Роман з одруженим клієнтом

% Sestr, автор JustLady. % % %
����� � ������� ��������
% Від роману «на стороні» не застрахована ні домогосподарка, ні ділова жінка. Підприємниця, за родом своєї діяльності, що спілкується з великим числом клієнтів, з якими її пов'язують спільні інтереси, знаходиться в «групі ризику». Тому роман з одруженим клієнтом - досить звичайна справа, але чи варто піддавати ризику свою ділову репутацію?
% Статті за темою «Роман з одруженим клієнтом» %
Роман з одруженим клієнтом
% Роман з одруженим чоловіком: як запобігти наслідкам %
Роман з одруженим клієнтом
% Чим загрожує роман з одруженим %
Роман з одруженим клієнтом
% Як розлучитися з одруженим %
Роман з одруженим клієнтом
% Гра в кохання з ... одруженим %
% Деякі плюси в такому романі, звичайно, є. По-перше, одружений чоловік вже знає, що подобається жінкам, як завоювати їхню прихильність і звернути на себе увагу. Тут буде весь традиційний комплекс вмілого залицяння. По-друге, такий романтичний партнер, звичайно, має засоби для того, щоб доглядати красиво і вам не доведеться розплачуватися за нього в ресторані. По-третє, якщо ви вільні, ви нікому не зобов'язані ніяким звітом і можете підтримувати відносини, поки вам це не набридне.%

Але в тому випадку, якщо герой вашого роману не тільки одружений, але ще і є вашим клієнтом, у ваших стосунках буде і ділова складова. Навіть коли він доглядає за вами абсолютно щиро і не розраховує на поблажки і знижки, ви все одно їх йому надасте. Адже погодьтеся, ставитися до нього так само, як і до решти клієнтам, ви вже не зможете. Прямо чи опосередковано, він отримує вигоду від таких відносин.

Думка про те, що вас і вашу любов можуть використовувати в корисливих цілях, буде переслідувати вас постійно. Якщо з холостим людиною ваші відносини можуть стати серйозними і закінчитися заміжжям, то у одруженого завжди є причина, по якій він не зможе відвести вас туди. У цьому випадку наявність дружини і дітей, боргу перед ними - завжди поважний привід, щоб обмежитися тільки романтичними побаченнями.

Любовні стосунки, в які домішується матеріальна вигода одного з партнерів, найчастіше не мають майбутнього. Якщо ви дійсно ділова жінка, ви ніколи не станете плутати свій бізнес з любов'ю. Ви відкрили свою справу, щоб займатися ним і отримувати від цього матеріальну вигоду. Ваші почуття до одруженого клієнтові не дозволять вам здійснювати ні те, ні інше. Вже не кажучи про те, що зустрічаючись з одруженим клієнтом, ви дозволяєте йому обманювати свою дружину, та й самі берете участь в цьому обмані.

Якщо це можливо, відмовтеся від такого «особистого щастя» і залишайтеся для своїх клієнтів завжди тільки діловим партнером, адже в бізнесі не буває ні чоловіків, ні жінок, а, значить, і романів.

Теги: ставлення, клієнт, роман, етика, бізнес

Гардероб ділової жінки

% Vixen, автор JustLady. % % %
�������� ������� �������
% Ділова жінка повинна виглядати бездоганно. Все в ній повинно бути прекрасно, і зачіска, і макіяж і, звичайно ж, одяг. Така дама повинна бути неодмінно елегантна, граціозна і з бездоганним смаком, тому до вибору одягу їй необхідно підходити дуже трепетно.
% Статті за темою «Гардероб ділової жінки» %
Гардероб ділової жінки
% Біблія стилю: гардероб успішної жінки %
Гардероб ділової жінки
% Імідж і стиль ділової жінки: тонкощі формування гардероба %
Гардероб ділової жінки
% Як правильно одягатися діловій жінці %
Гардероб ділової жінки
% Гардероб шикарної жінки %
% Діловий костюм це візитна картка бізнес-леді. При виборі костюма велику роль відіграє колір, не варто віддавати перевагу занадто темним або занадто яскравим кольорам. Чорні тони зроблять вас похмурою, а кричущі відтінки абсолютно не підходять для ділових зустрічей. Найбільш підходящим кольором є бежевий і сірий, деякі пані також віддають перевагу коричневим і темно-синім кольорами.%

Не вибирайте костюм в смужку, клітку або з якими або малюнками. Його буде складно комбінувати з іншими речами. Тому краще віддайте перевагу однотонним моделям. До того ж ви завжди зможете освіжити свій образ різними аксесуарами. До будь-якого костюму необхідно мати кілька блузок для щоденного використання і парочку ошатних.

Взуття обов'язково підбирайте за розміром. Високий каблук і шпильки не підходять для ділової взуття. Інакше може вийти так, що на важливій нараді ви будете думати далеко не про роботу, а про мозолях і болі в ногах.

Вибираючи спідницю, не купуйте дуже коротку, оптимальна довжина по коліно, або на два пальці вище коліна. Брюки не повинні бути занадто обтягують, або занадто широкими.

Неможливо уявити жінку без сумочки. У ділової леді в гардеробі обов'язково має бути кілька сумок. Найкраще, щоб сумка була шкіряна, сувора, елегантна і найдорожча. Так само постарайтеся, щоб сумочка поєднувалася з вашої взуттям.

На руці у бізнес-леді обов'язково повинні красуватися годинник. Це один з головних елементів іміджу ділових людей. Годинники повинні бути надійними, якісними, стриманими, найкраще, щоб це була відома марка.

Що не дивно, але ділова жінка повинна дуже уважно ставитися до вибору нижньої білизни. Що стосується кольору, то він може бути лише білим, чорним або тілесним. Найкраще, щоб білизна була абсолютно гладким і безшовним. Не варто вибирати трусики-шорти або звичайні класичні, ці моделі занадто виділяються через одяг, під костюм краще носити стрінги.

Теги: бізнес, костюм, жінка, гардероб

Як провести тренінг на роботі

% Solistka, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� �� ������
% Закони конкуренції диктують свої умови, і, якщо ви хочете, щоб ваша компанія не тільки «перебувала на плаву», але й успішно розвивалася, вам потрібно не тільки уважно ставитися до змін ринку, але і підвищувати професійний рівень своїх співробітників. Одним з найбільш затребуваних способів підвищення кваліфікації є проведення корпоративних тренінгів.
% Статті за темою «Як провести тренінг на роботі» %
Як провести тренінг на роботі
% Тренінги для жінок: типи і різновиди %
Як провести тренінг на роботі
% Як влаштуватися на роботу психологом %
Як провести тренінг на роботі
% Будівництво кар'єри: з чого почати новачкові %
Як провести тренінг на роботі
% Як швидко увійти в робочий режим %
% Визначте для себе, чого ви чекаєте від проведення навчання, які цілі і завдання вам потрібно вирішити за допомогою тренінгу. Краще всього, якщо перший начерк майбутнього тренінгу зробите ви, як керівник - адже краще вас ніхто не знає слабкі сторони і своїх співробітників і недоліки в їх роботі. Якщо ви вирішили провести не один тренінг, а зробити цю форму навчання регулярної, то має сенс провести опитування співробітників на тему про те, яких знань їм не вистачає і які навички вони хотіли б отримати. Таким чином, у вас складеться повна картина стану справ в компанії.%

Розрахуйте свої фінансові можливості. Визначте, чи зможете ви запросити для проведення тренінгу професійного коучера, або вам доведеться провести його своїми силами. Найбільш ефективна форма проведення тренінгу передбачає і наявність запрошеного бізнес-тренера, і участь досвідчених менеджерів самої компанії, які можуть поділитися з молодими товаришами по службі своїм практичним досвідом.

Вибираючи тренінгову компанію, не поспішайте телефонувати за перший же завлекательно оголошенню. Поцікавтеся у своїх партнерів, напевно вони зможуть вам порекомендувати фірму з хорошою, перевіреною репутацією. З запрошеним тренером обов'язково проведіть попередню роботу, виразно поясніть йому, чого ви чекаєте від навчання і на що він повинен звернути особливу увагу. Роз'ясніть коучера, в чому специфіка роботи вашої компанії, познайомте його з професійними особливостями роботи ваших співробітників. Словом, надайте тренеру допомогу для того, щоб він максимально плідно провів навчання. Візьміть у тренера попередню програму тренінгу, і, в разі необхідності, внесіть в неї правки.

Якщо у вас є можливість провести тренінг на виїзді, наприклад, в будинку відпочинку або просто зняти будинок в мальовничому місці, зробіть це. Зміна обстановки добре впливає на сприйняття знань, і допоможе вашим службовцям отримати максимум користі від навчання.

Після закінчення тренінгу ще раз проведіть опитування своїх співробітників, з'ясуйте, як він їм допоміг, і чого ще не вистачило. Поговоріть з бізнес-тренером, попросіть його скласти перелік вказівок для подальшої роботи. Перегляньте складений вами список цілей і завдань, оцініть, наскільки даний тренінг зміг допомогти їх вирішити.

На основі отриманої інформації ви зможете спланувати наступний навчальний тренінг для підвищення рівня професійної кваліфікації своїх співробітників.

Теги: бізнес, робота, підвищення, співробітник, тренінг, тренер, кваліфікація