Бізнес для жінок: варіанти для непосидючих

% Gloria Mundi, автор JustLady. % % %
������ ��� ������: �������� ��� ������������
% Існує думка, що жінкам нелегко домогтися успіху в бізнесі. Навряд чи можна з ним погодитися, оскільки жінкам властиво вибирати яскраві та неординарні ідеї, крім того, у багатьох випадках їм легше знайти спільну мову як з партнерами, так і з клієнтами.
% Статті за темою «Бізнес для жінок: варіанти для непосидючих» %
Бізнес для жінок: варіанти для непосидючих
% Покажи мені свою помаду, і я скажу, хто ти %
Бізнес для жінок: варіанти для непосидючих
% Жінка-шеф: інструкція з приборкання %
Бізнес для жінок: варіанти для непосидючих
% Макіяж для сірих очей: варіанти на всі випадки життя %
Бізнес для жінок: варіанти для непосидючих
% Папуги проти стресу %

Успіх у бізнесі залежить від того, наскільки успішну ви зможете вибрати ідею і наскільки талановито зможете запропонувати свою продукцію або послуги ринку. Гарна ідея в бізнесі - це не тільки те, що в більшості випадків приносить швидкий дохід. Це і те, що вам подобається, те, чим вам хочеться займатися кожен день, по 14-16 годин поспіль. Напевно автосервіс - прекрасна ідея для бізнесу, але якщо ви не дуже цікавитеся автомобілями, то цілком можете потерпіти з нею невдачу. Тому важливо вибирати ідею до душі.

Матерям і майбутнім матерям вигідно відкривати магазин з продажу дитячих товарів або центр раннього розвитку. Це те, в чому ви явно розбираєтеся, і те, що просто не може бути нецікавим. Крім того, народжуваність в Москві росте, і дитячі товари та послуги для дітей не перестануть користуватися попитом.

Центр раннього розвитку як бізнес хороший тим, що в ньому ви зможете відчути стовідсоткову залученість. Якщо у вас є нові ідеї і методики роботи для такого центру, якщо ви володієте необхідними знаннями, то зможете бути не лише організатором центру раннього розвитку, але і його працівником.

Особливо активні дами, люблячі бути в курсі всіх новин моди, можуть зайнятися випуском модного журналу. Для створення журналу важливо підібрати команду фахівців, які зможуть коментувати різні події зі світу зірок, рекламувати новинки моди, відповідати на запитання читачок і давати практичні поради з усіх сфер життя, починаючи від побудови кар'єри до випікання пирогів.

Кожній жінці подобається доглядати за собою. Тому практично безпрограшний варіант бізнес-ідеї - відкриття салону краси, спа-салону, сауни. Для цього бізнесу важливо продумати, для якої категорії ви готові відкрити свій салон краси або сауну - для молодих жінок або зрілих, заможних або не дуже і знайти підхід саме до цієї категорії. Необхідно тонко відчувати, яка реклама буде більш запам'ятовується, яку назву вашого салону краси приверне до себе увагу, в якому районі краще орендувати приміщення під нього.

Для тих, хто хоче і вміє працювати багато і напружено, хорошим варіантом бізнес-ідеї буде туристичне агентство. Туристичне агентство - це посередник у світі туристичних послуг. Для відкриття туристичного агентство буде необхідно отримати ліцензію на надання туристичних послуг та працювати відповідально і акуратно, щоб державні органи не могли позбавити вас такої ліцензії. Для гарного функціонування туристичного агентства буде потрібно кілька кваліфікованих менеджерів з туризму, розуміння особливостей цього бізнесу, знання прибуткових туристичних напрямків.

Теги: бізнес, жінка, розвиток, варіант

Як домогтися керівної посади

��� �������� ����������� ���������
% Якщо людина давно мріє зайняти положення керівника, то йому необхідно чимало постаратися. Просто бути виконавчим і відповідальним працівником для цього мало, треба вміти подати себе і свої здібності у вигідному світлі, змусивши начальника звернути на вас увагу, як на цінного і гідного співробітника, готового йти на підвищення.
% Статті за темою «Як добитися керівної посади» %
Як домогтися керівної посади
% Як зайняти керівну посаду %
Як домогтися керівної посади
% Як домогтися підвищення %
Як домогтися керівної посади
% Як керувати колективом %
Як домогтися керівної посади
% 10 кроків до крісла шефа %

Звичайно, головним козирем у цій нелегкій справі повинні стати ваші знання та практичні вміння. Але це зовсім не означає, що якщо ви володієте знаннями і працьовитістю, вас відразу почнуть просувати в начальники. Все може вийти зовсім навпаки, ви станете цінним, але покірливим підлеглим, готовим виконати будь-які доручення і завдання.

Розраховувати на просування по службі можуть тільки ті, хто не боїться постійно демонструвати індивідуальність, давати грамотну оцінку важливим робочим моментам, пропонувати свої варіанти вирішення проблем.

Дуже важливо бути активним. Таким, щоб не бути занадто настирливим, але виділятися серед всіх співробітників. Розробка нових ідей, свіжі пропозиції, налагодження контактів з партнерами - все це є невеликими кроками до нового призначення.

Якщо професійний працівник мріє добитися справжніх успіхів в кар'єрі, його знання повинні постійно поповнюватися і вдосконалюватися. Можна відвідувати спеціалізовані курси, цікавитися новинками в професії, освоювати нові розробки, поглиблено вивчати теорію.

Як домогтися керівної посади без протекції? Та дуже просто, для цього зовсім не обов'язково бути вундеркіндом або генієм. Цілком достатньо не боятися приймати відповідальні рішення, братися за виконання складних робочих завдань. Страх можна назвати самим головним гальмом до успішному просуванню, тому не варто боятися незвичних і складних завдань.

Гарна характеристика безпосереднього начальника є справжнім локомотивом, який може рухати співробітника вгору по службових сходах. Проте не потрібно підлабузнюватися і запобігати перед начальством. Досить буде проявляти повагу, старанність, визнавати авторитет начальства.

Ще один важливий момент - уникайте службових романів. У цьому випадку ви постійно будете перебувати під прицілом багатьох цікавих очей, станете об'єктом пліток і пересудів. Це вже точно не допоможе побудувати вдалу кар'єру!

Теги: служба, кар'єр, посада

Автоматизм у роботі. Плюси методики

% Xyrma1, автор JustLady. % % %
���������� � ������. ����� ��������
% Автоматизм в роботі деякі роботодавці вважають найбільшим злочином. Прийшов час розвіяти міфи і показати, що автоматизм в окремих видах діяльності - це запорука щасливого життя багатьох людей.
% Статті за темою «Автоматизм в роботі. Плюси методики » %
Автоматизм у роботі. Плюси методики
% Cознаніе і несвідоме в нашому житті %
Автоматизм у роботі. Плюси методики
% Як сформувати звичку %
Автоматизм у роботі. Плюси методики
% Як знайти роботу своєї мрії %
Автоматизм у роботі. Плюси методики
% 8 «стресових типів» офісного працівника. Впізнали себе? %

Сьогодні існує багато сфер, де люди працюють в автоматичному режимі. Вони повторюють низку одноманітних дій і нічого в їх роботі не змінюється. З боку така робота здається легкою, але що відбувається насправді, невідомо.

У більшості випадків всі види діяльності, де потрібно повторювати одноманітні дії, віддані в розпорядження роботів. Вони можуть справлятися з таким завданням успішніше і швидше, ніж людина. Правда досі існують посади, де автоматизм у роботі - це величезна перевага.

У роботі синхронного перекладача цінується автоматизм, з яким ця людина переходить з однієї мови на іншу. На жаль, тільки людина може передати всі нюанси іноземної мови, що дуже цінується в якісних перекладах. Програми-перекладачі не можуть повністю співвіднести структуру іноземної мови та мови-джерела, тому перекладачі завжди будуть в ціні.

Зовсім непогано, коли вчитель довів свої навички до автоматизму. Коли скринька знань і умінь наповнена по вінця, педагог легше вибирає потрібну методику навчання. Якщо його навички не відпрацьовані до автоматизму, він буде постійно сумніватися і особливого ефекту від такого навчання не буде.

Автоматизм у роботі - це палиця з двома кінцями, кожен з яких можна оцінювати по-своєму. Є посади, на яких автоматизм - це вища зло, а на інших - це справжнє благо і цінність. До всього треба підходити з точки зору доцільності і вигоди.

Сучасна людина іноді боїться працювати за шаблоном, так як багатьом людям така робота здається неприродною. Ми звикли, що автоматичні дії - це привілей роботів, тому вносимо в роботу свої корективи. Звичайно, творчість в робочому процесі - це добре, але не повинно бути фанатизму.

Просто уявіть хірурга, який робить операції по натхненню, а не за шаблоном. Є сумніви, що до такого фахівця широкої душі охоче піде народ. Потрібно чітко розуміти, що автоматизм має право на існування, а часом виявляється цінніше творчості.

Теги: робота, дія, посада, методика, автоматизм