахувати всі форс-мажорні обставини.
% Статті за темою «Як керувати на підприємствах» %
Як керувати на підприємствах
% Як керувати відділом продажів %
Як керувати на підприємствах
% Як керувати колективом %
Як керувати на підприємствах
% Як керувати персоналом %
Як керувати на підприємствах
% Як керувати групою %
% Приказка про те, що дві голови краще, ніж одна, як не можна більш підходить для керівництва підрозділу виробничого підприємства. Його начальнику ні в якому разі не можна замикати на себе всю роботу і максимально залучити у виробничий процес своїх підлеглих, особливо заступників.%

Слід делегувати їм досить широкі повноваження і розподілити обов'язки таким чином, щоб тільки контролювати процес. У цьому разі виконання виробничого плану не буде зірвано, якщо ви або хтось із ваших заступників раптово захворіє.

Створіть команду однодумців, зацікавлених у виконанні і перевиконанні планових завдань. Проводьте навчання персоналу, посилайте своїх співробітників на курси підвищення кваліфікації і в поїздки з обміну досвідом. Мотивуйте їх на підвищення продуктивності праці.

Розробіть локальний нормативний акт про порядок оформлення та винагороди за новаторські та раціоналізаторські пропозиції. Стимулюйте і заохочуйте прояв ініціативи працівників, залучайте їх до вирішення виробничих завдань, враховуйте їх думку, проводите спільні планерки і наради.

Організуйте виробництво так, щоб максимально забезпечити принцип взаємозамінності будь-якого фахівця на будь-якому робочому місці. Чиєсь випадкове відсутність або хвороба ніяким чином не повинні позначатися на виробничому процесі. Проводьте збалансовану кадрову політику - виховуйте своїх фахівців і запрошуйте хороших професіоналів з боку.

Забезпечте безперервність діяльності вашого підрозділу. Постійно тримайте на контролі наявність в запасі необхідних витратних матеріалів, сировини і комплектуючих. Встановіть періодичність профілактичних заходів, що забезпечують безперебійну роботу техніки. Організуйте облік обладнання, його амортизації з тим, щоб своєчасно міняти застарілу техніку.

Весь цей комплекс заходів дозволить вам керувати на підприємствах так, щоб ваш підрозділ завжди якісно і своєчасно виконуються і перевиконуються виробничі плани, а ваші фахівці дорожили своїми робочими місцями.

Теги: підприємство, виробництво, однодумець

Як відкрити ІП

% Katty, автор JustLady. % % %
��� ������� ��
% ІП за законодавством РФ може стати будь-який громадянин досяг віку 18 років. Процедура відкриття ІП досить проста і стандартизована, щоб провести її самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. ІП одне з найпоширеніших видів ведення підприємницької діяльності, в силу простого налообложенія і мінімуму звітності.
% Статті за темою «Як відкрити ІП» %
Як відкрити ІП
% Як закрити ІП %
Як відкрити ІП
% Що потрібно для відкриття магазину одягу %
Як відкрити ІП
% Як стати жінкою-підприємцем %
Як відкрити ІП
% Як зареєструвати фірму %
% Перед тим, як приступати до реєстрації ІП, важливо зважити всі мінуси і плюси даного виду організаційної діяльності для майбутнього бізнесу.%

Для відкриття ІП вам не потрібно реєструвати юридичну адресу, установчі документи і Статут, але нарівні з юридичними особами підприємці можуть вести діяльність як з фізичними, так і юридичними особами. Також можна використовувати працю найманих працівників та можливе відкриття розрахункового рахунку в банку. У разі банкрутства ІП підприємець відповідає своїм майном за борговими зобов'язаннями перед третіми особами.

Для реєстрації ІП заповнюється заява в 2 примірниках про реєстрацію ІП за формою Р21001, воно містить особисті дані майбутнього підприємця і коди видів діяльності. Дана заява заповнюється в нотаріальній конторі і підписується в присутності нотаріуса. Для реєстрації ІП потрібно оплатити Держ.мито, в 2011 році вона становить 800 рублів.

Після оформлення документів у нотаріуса, вони вирушають до податкової інспекції за місцем проживання приватного підприємця, до заяви та квитанції про оплату гос.пошліни, можна додати заяву про перехід на обрану систему оподаткування. Часто це спрощена система оподаткування.

Після надання пакету документів податковому реєстратору, він видає розписку про отримані документах, в ній також зазначена дата видачі свідоцтва про взяття на облік як індивідуального підприємця.
% Якщо індивідуальний підприємець використовує працю найманих працівників, виникає необхідність стати на облік до Пенсійного фонду та ФОМС.

Індивідуальні підприємці працюють на спрощеній системі оподаткування, або на вмененке (єдиний податок на поставлений дохід. Не завжди великі компанії хочуть працювати з ІП, тому що при цьому вони не мають можливості компенсувати ПДВ. У зв'язку з цим, якщо бізнес зростає, зі часом виникає необхідність відкриття юридичної особи у формі ТОВ, ЗАТ і т.д.

Теги: реєстрація, підприємець