Що таке шлюбний контракт
% Маня Ахматова, автор JustLady.
%
%
%
% Початок відносин завжди схоже на казку, і мало хто замислюється про можливе розлучення, дільбі майна, витрачений здоров'я. А чи не простіше перед плаванням під назвою «сімейне життя» сісти і домовитися на березі? Взяти, наприклад, і укласти шлюбний контракт ...
% Статті за темою «Що таке шлюбний контракт»
%
% Як правильно скласти шлюбний контракт
%
% Навіщо потрібен шлюбний контракт
%
% Шлюбний контракт по-російськи
%
% Шлюбний контракт: плюси і мінуси подружньої угоди
%
З 1996 року кожна пара в Росії отримала право на укладення шлюбного контракту. Його можна укласти як до шлюбу, так і в будь-який момент, перебуваючи в шлюбних відносинах.
Зараз в будь-якій нотаріальній конторі знайдеться зразок даного контракту. Він укладається у письмовій формі і посвідчується нотаріусом. Якщо ж ви вирішите з часом внести в нього якісь зміни, то вони повинні відбуватися в такій же письмовій формі.
Шлюбним контрактом регулюються лише майнові відносини. Решта умови будуть просто недійсні. Не можна призначити, хто буде мити посуд у домі чи гуляти з собакою. За законом заборонено зачіпати права дітей і встановити, з ким дитина буде проживати після можливого розлучення.
Шлюбний контракт дозволяє встановити, яка власність буде використовуватися в шлюбі - спільна, роздільна або часткова. Спільна власність - це все майно без визначення часток.
Часткової власність вважається, коли спочатку обумовлюються частки кожного з подружжя. Для продажу, дарування майна, яке перебуває в частковій власності, потрібна згода партнера.
Також подружжя може встановити режим роздільної власності. Шлюбним контрактом можливо встановити розмір грошових коштів, одержуваних у період шлюбу і після його розірвання. Але не можна обмежувати права непрацездатного чоловіка - він повинен отримувати аліменти в межах, встановлених законом.
Для укладення шлюбного контракту потрібно:
Заручитися згодою майбутнього чоловіка, щоб згодом уникнути конфуза.С допомогою юриста скласти текст самого договору і список основних і другорядних домовленостей.
Не потрібно визначати в договорі конкретні суми змісту. Краще вказати відсоткове співвідношення від основного доходу.
Звичайно, краще довіряти коханій людині, але життя - довгий і складний процес, може статися все, що завгодно. Тому краще бути застрахованим і знати, що належить тобі по закону.
Як мотивувати співробітника
% Мотивація співробітника - це створення таких умов, застосування таких заходів, які спонукають співробітника працювати ефективно, сумлінно, з ентузіазмом і повною віддачею. Так які ж це умови і заходи?
% Статті за темою «Як мотивувати співробітника»
%
% Як змусити співробітника працювати
%
% Способи мотивації співробітників
%
% Як мотивувати себе до схуднення
%
% Як надихнути співробітників
%
% Коли людина взагалі дорожить своєю роботою? Зрозуміло, перш за все, якщо вона дає йому кошти до гідного існування. Тобто якщо він за свою працю отримує хорошу зарплату. Тим більше, якщо вдобавок нараховуються преміальні, є соцпакет і т.д.% Природний висновок: хороша оплата праці є дуже сильним мотивуючим фактором.
Але не все вимірюється в грошах. Хіба мало випадків, коли співробітник, навіть одержує досить хорошу плату, трудиться без всякого ентузіазму, не проявляючи ні найменшої ініціативи. Його буквально доводиться підганяти. Чому? Як правило, це відбувається через нездорового морально-психологічного клімату на роботі. Ось характерний приклад: начальник сповідує жорсткий, авторитарний стиль керівництва. Він твердо впевнений, що підлеглі повинні не тільки поважати керівника, але і боятися. Щонайменша помилка негайно спричиняє різку, часом образливу, критику і стягнення. Природно, люди просто-напросто бояться проявити ініціативу. У такому колективі торжествує правило: «Не висовуйся! »Тоді хоч не накрічат і не позбавлять премії.
Який же результат такого керівництва? У 99% подібних випадків - висока плинність кадрів, нездорова, знервована обстановка. Як природний наслідок - падіння прибутку, втрата позицій на ринку.
Другий природний висновок: здоровий морально-психологічний клімат, ввічливість, шанобливе і дбайливе ставлення до співробітників (що зовсім не виключає вимогливості й дисципліни), - все це абсолютно необхідно для їх мотивації.
Припустимо, в організації та добре платять співробітникам, і створили здорову, доброзичливу робочу обстановку. Чи достатньо цього? Ні, є ще одна дуже важлива обставина. Корпоративний дух, корпоративна лояльність, відданість спільній справі - ось що абсолютно необхідно для високого рівня мотивації.
Щоб розвинути у співробітників такі якості, абсолютно необхідно, щоб всі вони, незалежно від посад, відчували себе членами одного спільного дому, оточеними близькими людьми, однодумцями. А це залежить, в першу чергу, від здібностей керівника. Він повинен поєднувати розумну вимогливість з умінням прислухатися до чужої думки, похвалити, сказати добре слово (яке, як відомо, і кішці приємно). Дуже корисні неформальні заходи типу корпоративних посиденьок.
Теги: робота, колектив, співробітник, мотивація, мотив
Як заробити молодій мамі
% Daria Dyatlova, автор JustLady.
%
%
%
% Турботи про малюка забирають багато сил і часу. Але іноді молода мама з ностальгією згадує той період, коли вона ходила на роботу. У такому випадку варто спробувати зайнятися чим-небудь, що заповнить дефіцит спілкування і допоможе поповнити сімейний бюджет.
% Статті за темою «Як заробити молодій мамі»
%
% Наймолодші зіркові мами
%
% Чим керується мама, коли ревнує сина до його дружини
%
% Бізнес в інтернеті: як поєднати виховання малюка і успішну кар'єру
%
% Як знайти роботу після народження дитини
%
% Молодій мамі можуть допомогти навички рукоділля: вміння шити, в'язати, вишивання та мистецтво макраме, малювання і т.п. Можна, наприклад, освоїти розпис по склу або кераміці, відвідавши кілька майстер-класів або, самостійно вивчивши цю техніку по книгам і журналам. Шити і в'язати можна на замовлення, творчі роботи здавати на продаж в художній салон.% Якщо рід діяльності дозволяє, варто спробувати домовитися з керівництвом організації, де жінка працювала до народження дитини, виходити на кілька годин на тиждень, поки з малюком няньчиться хто-небудь із рідних, або брати роботу додому.
Знання іноземних мов, допоможе підробляти перекладами або зайнятися репетиторством. Статті від читачів, виплачуючи гонорар, приймають багато видавництв - журнали та газети. Мамі лише необхідно визначитися з темами і напрямом. Звичайно, буде потрібно грамотність і мистецтво володіння пером.
Досконало володіючи комп'ютером, можна бути модератором якого-небудь сайту, займатися дизайном, або самостійно робити сайти на замовлення. Хороша швидкість друку допоможе при наборі текстів.
У тому випадку, коли професія жінки ніяк не має на увазі віддалену роботу, варто освоїти написання курсових, контрольних, рефератів і дипломних робіт за тематикою, близькою до професії або добре знайомої молодій мамі. Попит на таку продукцію є завжди, тому знайти ринок збуту можна, розмістивши оголошення в газеті або на відповідних сайтах.
Корисне спілкування з різними людьми: напевно знайдуться такі ж сидять з дітьми мами, які вже знайшли додатковий заробіток і готові поділитися своїм досвідом. Жінці слід пошукати щось підходяще саме їй, пам'ятаючи про те, що найскладніший етап в будь-якій справі - це початок. Головне, щоб було бажання розвиватися, освоювати нове, не забуваючи при цьому, що в першу чергу - вона турботлива і любляча мама.
Теги: робота, мама, молода
|